روش نصب free mcboot funtuna ps2

smp206alpha

عضو جدید
Aug 3, 2022
1
سلام.دوستان من یه ps2 اسلیم داریم و به همین روشی که اینجا گفتید فلش خور کردم تمام برنامه ها به راحتی نصب شد ولی وقتی میخوام ps2 loader رو باز کنم صفحه سیاه میشه و دیگه چیزی نمیاد.uluncher رو هم باز نمیکنه و صفحه سیاه میشه.دو تا ورژن fun funa رو هم امتحان کردم نشد.کسی از دوستان راه حلی داره؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام.دوستان من یه ps2 اسلیم داریم و به همین روشی که اینجا گفتید فلش خور کردم تمام برنامه ها به راحتی نصب شد ولی وقتی میخوام ps2 loader رو باز کنم صفحه سیاه میشه و دیگه چیزی نمیاد.uluncher رو هم باز نمیکنه و صفحه سیاه میشه.دو تا ورژن fun funa رو هم امتحان کردم نشد.کسی از دوستان راه حلی داره؟
سلام دوست عزیز.لطفا از اول برنامه رو به دقت نصب کن .احتمالا جایی اشتباه کردی..سوالی بود در خدمتم

alone_gamer

کاربر سایت
Jun 4, 2017
18
سلام عزیزم نه نیازی نداره برای این نوع دستگاها ی نوع سیلیکون دایمی هست تقریبا مثل برچسب مخصوص بعضیهاش رنگهای مختلف داره /ولی برای مدل 9000 محکم و سفت دوست عزیزView attachment 201489
بخاطر داشته باشید هر دستگاهی که هیت سینک داره، نیازه به سیلیکون برای انتقال بهتر گرما داره. در پلی ۲ ها از پد سیلیکون استفاده شده برای انتقال گرما به هیت سینک، اما اگر پدش کارایشو از دست داده و میبینید ظاهرش داغونه میتونید از خمیر سیلسکون هم استفاده کنید...

• Like
Reactions: Sega_genesis

alone_gamer

کاربر سایت
Jun 4, 2017
18
این مارک رو نمیشناسم. بهترین مارک ها رو که خودم استفاده میکنم نام بردم.
جدا از مارک، از نظر فیزیکی بسنجید دی وی خان های ضخیم استفادع نکنید هرچی نازک تر باشه دیسک بهتره، چون دی وی های ضخیم وقتی میزاریشون روی فولی موتور فاصله بیشتری بین سی دی و لنز ایجاد میکنه و باعث میشه لیزر لنز به دیسک نرسه و یا ضعیف باشه و در نتیجه خوب نتونه بخونه. کلا لنز ها وقتی اپتیک و لیزر لنزشون ضعیف میشه و با پیچ تنظیم هم درست نمیشه، سی دی رو نمیخونه، وگرنه بخاطر کثیف شدن نیست برخلاف تصور ما. به همین جهت لنز نو معنولا خریداری کنید یا کم کارکرد که لیزرش توانشو از دست نداده باشه

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بخاطر داشته باشید هر دستگاهی که هیت سینک داره، نیازه به سیلیکون برای انتقال بهتر گرما داره. در پلی ۲ ها از پد سیلیکون استفاده شده برای انتقال گرما به هیت سینک، اما اگر پدش کارایشو از دست داده و میبینید ظاهرش داغونه میتونید از خمیر سیلسکون هم استفاده کنید...
سلام دوست گرامی اگه پد خشک باشه باید تعویض بشه..تا بتونه گرمای چیپهای اصلی رو خوب به هیتسنگ منتقل کنه

• Like

navidabedi

کاربر سایت
Jun 10, 2023
3
ببخشید من برنامه All PS2 Slims - English language رو دانلود کردم با برنامه imgburn با سرعت 6x روی ۳ مدل dvd رایت کردم بعد dvd که رایت شد بازش کردم یه پوشه video هست داخل اون ۳ تا آیتم ویدیویی با فرمت ifo وجود داره و قتی من داخل پلی ۲ میذارم dvd رو اصلا باز نمیشه و بعد ۳۰ ثانیه میره رو صفحه مموری و عکس مموری رو نشون میده باید چیکار کنم خودتون نمیتونید dvd رو برام رایت کنید و پستش کنید برام هر چی هزینش بشه پرداخت میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر