راهنمایی برای خرید PS3

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
والا من از خودم که نگفتم تو بخش ارور ها ملت گفته بودن در ضمن سوالات در مورد اپدیت ها و کند اجرا شدن بازی ها هم اگه میشه جواب بدین .مرسی

میدونم ولی بعضی ها یک سری چیزای عجیب میگن که حتی تا حالا به گوش ادم هم نخورده. شما به حرفشون دقت نکن:d
فک کنم که منظور دوستان افت فریم بوده که تو هر 15 تا بازی شاید 1 دونه باشه که اونم تو بعضی جاها . که حتمابرای xbox هم ممکنه تو بعضی از بازی ها چنین مشکلی پیش بیاد .
اگه همیشه اخرین اپدیت رو رو ps3 داشته باشه چنین مشکلاتی رو نخواهی داشت
من تا حالا نه دیدم که صدا جلو تر از تصویر باشه.
اگه به خاطر این چیزایی که گفتی شک داری برای خرید . چیزایی نیستش که برات مشکل پیش بیاره. برو همین امروز بخر:d

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
والا من از خودم که نگفتم تو بخش ارور ها ملت گفته بودن در ضمن سوالات در مورد اپدیت ها و کند اجرا شدن بازی ها هم اگه میشه جواب بدین .مرسی
بله دوستان راست میگنم.1کی از دوستان من هم کلوب داره1-2سالی میشه همه دستگاهاش هم فت هسن آخ نگفتن.بالاخره امکان داره و هس تو همه ی اجناس که 1کی از100تا 1کی از1000تا خراب بشه.بازی هم واسه من و هیچکدوم از دوسام تا حالا هنگ نکرده.بعضیا میگن کل فت80تا خرابه در حالی که اصلا چنین چیزی نیست(بعضی هاشون خراب شدن) و امثال اون...

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
میدونم ولی بعضی ها یک سری چیزای عجیب میگن که حتی تا حالا به گوش ادم هم نخورده. شما به حرفشون دقت نکن:d
فک کنم که منظور دوستان افت فریم بوده که تو هر 15 تا بازی شاید 1 دونه باشه که اونم تو بعضی جاها . که حتمابرای xbox هم ممکنه تو بعضی از بازی ها چنین مشکلی پیش بیاد .
اگه همیشه اخرین اپدیت رو رو ps3 داشته باشه چنین مشکلاتی رو نخواهی داشت
من تا حالا نه دیدم که صدا جلو تر از تصویر باشه.
اگه به خاطر این چیزایی که گفتی شک داری برای خرید . چیزایی نیستش که برات مشکل پیش بیاره. برو همین امروز بخر:d
مرسی رفتم تو کارش ایشالا 360 نویی که واسه فروش گذاشتم تو بازارچه فروش بره با کله میرم واسه خرید . همون اولم بازی های قدیمی مثل Uncharted 1. God of war collection. resistance 1.2 میگیرم واسه بازی . دسته اصلم که تاپیکش رو خوندم میتونم تشخیص بدم . نکته دیگه ای اگه لازمه که بدونم لطف کنید بگید . مرسی

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
مرسی رفتم تو کارش ایشالا 360 نویی که واسه فروش گذاشتم تو بازارچه فروش بره با کله میرم واسه خرید . همون اولم بازی های قدیمی مثل Uncharted 1. God of war collection. resistance 1.2 میگیرم واسه بازی . دسته اصلم که تاپیکش رو خوندم میتونم تشخیص بدم . نکته دیگه ای اگه لازمه که بدونم لطف کنید بگید . مرسی
نکته دیگه ای نیست فقط بهت پیشنهاد میکنم دستگاه رو pal بگیری برای دیدن فیلم بلو ری
حتما پیشنهاد میکنم اول u2 و شاهکار دیوید کیج به نام Heavy Rain رو امتحان کنی
SEVeyesC08_th.gif

آخرین ویرایش:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
میگم من میخوام یدونه پلی 3-40 گیگ بگیرم دست دوم و تمیز هست به نظرتون چقدر میارزه؟40 گیگ مشکلی برای نصب بازی ها پیدا نمیکنم؟هر بازی برای نصب چقدر حجم نیاز داره؟

• Like
Reactions: Ἁlireza

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
اقا من می خوام ps3بگیرم وقت نکردم صفحه های قبل بگیرم لطفا به چند تا سوال من پاسخ بدید

1:دستگاه چند مدل هست من فقط می دونم یکی pal
هست اون یکی نمی دونم اسمش چس هست
2:این دوتا چه فرقی با هم میکنند در اجرا کردن . بازی بازی های دوتاشون گیر می اید
3:برای دیدن فیلم بلوری کدوم مدل بهتر هست
4:قزیه ابدیت کردن دستگاه هم یکی توضیح بده

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا من می خوام ps3بگیرم وقت نکردم صفحه های قبل بگیرم لطفا به چند تا سوال من پاسخ بدید

1:دستگاه چند مدل هست من فقط می دونم یکی pal
هست اون یکی نمی دونم اسمش چس هست
2:این دوتا چه فرقی با هم میکنند در اجرا کردن . بازی بازی های دوتاشون گیر می اید
3:برای دیدن فیلم بلوری کدوم مدل بهتر هست
4:قزیه ابدیت کردن دستگاه هم یکی توضیح بده
1- دستگاها 5 تا ریجن داره و مهمترینشون که توی ایران هم گیر میان همون پال و ریجن جی هست
2-اصلا ریجن ربطی به بازی کردند نداره فقط ربطش به فیلم
3-ریجن پال چون ریجن پال زیاد هستند توی ایران
4- برای ابدیتش هم بهتر بری توی تاپیکخودش توصحات را داده البته صحفه اول برو
PS3 Firmware ( معرفی - اطلاعات - راهنمایی )

• Like
Reactions: Ἁlireza

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
من هم قصد دارم یه ps3 بگیرم چون اینجا قرار راهنمایی بشیم
لطفا به من بگید کدوم مدل رو بگیرم fat یا slim
محتویات هر کدوم از این پکها شامل چی میشه
و تفاوتهای سخت افزاری و پورتها شون چی هست

و اینکه کی بگیرم که ضرر نکنم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من هم قصد دارم یه ps3 بگیرم چون اینجا قرار راهنمایی بشیم
لطفا به من بگید کدوم مدل رو بگیرم fat یا slim
محتویات هر کدوم از این پکها شامل چی میشه
و تفاوتهای سخت افزاری و پورتها شون چی هست

و اینکه کی بگیرم که ضرر نکنم
فرقی نمیکنه تا اون حد فقط اسلیم گرماییش کمتر از فت هست ولی چون مدله اولی هست به نظر خودم فت بهتر
محتویاتش هم روی جعبه نوشه که چی ها داره
اینم که گفتمb-)

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
فرقی نمیکنه تا اون حد فقط اسلیم گرماییش کمتر از فت هست ولی چون مدله اولی هست به نظر خودم فت بهتر
محتویاتش هم روی جعبه نوشه که چی ها داره
اینم که گفتمb-)
ولی بنظر من اسلیم الان بخوایی بخری بهتره.و فت واقعا زیباتر:d

AmR

کاربر سایت
Jun 8, 2007
88
نام
AmiR
با تشکر از راهنمایی های دوستان عزیز.
من چند صفحه رو خوندم. منتها می خوام از اساتید و دوستانی که اینجا تجربه ی خرید دارن بپرسم اصلآ این کنسول های PS3 که میاد تو این فروشگاه هایی که شما آدرس میدید و می فروشن ایا پلمپ کارخانه ایی هستن ؟ یا باز شده هستن ؟ من می خوام این کنسول رو تهیه کنم ولی به شدت به این مسایل وسواس دارم و خوشم نمیاد دست خورده و باز شده باشه احیانآ .... .

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
با تشکر از راهنمایی های دوستان عزیز.
من چند صفحه رو خوندم. منتها می خوام از اساتید و دوستانی که اینجا تجربه ی خرید دارن بپرسم اصلآ این کنسول های PS3 که میاد تو این فروشگاه هایی که شما آدرس میدید و می فروشن ایا پلمپ کارخانه ایی هستن ؟ یا باز شده هستن ؟ من می خوام این کنسول رو تهیه کنم ولی به شدت به این مسایل وسواس دارم و خوشم نمیاد دست خورده و باز شده باشه احیانآ .... .
با سلام .مدیران – ناظم ها و کاربرهایی که تعداد پستشون بالاست ببخشید اگه سطح اطلاعات من پایین هست و دارم این پست رو میزنم ،چون نشد ابتدا از شما بپرسم تا ببینم اگه بلد هستین من پست نزنم.شرمنده
---------------------------------------------------------
دوست عزیز هیچ دستگاهی با پلمپ وارد ایران نمیشه .وهمه پلمپ ها تو خود ایران میشه. ولی خوب اگه باز 1پلمپ کمی با پدر مادر دار تر باشه بهتره.ولی در هر صورت اگه از جای مطمئن خرید کنی دستگاه 100%نو هست.و هیچ اسلیمی هم نباید به هیچ دلیلی باز شده باشه و 99% باز نشده(1% گفتم نه شاید شاید 1نفر شاهکاری انجام بده و باز کرده باشه اینجا ایرانه:d) ولی خیالت راحت همشون نو هستن.(چون مثل لپ تاپ هم میتونی چک کنی که تا حالا روشن نشده باشن -اولش یوزر ساعت و... باید وارد کنی)

AmR

کاربر سایت
Jun 8, 2007
88
نام
AmiR
ممنون از پاسخ شما.
خب این که فرمودید تو ایران پلمپ میشه علتش چی هست ؟ یعنی تو گمرک باز میشه که محتویات رو چک کنن یا خود فروشنده باز می کنه و دوباره می بنده ؟ من فکر می کردم چون PS3 دیگه نیاز به کپی خور شدن نداره پس اصلآ در جعبش هم باز نمیشه و لااقل خریدار اولین کسی هست که در جعبه رو باز می کنه !

البته ممنون از راهکار شما در زمینه ی طریقه ی فهمیدن کار کرده بودن کنسول.
اما اگر فرض بگیریم که فروشنده بازشون می کنه پس امکان اصل نبودن لوازم جانبی هم این میون مطرح میشه. این رو چطور باید متوجه بشیم ؟ یعنی وقتی بخوایم یه کنسول بگیریم همونجا باید یه دور باز کنیم چک کنیم همه چیزش رو ؟ اگر اینطور باشه یکم خرید کنسول سخت میشه با این وضع.

یک سوال دیگر هم دارم اینکه دسته ی PS3 SLIM دوال شوک هست یا سیکس اکسیس ؟ یا از هردو تکنولوژی پشتیبانی می کنه ؟

آخرین ویرایش:

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
ممنون از پاسخ شما.
خب این که فرمودید تو ایران پلمپ میشه علتش چی هست ؟ یعنی تو گمرک باز میشه که محتویات رو چک کنن یا خود فروشنده باز می کنه و دوباره می بنده ؟ من فکر می کردم چون PS3 دیگه نیاز به کپی خور شدن نداره پس اصلآ در جعبش هم باز نمیشه و لااقل خریدار اولین کسی هست که در جعبه رو باز می کنه !

البته ممنون از راهکار شما در زمینه ی طریقه ی فهمیدن کار کرده بودن کنسول.
اما اگر فرض بگیریم که فروشنده بازشون می کنه پس امکان اصل نبودن لوازم جانبی هم این میون مطرح میشه. این رو چطور باید متوجه بشیم ؟ یعنی وقتی بخوایم یه کنسول بگیریم همونجا باید یه دور باز کنیم چک کنیم همه چیزش رو ؟ اگر اینطور باشه یکم خرید کنسول سخت میشه با این وضع.

یک سوال دیگر هم دارم اینکه دسته ی PS3 SLIM دوال شوک هست یا سیکس اکسیس ؟ یا از هردو تکنولوژی پشتیبانی می کنه ؟
با سلام .مدیران – ناظم ها و کاربرهایی که تعداد پستشون بالاست ببخشید اگه سطح اطلاعات من پایین هست و دارم این پست رو میزنم ،چون نشد ابتدا از شما بپرسم تا ببینم اگه بلد هستین من پست نزنم.شرمنده
---------------------------------------------------------
خواهش میکنم.اینکه باید پلمپ باشه حرف شما درسته ولی خب نیست:d. دلایل پلمپ نبودنش 1کی همون گمرکی هست 1کی هم اینکه امکان داره از جایی که اوردن(از دوبی یا هر جای دیگه ایی)پلمپ نبوده باشه.یعنی خود کارخونه پلمپ نکرده باشه.
برای فهمیدن اصل بودن دسته هم راهکار ساده پیچ ها وجود داره.اگه 6تا پیچ باشه چینی هست و 5تا پیچ اصل.به لینک زیر مراجعه کن:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=29026
بعد کابل اچ دی ام آی هم مهم نیست و فقط جنس بهتر طول عمر بیشتری داره.1دونه 10-15تومنی بخر که رو جعبش نوشته سونی.

دال شاک هست و قابلیت سیکس اکسیس هم رو همه دسته ها 3 هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر