روش نصب free mcboot funtuna ps2

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بازی بورن آت رو تست کردم و خیلی عالی اجرا شد.
من فقط 50 درصد اون چیپو مقصر میدونم/دیگه نمیدونم مشکل این دوست عزیزمون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
عوض میشه کرد این چیپ رو؟
بله تعمیرگاه/اگه خودت بلد باشی نقشه نصبش هست/هزینش برات میشه 40 هزار تمن/البته بعید میدونم کار تو باشه/20 عدد سیم باید وصل بشه ///فقط چیپ مود بو 5/از نصب چیپ مود 4 پرهیز کنید/اصلا این چیپ در خیلی از دستگاها خوب جواب نمیده

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بازی بورن آت رو تست کردم و خیلی عالی اجرا شد.
دوست عزیز ما در اینجا هستیم که مشکل عزیزان برطرف بشه شما نظرتون چیه در مورد این دوست عزیزمون؟؟؟من دیگه این شکلی شو ندیدم/حتی به فلش خوب و بد هم ربطی نداره

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
بله تعمیرگاه/اگه خودت بلد باشی نقشه نصبش هست/هزینش برات میشه 40 هزار تمن/البته بعید میدونم کار تو باشه/20 عدد سیم باید وصل بشه ///فقط چیپ مود بو 5/از نصب چیپ مود 4 پرهیز کنید/اصلا این چیپ در خیلی از دستگاها خوب جواب نمیده
من فردا یکی کنسول و ب لب تاپ وصل کنم ببینم بازی از روی هارد لب تاپ کند میشه یا نه..اگ کند باشه ک مشکل از همون چیپ هست

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
این تم ps5 برای ps2 هست ... واسه کاور پس زمینه اینا خیلی خوبه...واسه ps4 هم هست اگ خواستین براتون میزارم.

Attachments

• IMG_20210108_131643~2.jpg
    IMG_20210108_131643~2.jpg
    1.5 MB · مشاهده: 8
  • Interface do PS5 no PS2.zip
    335.9 KB · مشاهده: 5
  • Like
Reactions: sepehrpuor

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
این تم ps5 برای ps2 هست ... واسه کاور پس زمینه اینا خیلی خوبه...واسه ps4 هم هست اگ خواستین براتون میزارم.
با تشکر فراوان از امیر اقای عزیز.و امیدوارم مشکل دستگات هر چه سریعتر حل بشه

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
دوست عزیز ما در اینجا هستیم که مشکل عزیزان برطرف بشه شما نظرتون چیه در مورد این دوست عزیزمون؟؟؟من دیگه این شکلی شو ندیدم/حتی به فلش خوب و بد هم ربطی نداره

مشکل در اجرا بازیها اکثرا مربوط به فلشه. ممکنه شما از یه مدل استفاده کنی و جواب بده ولی یه نفر دیگه همون فلش رو بخره و جواب نگیره. دلیلش هم سری ساخت اون فلشه که اگه برد فلش ها رو با هم مقایسه کنی میبینی که فرق دارن
بعضی وقتها مموری کارت هم میتونه ایراد داشته باشه
خود بازی هم میتونه یکی از مشکلات اجرا نشدن باشه. ایمیج بازی ایراد داشته باشه. رجین بازی هم میتونه مشکل ایجاد کنه. ممکنه دیسک بازی توسط شرکت عرضه شده در ایران محتویاتش دستکاری شده باشه. حتی ممکنه ایمیج دانلود شده از سایت خارجی هم ایراد داشته باشه.
برنامه OPL هم میتونه دلیل اجرا نشدن یا درست اجرا نشدن بازی باشه.

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
یبار زدم اولش خوب بود ...دوباره بازی ریختم دیگ باز کند شد...الان شبکه کردم بازی و از لب تاپ اجرا کنم ولی بازم کنده
با یه برنامه ای خاسم پچ کنم فایل بازی و ولی فایل و قبول نکرد و ارور داد ک این فایل دی وی دی ps2 نیس ولی بقیه بازی ها ک توی دستگاه خوب اجرا شدن مشکلی نبود واسه پچ کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر