روش نصب free mcboot funtuna ps2

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
امیر تو تک بازی خوب اجرا کرد و فایل ایزو بازی دانلود کردی
اره... البته با اون رم تک بازی خوب اجرا کرد ولی بعدش بازی اضافه کردم دیگ مثل قبل کند شد ‌..حتی فرمت کردم و دوباره تک بازی ریختم بازم کند بود... از هارد لب تاپ هم با کابل لان زدم بازم کند بود ولی سرعت لود شدن توی بازی های دیگ بهتر شد ..ینی سریعتر لود میشد نسبت ب فلش ولی اون بازی بازم کند بود

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
اره... البته با اون رم تک بازی خوب اجرا کرد ولی بعدش بازی اضافه کردم دیگ مثل قبل کند شد ‌..حتی فرمت کردم و دوباره تک بازی ریختم بازم کند بود... از هارد لب تاپ هم با کابل لان زدم بازم کند بود ولی سرعت لود شدن توی بازی های دیگ بهتر شد ..ینی سریعتر لود میشد نسبت ب فلش ولی اون بازی بازم کند بود

کدوم بازی کند اجرا میشه؟

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
یه دلیل دیگه که باعث کندی و بعضی وقتها درست اجرا نشدن بازی ها میشه دسته بازی هستش. اگه دسته بازی فیک باشه ممکنه به مشکل برخورد کنین

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
دسته بازی ک من باهاش معمولا بازی میکردم دسته اصلی پلی وان بود و دسته پلی دو چون اصلی نبود دسته پلی وان رو ترجیح میدادم ...برا همین الان وقتی دسته پلی وان رو برداشتم و دسته پلی دو رو زدم همون لحظه یهو سرعت بازی طبیعی شد و وقتی برمیداشتم دوباره کند میشد..این بازی با دسته های غیر پلی دو سازگاری ندارد برخلاف بازی های دیگ... هرچند امروز فلش usb 3 هم خریدم ولی مشکل از همین بود...مرسی بابت راهنمایی

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
دسته بازی ک من باهاش معمولا بازی میکردم دسته اصلی پلی وان بود و دسته پلی دو چون اصلی نبود دسته پلی وان رو ترجیح میدادم ...برا همین الان وقتی دسته پلی وان رو برداشتم و دسته پلی دو رو زدم همون لحظه یهو سرعت بازی طبیعی شد و وقتی برمیداشتم دوباره کند میشد..این بازی با دسته های غیر پلی دو سازگاری ندارد برخلاف بازی های دیگ... هرچند امروز فلش usb 3 هم خریدم ولی مشکل از همین بود...مرسی بابت راهنمایی

فلش های پرسرعت مصرف برق بالایی دارن و خیلی هم گرم میشن و ممکنه در اجرای بازی به مشکل برخورد کنی.

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
فلش های پرسرعت مصرف برق بالایی دارن و خیلی هم گرم میشن و ممکنه در اجرای بازی به مشکل برخورد کنی.
واسه رایت کردن بازی از لب تاپ ب فلش گرم میشه یا داغ می‌کنه ولی واسه اجرای بازی ها از فلش دیگ فلش گرم نمیکنه ..فوقش دیگ ی ذره بخاد گرم شده... درهرصورت مرسی

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام ..این روش فلش خور کردن futuna روی سری 70000 هم جواب میده؟
بله امیر جان تازه بهتر از اونا دیگه نیازی نیست مدام بری توی مموری کارت برگردی همون روشن کنی اپشنها میاند

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من 7000x دارم. اصلا هم اینطور نیست. حتما باید مادچیپ مودبو 5 داشته باشی که خودکار بالا بیاد
بله برای فان تونا اینطوری هست/ولی بجز فان تونا تمامی freemcboot ها بطور اتوماتیک بالا میاند/فان تونا مخصوص دستگاهای 90000 که مود بو 5 ندارند/البته روی 70000 ها هم قابل اجراست/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر