راهنمایی برای خرید PS3

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
دوستان واقعا کسی میدونه فرق دسته اصل با قلابی چیه ؟
غیر از 5 پیج بودن و اینا !
ممنون میشم کسی توضیح کامل بده :x

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
یه راهنمایی بکنید منو.نمیدونم چیکار کنم.من ایکس باکس دارم وبازی هاش خووبه ولی هنوز تو کف بازی های انحصاری پی اس 3 ام.
1- قیمت مدل ها ی اسلیم چنده؟
2- بهترین جا برای خرید کجاست؟(بهمراه تاپیک یه تلفن یا ادرس)
3-من توانایی خرید 1تا 2 بازیشو دارم کنسولو بخرم یا نه؟
4- یه چند جا معتبر برای خرید بازی های دسته دوم یا تعویض میدید و بازی هاش سالم باشه و اکثر بچه ها از اون میخرن؟
5- مثل 360 خراب میشه یا نه سگ جونه.(منظورم اینه که مثل 360 باید مراقب باشیم یا نه)
6-مثلا روزی 3تا 5 ساعت مشکل نداره؟
7-قیمت بازی های دست دوم چنده؟
MGS4
HR
U1 و U2
GOW3

لطفا یکی که اطلاعاتش کامله جوابمو بده.موفق باشین.(راستی فتحی ونکست جن برای خرید یا تعویض بازیا خوبن)
همه چیز بر میگرده به وضع مالیت. اگر فکر می کنی که مثلا ماهی 1 بازی رو میتونی بخری، بخر. اگر فکر می کنی نمیتونی، بهتره نخری.
1. ایران نیستم.
2. :arrowu:
3.ء 1 تا 2 بازی در ماه؟
4. رجوع شود به سوال 1.
5. از 360 خیلی سگ جون تره. من سر آپدیت MAG 18 ساعت داشتم دانلود میکردم.
6. من روزی 9-10 ساعت بازی می کنم و مشکلی هم نیست.

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
یه راهنمایی بکنید منو.نمیدونم چیکار کنم.من ایکس باکس دارم وبازی هاش خووبه ولی هنوز تو کف بازی های انحصاری پی اس 3 ام.
1- قیمت مدل ها ی اسلیم چنده؟
2- بهترین جا برای خرید کجاست؟(بهمراه تاپیک یه تلفن یا ادرس)
3-من توانایی خرید 1تا 2 بازیشو دارم کنسولو بخرم یا نه؟
4- یه چند جا معتبر برای خرید بازی های دسته دوم یا تعویض میدید و بازی هاش سالم باشه و اکثر بچه ها از اون میخرن؟
5- مثل 360 خراب میشه یا نه سگ جونه.(منظورم اینه که مثل 360 باید مراقب باشیم یا نه)
6-مثلا روزی 3تا 5 ساعت مشکل نداره؟
7-قیمت بازی های دست دوم چنده؟
MGS4
HR
U1 و U2
GOW3

لطفا یکی که اطلاعاتش کامله جوابمو بده.موفق باشین.(راستی فتحی ونکست جن برای خرید یا تعویض بازیا خوبن)
اسلیم 120 نو 370 قیمت کف.میتونی کم کارکرد بگیری حدود1ماه حدود340-350
اسلیم250هم 10تومن بیشتره تقریبا.
بهترین جا که میتونی بخری پش شهرداری هس چون اونجا معدنش هست و هم از نظر موجودی و هم قیمت بهتره.چند از این فروشگاها هم تاپیک دارن.به نظر من حضوری بخری بهتره(فقط از نظر قیمت)
پی اس3 هم مثه همه پلی ها سگ جونه.شما روزی 12ساعت بازی کن آخ نمیگه.
بازی ها هم بستگی به جدید قدیمشون داره .مثلا آنچارتد1 حدود15تومن.متال گیر20تومن.وارزونترین بازی هاش10تومنه.وبازی های جدید به طبع گرون تر.البته قیمتی که گفتم دسته2 هست.وبهتره که دسته2 هم بخری چون بلو-ری هس و هیچیش نمیشه.در ضمن تعویضم که براحتی میتونی بکنی.گاد3 حدود50تومن و...

دوستان واقعا کسی میدونه فرق دسته اصل با قلابی چیه ؟
غیر از 5 پیج بودن و اینا !
ممنون میشم کسی توضیح کامل بده :x
همینه.دسته قلابی صدا میده.و رنگ برند سونی فرق میکنه.

Mess! 23

کاربر سایت
Jun 18, 2010
16
همه چیز بر میگرده به وضع مالیت. اگر فکر می کنی که مثلا ماهی 1 بازی رو میتونی بخری، بخر. اگر فکر می کنی نمیتونی، بهتره نخری.
1. ایران نیستم.
2. :arrowu:
3.ء 1 تا 2 بازی در ماه؟
4. رجوع شود به سوال 1.
5. از 360 خیلی سگ جون تره. من سر آپدیت MAG 18 ساعت داشتم دانلود میکردم.
6. من روزی 9-10 ساعت بازی می کنم و مشکلی هم نیست.

اقا ممنون از جوابات که نصفشم جواب ندادی. .عزیز ما رو مسخره کردی .مگه میشه 9 ساعت بازی کرد مخو چشمو بدنه ادم میترکه. اگه میخوای جواب بدی حداقل کامل جواب بده. لطفا یکی یه جا یا دو جای معتبر با قیمت خوبه به ما معرفی کنه.(فروشگاه سونی خوبه)

آخرین ویرایش:

Mess! 23

کاربر سایت
Jun 18, 2010
16
اسلیم 120 نو 370 قیمت کف.میتونی کم کارکرد بگیری حدود1ماه حدود340-350
اسلیم250هم 10تومن بیشتره تقریبا.
بهترین جا که میتونی بخری پش شهرداری هس چون اونجا معدنش هست و هم از نظر موجودی و هم قیمت بهتره.چند از این فروشگاها هم تاپیک دارن.به نظر من حضوری بخری بهتره(فقط از نظر قیمت)
پی اس3 هم مثه همه پلی ها سگ جونه.شما روزی 12ساعت بازی کن آخ نمیگه.
بازی ها هم بستگی به جدید قدیمشون داره .مثلا آنچارتد1 حدود15تومن.متال گیر20تومن.وارزونترین بازی هاش10تومنه.وبازی های جدید به طبع گرون تر.البته قیمتی که گفتم دسته2 هست.وبهتره که دسته2 هم بخری چون بلو-ری هس و هیچیش نمیشه.در ضمن تعویضم که براحتی میتونی بکنی.گاد3 حدود50تومن و...
--------------------------------

ممنون دوست عزیز بخاطر جوابتون. شما خودتون ps3 دارین؟بهتون ازنظر بازی فشار نمیاد. چند ساعت بازی میکنین.فکر نکنین من نمیتونم بازی هاشو بخرم و تو سوالم حداقل خریدمو گفتم چون بعدا میره توماه درسو نمیشه زیاد بازی خرید.قیمتش که خوبه اسلیمش که همقیمته 360 هست.منم اگه بگیرم این کارو میکنم که اول بازی های قدیم که خیلی توپنو میگیرم.

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
اقا ممنون از جوابات که نصفشم جواب ندادی. .عزیز ما رو مسخره کردی .مگه میشه 9 ساعت بازی کرد مخو چشمو بدنه ادم میترکه. اگه میخوای جواب بدی حداقل کامل جواب بده. لطفا یکی یه جا یا دو جای معتبر با قیمت خوبه به ما معرفی کنه.(فروشگاه سونی خوبه)
ببین عزیزم، من ایران نیستم، وگرنه مرض ندارم که جواب شما رو ندم ...
شما یه RDR یا MW2 بخر(البته MW2 فقط MPـیش اینجوریه) بهت قول میدم اگه بیکار باشی روزی 10 ساعت هم بیشتر بازی می کنی.

mostafa_nopo

کاربر سایت
Jun 23, 2010
0

چرا نشه 9 ساعت بازي كرد من به همين دليل 360 دارم نميگرم ولي سوني 3 دارم ميگيرم كه بالاي 10 ساعت بازي كنم از صبح 11 تا شب 12

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
سلام به همه دوستان.من چند سالی هستش 360 دارم و تازگی هم یه جاسپر گرفتم ولی نمیدونم چرا اصلا حال نمیکنم دیگه با 360 .همش باید تو فکر خرابی باشم وبازی نمیچسبه . میخوام یه اسلیم 250 بگیرم فقط یه سوال دارم . من Hdtv samsung 32 inch 720 p دارم که همون 2- سال پیش خریدم واسه 360 . میخواستم ببینم الان مکس رزولوشن تی وی من 720 هست کیفیت تصویر خیلی بد میشه؟ یا خیلی فرقی نمیکنه؟ اخه پی اس 1080p ساپورت میکنه .

ravani

کاربر سایت
Dec 18, 2009
172
نام
داوود
سلام به همه دوستان.من چند سالی هستش 360 دارم و تازگی هم یه جاسپر گرفتم ولی نمیدونم چرا اصلا حال نمیکنم دیگه با 360 .همش باید تو فکر خرابی باشم وبازی نمیچسبه . میخوام یه اسلیم 250 بگیرم فقط یه سوال دارم . من Hdtv samsung 32 inch 720 p دارم که همون 2- سال پیش خریدم واسه 360 . میخواستم ببینم الان مکس رزولوشن تی وی من 720 هست کیفیت تصویر خیلی بد میشه؟ یا خیلی فرقی نمیکنه؟ اخه پی اس 1080p ساپورت میکنه .
نه اقا بد نمیشه. 720 هم خیلی خوبه!

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
ممنون دوست عزیز بخاطر جوابتون. شما خودتون ps3 دارین؟بهتون ازنظر بازی فشار نمیاد. چند ساعت بازی میکنین.فکر نکنین من نمیتونم بازی هاشو بخرم و تو سوالم حداقل خریدمو گفتم چون بعدا میره توماه درسو نمیشه زیاد بازی خرید.قیمتش که خوبه اسلیمش که همقیمته 360 هست.منم اگه بگیرم این کارو میکنم که اول بازی های قدیم که خیلی توپنو میگیرم.
بله من دارم.خودم از داش gsm جان گرفتم کم کار کرد.345خود دستگاه.بزار بهت بگم ما هم 3تا داداشیم.من که کوچیکه باشم21سالمه خوب.هم دانشگاه میرم هم سر کار وقت هم ندارم هروز 12ساعت بازی کنم ولی خوب تو هفته میشنم پاش و خیلی هم حال میده.یا مثلا داداش بزرگم فقط 1روز جمعه ها میشینه چند ساعت بازی میکنه.و ارزششو داره.بازی ها هم مثل منی.من فعلا بازی قدیمی ها رو گرفتم.جی تی ای24تومن آنچارتد1 15تومن متال گیر4 20تومن .دیگه این قیمتا هم واسه کسی که پی اس3 خریده بالا نیست وخوبه.مثلا امروز بازار بودم و آنچارتد ومتال رو گرفتم.متال رو تا40هم میگفتن.آنچارتد هم تا25 ولی من خوب گرفتم.مثلا بازی هایی که تو امضام هس رو 15 ندادن من هم نخریدم چون عمرا نمیزارم بکونم تو پاچم:d

حالا من 1دستگاه هست 120اسلیم 2هفته کار کرد با 18 ماه گارانتی تعویض کنسول.خواصی واست ردیفش کنم.قیمتم345تومن.نوش(اگه) کف پیدا کنی بدون گارانتی370هست.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
دوستان من یه یک هفته ای هستش که به طور جدی واسه خرید ps3 خیز ورداشتم .امروز توی تاپیک ارور های ps3 رفتم ببینم چه خبره یه جورایی پشیمون شدم که!!!! ps3 هم که یه پا 360 هست واسه خودش:d این قضیه اپدیت ها چیه؟ یکی نوشته بازی کند اجرا میشه . یکی گفته صدا جلو تر از تصویر میاد . یکی گفته تصویر پایینش قرمز میشه . در ضمن این اپدیت کردن ps3 که از عمل قلبم خطرناک تره که . یعنی چی اگه برق بره وسط اپدیت دستگاه میپکه؟ یکی از دوستان بیاد یه توضیحی بده اگه اینجوریه که نخرم . تو مملکت ما که برق زیاد میره . حالا اومدیمو برق رفت دستگارو باید بندازیم سطل اشغال؟ بدشم حتما باید ps3 به نت وصل باشه و هر بازی رو که میخوایم بازی کنیم رو اپدیت کنه؟ یه توضیح کامل لطفا بدین و ما رو از نگرانی در بیارین . مرسی

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان من یه یک هفته ای هستش که به طور جدی واسه خرید ps3 خیز ورداشتم .امروز توی تاپیک ارور های ps3 رفتم ببینم چه خبره یه جورایی پشیمون شدم که!!!! ps3 هم که یه پا 360 هست واسه خودش:d این قضیه اپدیت ها چیه؟ یکی نوشته بازی کند اجرا میشه . یکی گفته صدا جلو تر از تصویر میاد . یکی گفته تصویر پایینش قرمز میشه . در ضمن این اپدیت کردن ps3 که از عمل قلبم خطرناک تره که . یعنی چی اگه برق بره وسط اپدیت دستگاه میپکه؟ یکی از دوستان بیاد یه توضیحی بده اگه اینجوریه که نخرم . تو مملکت ما که برق زیاد میره . حالا اومدیمو برق رفت دستگارو باید بندازیم سطل اشغال؟ بدشم حتما باید ps3 به نت وصل باشه و هر بازی رو که میخوایم بازی کنیم رو اپدیت کنه؟ یه توضیح کامل لطفا بدین و ما رو از نگرانی در بیارین . مرسی

من که تو این 3 سالی که ps3 داشتم چنین اتفاقی نیفتاده. من تا حالا این مشکلات رو هم حتی نشنیدم که مثلا تصویر پایینش قرمز میشه و....
در ضمن ps3 منوی ریکاوری داره. یعنی اگه وسط اپدیت برق رفت میری تو منو ریکاوری از اونجا بدون مشکل دوباره اپدیت میکنی.:d

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
شما میتونی از روی بازی ها آپدیت کنی که مشکلی پیش نیاد

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
من که تو این 3 سالی که ps3 داشتم چنین اتفاقی نیفتاده. من تا حالا این مشکلات رو هم حتی نشنیدم که مثلا تصویر پایینش قرمز میشه و....
در ضمن ps3 منوی ریکاوری داره. یعنی اگه وسط اپدیت برق رفت میری تو منو ریکاوری از اونجا بدون مشکل دوباره اپدیت میکنی.:d
والا من از خودم که نگفتم تو بخش ارور ها ملت گفته بودن در ضمن سوالات در مورد اپدیت ها و کند اجرا شدن بازی ها هم اگه میشه جواب بدین .مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر