روش نصب free mcboot funtuna ps2

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
امیر جان من بازیه جی تی ای رو قبلا از سی دی اجرا کردم هم لگ داشت/بعد از سی دی تبدیلش کردم که در فلش اجراش کنم ولی نتیجه همون بود/احتمالا با دانلود ریجن مختلف بشه کلا این مشکل حل بشه//اما اگه زیاد اذیتت نمیکنه نیازی نیست
آها پس دستگاه مشکلی نداره

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
امیر جان من بازیه جی تی ای رو قبلا از سی دی اجرا کردم هم لگ داشت/بعد از سی دی تبدیلش کردم که در فلش اجراش کنم ولی نتیجه همون بود/احتمالا با دانلود ریجن مختلف بشه کلا این مشکل حل بشه//اما اگه زیاد اذیتت نمیکنه نیازی نیست
منظور از ریجن همون usa اینا هست دیگ؟

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
آها.. فردا یکی تست میکنم ...یکی نسخه usa داشتم یکی هم نسخه اروپا دانلود کردم فردا تست میکنم نتیجشو میگم حتما...مرسی استاد

نسخه ای که من دارم USA هستش و ورژن 3 که از یه سایت خارجی دانلود کرده بودم.

• Like
Reactions: sepehrpuor

30 big boss

کاربر سایت
Apr 12, 2020
90
اساتید بازی کراش هر کاری کردم نشد از انتقال بدم به راه حلی هست با تشکر حجم بازی گذاشتم usb USBUTIL

Attachments

• crash.PNG
    crash.PNG
    573 bytes · مشاهده: 4
  • Crash-Bandicoot-The-Wrath-of-Cortex.JPG
    Crash-Bandicoot-The-Wrath-of-Cortex.JPG
    849 KB · مشاهده: 4
  • Like
Reactions: sepehrpuor

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اساتید بازی کراش هر کاری کردم نشد از انتقال بدم به راه حلی هست با تشکر حجم بازی گذاشتم usb USBUTIL
مشکل کجاست دوست عزیز/تبدیل شد با USBUTIL اجرا نشد/یا تبدیل نمیشه/شاید هم فلشت جا نداره/شاید این بازی ایزو نباشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: younes123

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
نسخه ای که من دارم USA هستش و ورژن 3 که از یه سایت خارجی دانلود کرده بودم.
من بازی مدال افتخار جنگ اروپا رو دانلود کردم هم ورژن اروپا هم ورژن usa ..یه جاهایی از بازی مثلا جاهایی ک بمب های هوایی میاد بازی افت فریم پیدا می‌کنه ولی بقیه جاها مشکلی نداره فریم بازی ...فک کنم از ریجن نباشه ...شاید بعضی بازی ها کلا افت فریم و دارن روی ps2

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
من بازی مدال افتخار جنگ اروپا رو دانلود کردم هم ورژن اروپا هم ورژن usa ..یه جاهایی از بازی مثلا جاهایی ک بمب های هوایی میاد بازی افت فریم پیدا می‌کنه ولی بقیه جاها مشکلی نداره فریم بازی ...فک کنم از ریجن نباشه ...شاید بعضی بازی ها کلا افت فریم و دارن روی ps2
بله امیرجان بعضی بازیها افت فریم محدودی دارند نیازی به توجه زیاد نیست

• Like
Reactions: younes123

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر