روش نصب free mcboot funtuna ps2

alireza.b10

کاربر سایت
Jul 25, 2021
11
کسی نیست کمکم کنه؟
سلام دوست عزیز.برنامه imgburn که در خود تاپیک هست استفاده کن.حتما سرعت باید روی 6x باشه.درضمن برنامه funtuna برای تمامی دستگاههای اسلیم.عکسی از برنامه imgburn که من برای دانلود گذاشتم 6x هم دارهView attachment 218491

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
یک دی وی خام گرفتم مدل epro بنظرت خوب نیس؟
سلام دوست عزیز دوست عزیزمون اشاره کردند که از مارک پرینکو استفاده کن با سرعت رایت 6x اون تیک وریفای رو هم بردار.در موقع رایت به چیزی دس نزن.حجم رایت بسیار پایین.فقط 5 ثانیه دیگه شمارو به صفحه سفیدUlaunchELF میبره برای تنضیمات همین.فقط ی بار از دی ویدی استفاده میکنی .اگه موفق شدی و به صفحه سفید دسترسی پیدا کردی دی وی دی رو خارج کن.و ادامه کارو انجام بده.اصلا فرض کن داری ی بازی رایت میکنی.این که دیگه چیزی نیست.سوالی بود باز بپرس.ما هستیم برای راهنمایی بیشتر دوست عزیز

• Like
Reactions: younes123

alireza.b10

کاربر سایت
Jul 25, 2021
11
سلام دوست عزیز دوست عزیزمون اشاره کردند که از مارک پرینکو استفاده کن با سرعت رایت 6x اون تیک وریفای رو هم بردار.در موقع رایت به چیزی دس نزن.حجم رایت بسیار پایین.فقط 5 ثانیه دیگه شمارو به صفحه سفیدUlaunchELF میبره برای تنضیمات همین.فقط ی بار از دی ویدی استفاده میکنی .اگه موفق شدی و به صفحه سفید دسترسی پیدا کردی دی وی دی رو خارج کن.و ادامه کارو انجام بده.اصلا فرض کن داری ی بازی رایت میکنی.این که دیگه چیزی نیست.سوالی بود باز بپرس.ما هستیم برای راهنمایی بیشتر دوست عزیز
سلام . من مارک dvd خام عوض کردم final گرفتم این بار مشکل قبل هنگام رایت کردن نداشتم و با سرعت 6x فایل All PS2 Slims - English language رایت کردم ولی وقتی
وارد ps2 میکنم دی وی دی میاره و روش کلیک میکنم خود به خود خارج میشه و صفحه browser میاره و اون صفحه سفیدی که گفتید بالا نمیاره ایا راه حل دیگه هست که بشه این کارو انجام داد؟ ممنون میشم از پاسخگویتون

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
سلام . من مارک dvd خام عوض کردم final گرفتم این بار مشکل قبل هنگام رایت کردن نداشتم و با سرعت 6x فایل All PS2 Slims - English language رایت کردم ولی وقتی
وارد ps2 میکنم دی وی دی میاره و روش کلیک میکنم خود به خود خارج میشه و صفحه browser میاره و اون صفحه سفیدی که گفتید بالا نمیاره ایا راه حل دیگه هست که بشه این کارو انجام داد؟ ممنون میشم از پاسخگویتون
ببخشید ولی آشغال ترین مارک بازار رو گرفتی. دیسک های فینال خود به خود خراب میشن.

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوست عزیز شما میتونید این فایل ایزو رو رایت کنید و به صفحه سفید ulaunchelf دسترسی پیدا کنید.میتونید از دی وی دی فینال هم استفاده کنیدuLaunchELF 4.38 DVD

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
سلام دوست عزیز شما میتونید این فایل ایزو رو رایت کنید و به صفحه سفید ulaunchelf دسترسی پیدا کنید.میتونید از دی وی دی فینال هم استفاده کنیدuLaunchELF 4.38 DVD
دب وی دی فینال خود به خود خراب میشه. دیسکی که 5 سال پیش رایت کردم و سالم بود الان اصلا کار نمیکنه.

• Like
Reactions: mqg1387

alireza.b10

کاربر سایت
Jul 25, 2021
11
سلام یعنی اون فایل all ps2 slim برای ps2 من جواب نمیده و این برنامه جدید که معرفی کردید رایت کنم و با چه سرعتی؟

• Like
Reactions: mqg1387

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر