روش نصب free mcboot funtuna ps2

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوستان عزیز1 قبل از انجام این کار شما باید هر چیزی که در داخل مموری کارت هستو بوسیله خود دستگاتون پاکش کنید/2 ی فلش تهیه کنید و اونو به fat32 فرمت کنید/3 برنامه/FunTuna-FreeMcBoot-for-Fortuna رو داخل فلش کپی کنید/4 برای نصب باید برنامه All PS2 Slims - English language رو که ی فایل ایزو هست رو با برنامه imgburn با سرعت 6x رایتش کنید /توجه داشته باشید که از دی وی دی استفاده بشه/موقع رایت به چیزی دست نزنید تا رایت بدون مشکل انجام بشه/بعد از اتمام رایت .دی وی دی رو راخل دستگاه خود قرار داده ومموری کارت و فلش رو هم به دستگاه وصل کنید/ دستگاه رو روشن کنید اگه درست کارو انجام داده باشید ی صفحه سفید در تصویر به نمایش درمیاد که تا اینجا شما 80 درصد کارو انجام دادیدمثل تصویر زیر/یادتون باشه هم مموری و هم فلشتونو در سوکت اول قرار بدید/برای مثال 2 تا جای فلش داریم 2تا جای مموری کارت شما از قسمت اول هر کدوم استفاده کنیدحالا برای نصبFunTuna-FreeMcBoot-for-Fortuna دکمه دایره رو بزنید و وارد اولین mass که همون فلشتونه بشید در اینجا فایل FunTuna-FreeMcBoot-for-Fortuna هست با دایره وارد شید و فایل! uLaunchELF رو با دایره باز کنید و فایل WorkingULE.ELF را با دایره اجرا کنید بعد از اجرا شما به صفحه اول میرید در اینجا باز با دایره روی اولین mass برید باز داخل فایل FunTuna-FreeMcBoot-for-Fortuna بشید و روی گزینهFunTuna-R2.psu دکمه R1زده و با دایره کپی رو انتخاب کنید بعد دکمه مثلث رو زده و با دایره به اولین mc0وارد بشید و باز دکمه R1 رو زده و گزینه psupaste رو با دایره بزنید تا شروع به کپی برنامه بشه دقت کنید به چیزی دست نزنید تا کپی تموم بشه/بعد از اتمام کپی دستگاتونو خاموش کنید و فلش و دی وی دی رو بردارید دستگاتونو روشن کنید داخل مموری کارت بشید چیزی اونجا نیست و خارج بشید تا برنامه هارو اونجا ببینید//اگه درست کارارو انجام داده باشید باید تصویر زیرو ببینید//همه برنامه ها در زیر برای دانلود اماده هست/همشونو از حالت فشرده خارج کنید/برای تنضیمات OPL داخل setting گذینه check usb game fragmentation رو بذارید off/ و گذینه usb device start mode رو هم بذارید Auto/ و اخرین گذینه ok/بعد save changes تموم اماده ریختن بازی میشه/حتما فلشو در دستگاه قرار بدید /موقع نصب بازی چیزی از فلش رو پاک نکنید/بازی رو بریزید توی فلش و در دستگاه اجراش کنید سوالی بود در خدمتم 187747 187748

Attachments

• All PS2 Slims - English language.rar
    452.9 KB · مشاهده: 231
  • SetupImgBurn_2.5.8.0.rar
    2.9 MB · مشاهده: 223
  • FunTuna-FreeMcBoot-for-Fortuna.rar
    2.8 MB · مشاهده: 434
آخرین ویرایش:

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام دوستان عزیز1 قبل از انجام این کار شما باید هر چیزی که در داخل مموری کارت هستو بوسیله خود دستگاتون پاکش کنید/2 ی فلش تهیه کنید و اونو به fat32 فرمت کنید/3 برنامه/FunTuna-FreeMcBoot-for-Fortuna رو داخل فلش کپی کنید/4 برای نصب باید برنامه All PS2 Slims - English language رو که ی فایل ایزو هست رو با برنامه imgburn با سرعت 6x رایتش کنید /توجه داشته باشید که از دی وی دی استفاده بشه/موقع رایت به چیزی دست نزنید تا رایت بدون مشکل انجام بشه/بعد از اتمام رایت .دی وی دی رو راخل دستگاه خود قرار داده ومموری کارت و فلش رو هم به دستگاه وصل کنید/ دستگاه رو روشن کنید اگه درست کارو انجام داده باشید ی صفحه سفید در تصویر به نمایش درمیاد که تا اینجا شما 80 درصد کارو انجام دادیدمثل تصویر زیر/یادتون باشه هم مموری و هم فلشتونو در سوکت اول قرار بدید/برای مثال 2 تا جای فلش داریم 2تا جای مموری کارت شما از قسمت اول هر کدوم استفاده کنیدحالا برای نصبFunTuna-FreeMcBoot-for-Fortuna دکمه دایره رو بزنید و وارد اولین mass که همون فلشتونه بشید در اینجا فایل FunTuna-FreeMcBoot-for-Fortuna هست با دایره وارد شید و فایل! uLaunchELF رو با دایره اجرا کنید بعد از اجرا شما به صفحه اول میرید در اینجا باز با دایره روی اولین mass برید باز داخل فایل FunTuna-FreeMcBoot-for-Fortuna بشید و روی گزینهFunTuna-R2.psu دکمه R1زده و با دایره کپی رو انتخاب کنید بعد دکمه مثلث رو زده و با دایره به اولین mc0وارد بشید و باز دکمه R1 رو زده و گزینه psupaste رو با دایره بزنید تا شروع به کپی برنامه بشه دقت کنید به چیزی دست نزنید تا کپی تموم بشه/بعد از اتمام کپی دستگاتونو خاموش کنید و فلش و دی وی دی رو بردارید دستگاتونو روشن کنید داخل مموری کارت بشید چیزی اونجا نیست و خارج بشید تا برنامه هارو اونجا ببینید//اگه درست کارارو انجام داده باشید باید تصویر زیرو ببینید//همه برنامه ها در زیر برای دانلود اماده هست/همشونو از حالت فشرده خارج کنید/سوالی بود در خدمتمView attachment 187747View attachment 187748
مرسی ...این روش واقعا روی سری ۹۰۰۰۰ هزار جواب میده ؟‌شبیه اینو دیده بودم ولی انگار این روش شبیه اینو واسه سری ۷۰۰۰۰ هزار گذاشته بودن یا اگ با ۹۰۰۰۰ هزار انجام داد این کارو باید حتما سی دی بوت باشه انگار

بعد یه چیزی ... اون فایلی ک‌توی فلش باید کپی میشد خودش چند تا پوشه داشت ...بعد از اینک استخراج کردم اولش یک پوشه داشت..این یک پوشه رو کپی کنم یا برم داخل پوشه ها و اون دوتا فایل و کپی کنم؟

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
مرسی ...این روش واقعا روی سری ۹۰۰۰۰ هزار جواب میده ؟‌شبیه اینو دیده بودم ولی انگار این روش شبیه اینو واسه سری ۷۰۰۰۰ هزار گذاشته بودن یا اگ با ۹۰۰۰۰ هزار انجام داد این کارو باید حتما سی دی بوت باشه انگار

بعد یه چیزی ... اون فایلی ک‌توی فلش باید کپی میشد خودش چند تا پوشه داشت ...بعد از اینک استخراج کردم اولش یک پوشه داشت..این یک پوشه رو کپی کنم یا برم داخل پوشه ها و اون دوتا فایل و کپی کنم؟
چون من محتویاتش رو کپی کردم ک ی پوشه بود ب اسم uflunch فک کنم و یه فایل بود ب اسم fortuna فک کنم ‌..اینجوری کپی کردم مشکلی پیش نمیاد؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
چون من محتویاتش رو کپی کردم ک ی پوشه بود ب اسم uflunch فک کنم و یه فایل بود ب اسم fortuna فک کنم ‌..اینجوری کپی کردم مشکلی پیش نمیاد؟
امیر جان من دقیقا توضیح دادم چه طوری این برنامه رو نصب کنی خود فایل fortuna بعد از نصب 6 تا برنامه هست/لطفا همون طوری که گفتم انجام بده

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
امیر جان من دقیقا توضیح دادم چه طوری این برنامه رو نصب کنی خود فایل fortuna بعد از نصب 6 تا برنامه هست/لطفا همون طوری که گفتم انجام بده
چشم حتما فردا صبح طبق گفته هاتون عمل میکنم...مرسی ک این همه زحمت کشیدید و آموزش دادین .. ممنونم ازتون

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
چشم حتما فردا صبح طبق گفته هاتون عمل میکنم...مرسی ک این همه زحمت کشیدید و آموزش دادین .. ممنونم ازتون
امیر جان دوست عزیز من حدودا 5 عدد اسلیم 90000 تا 90006 دارم سه تاشون رو مودبو5 نصب کردم 2 تاشو نه//برای 2تاش که مودبو نصب نکردم هم جواب میده هیچ فرقی نداره//فقط ی بار دی وی دی رو اجرا میکنی و دیگه نیازی نداری استفاده کنی/این کار رو انجام بده ی فرق کوچیکی داره با نصب مودبو5 /البته 3 عدد هم سری 70000 دارم که با اونا کاری ندارم //بازم تکرار میکنم که به گذاشتن اون دی وی دی نیازی نیست/فقط ی بار برای همیشه اونم برای نصب//مشکلی بود بپرس//یا علی

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
امیر جان دوست عزیز من حدودا 5 عدد اسلیم 90000 تا 90006 دارم سه تاشون رو مودبو5 نصب کردم 2 تاشو نه//برای 2تاش که مودبو نصب نکردم هم جواب میده هیچ فرقی نداره//فقط ی بار دی وی دی رو اجرا میکنی و دیگه نیازی نداری استفاده کنی/این کار رو انجام بده ی فرق کوچیکی داره با نصب مودبو5 /البته 3 عدد هم سری 70000 دارم که با اونا کاری ندارم //بازم تکرار میکنم که به گذاشتن اون دی وی دی نیازی نیست/فقط ی بار برای همیشه اونم برای نصب//مشکلی بود بپرس//یا علی
چشم حتما ...مرسی

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام ...من اینو انجام دادم و اون منو ها اومد ...از یجا هم دیده بودم باید میرفتم تنظیمات و دوتا گزینه رو تنظیم میکردم ...ولی متاسفانه روی ذخیره تنظیمات میزنم ارور میده...حتی اگ تنظیم هم نکنم باز روی ذخیره بزنم ارور میده...مشکل از کجاست؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام ...من اینو انجام دادم و اون منو ها اومد ...از یجا هم دیده بودم باید میرفتم تنظیمات و دوتا گزینه رو تنظیم میکردم ...ولی متاسفانه روی ذخیره تنظیمات میزنم ارور میده...حتی اگ تنظیم هم نکنم باز روی ذخیره بزنم ارور میده...مشکل از کجاست؟
امیر جان این برنامه بدون نقص هست /چیرو تنظیم کردی که ارور میده /ما فقط ی تنظیم داریم اونم در opl به جز اون دیگه تنظیماتی نداریم//لطفا عکسی از تنظیمات تهیه کنید تا چک کنم چیرو تنظیم کردی

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
امیر جان این برنامه بدون نقص هست /چیرو تنظیم کردی که ارور میده /ما فقط ی تنظیم داریم اونم در opl به جز اون دیگه تنظیماتی نداریم//لطفا عکسی از تنظیمات تهیه کنید تا چک کنم چیرو تنظیم کردی
توی همون opl یه قسمت هس save change ک روی اون بزنی ارور میده...کاره خاصی نکردم ولی روی اون ک میزنم ارور میده کلا

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
اگ بخام یبار دیگ نصب کنم میشه این فایل و از مموری کارت حذف کرد و دوباره فلش خور کنم؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
توی همون opl یه قسمت هس save change ک روی اون بزنی ارور میده...کاره خاصی نکردم ولی روی اون ک میزنم ارور میده کلا
امیر جان دلیل ارور اینه که توی تنضیمات opl کاری انجام ندادی باید انجام بدی بعد ok بعد save changes

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر