روش نصب free mcboot funtuna ps2

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
بله برای فان تونا اینطوری هست/ولی بجز فان تونا تمامی freemcboot ها بطور اتوماتیک بالا میاند/فان تونا مخصوص دستگاهای 90000 که مود بو 5 ندارند/البته روی 70000 ها هم قابل اجراست/

بله درسته ولی ایشون که اسمی از free mc boot نیاورده بودن.

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
آها...بعد یسوال دیگ...من این برنامه رو روی مموری کارت با دستگاه خودم نصب کنم بعد همین مموری کارت و بزنم به یک دستگاه دیگ ، اون دستگاه فلش خور شده میشه؟ یا حتما باید مراحل نصب و توی همون دستگاه انجام داد؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آها...بعد یسوال دیگ...من این برنامه رو روی مموری کارت با دستگاه خودم نصب کنم بعد همین مموری کارت و بزنم به یک دستگاه دیگ ، اون دستگاه فلش خور شده میشه؟ یا حتما باید مراحل نصب و توی همون دستگاه انجام داد؟
بله میشه موفق باشی دوست عزیز

آخرین ویرایش:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ینی با دستگاه خودم روی مموری اون نصب کنم بعد بزنه ب دستگاهش جواب میده؟
بعد اینک اگ فایل boot داخل مموری رو ک فایل فلش خور نصب شده کپی کنم توی مموری کارت اون جواب میده؟
سلام امیر جان بهترین کار اینه که اول مموری کارت خودتو به دستگاه مورد نظر زده/وارد ulaunchELF شده/بعد که صفحه سفید اومد مموری کارت خودتو برداشته و مموری کارت دوستتو بزن /سپس اون برنامه های فان تونارو که در اول صفحه اول این پست گفتم رو با فلش روی این دستگاه دقیق اجرا کن /با ارزوی موفقیت سوالی بود درخدمتم

• Like
Reactions: younes123

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام امیر جان بهترین کار اینه که اول مموری کارت خودتو به دستگاه مورد نظر زده/وارد ulaunchELF شده/بعد که صفحه سفید اومد مموری کارت خودتو برداشته و مموری کارت دوستتو بزن /سپس اون برنامه های فان تونارو که در اول صفحه اول این پست گفتم رو با فلش روی این دستگاه دقیق اجرا کن /با ارزوی موفقیت سوالی بود درخدمتم
آها باشه مرسی

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
استاد یه سری بازی ها هست ک موقع بازی کردن ی مقدار کمی در بعضی لحظات لگ میزنه ینی فریم بازی کم میشه و باز طبیعی میشه ... مثل جی تی ای سن آندرس یا fifa 14 یا مثلا مدال افتخار اروپا ..اینا موقع بازی کردن بعضی جاهایش یه مقدار فریم بازی میاد پایین و دوباره باز طبیعی میشه ... با فلش usb 3 مثلا جی تی ای خیلی بهتر شد و توی جاده های خاکی فقط یه مقدار فریم بازی کم میشه...ولی بازی گاد آف وار ۲ یا بورن اوت یا بلک یا گرن توریسمو هیچ مشکلی ندارن با خیلی بازی های دیگ.. این مشکل از خوده دستگاهه یا کلا همینن؟ از طریق شبکه اینترنت هم لب تاپ و وصل کردم ب کنسول و از هارد لب تاپ اجرا کردم بازی و ک سرعت لود شدن بازی خیلی سریع شد ولی توی اجرای بازی تغییری نکرد و بازم یکم افت فریم داشت

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
جی تی ای سن آندریاس رو خودم زیاد بازی میکنم ولی تا حالا افت فریم ندیدم. فلش مورد استفاده هم از نوع USB2 هستش.
آها...واسه من با usb 2 افت فریم داره ولی با usb3 فقط قسمت جاده های خاکی افت فریم داره ک در اون حد نیس باید دقت کنی تا بفهمی

• Like
Reactions: sepehrpuor

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آها...واسه من با usb 2 افت فریم داره ولی با usb3 فقط قسمت جاده های خاکی افت فریم داره ک در اون حد نیس باید دقت کنی تا بفهمی
امیر جان من بازیه جی تی ای رو قبلا از سی دی اجرا کردم هم لگ داشت/بعد از سی دی تبدیلش کردم که در فلش اجراش کنم ولی نتیجه همون بود/احتمالا با دانلود ریجن مختلف بشه کلا این مشکل حل بشه//اما اگه زیاد اذیتت نمیکنه نیازی نیست

• Like
Reactions: younes123

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر