راهنمایی برای خرید PS3

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
سلام
ps3 40 حدودا 4 ماه كاركرده چقدر ميارزه؟

200 بخری خوبه بالاتر نخر

سلام به همه دوستان عزیز خوبم من هم بعد از 1 سال از سه چراغه شدن xbox 360 سه چهار روز پیش رفتم یه ps3 slim 250Gb با دو تا بازی گرفتم ( god of war lll , mgs4 ) خیلی بهاش حال می کنم به خدا گور بابای xbox 360 اصلا این کنسول ماشالا نمیدونه که گرما چیه واقعن ps3 عالیه و فقط یکم بازی هاش گرونه که برای من مشکلی نداره چون هر بازی را که تمام کردم باز میبرم پیش دوستانم عوضش می کنم با یه بازی دیگه واسه من که از همه لحاظ عالیه تا حالا
مرسی از لطفتون :D! :)

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
دوستان فقط خواستم بگم ما تو همین روزها انشالله میخواییم 2تا ps3بگیریم.1نفر هم میشناسیم که کارش درسته و از نظر قیمتی ام ایشالله باهامون راه میاد.اگه کسی میخواد بگیره ردیف کنه با هم بریم تا چند تا دستگاه بشه و تخفیف ویژه بگیریم:love:;)

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
قیمت ps3 slim 120GBالان تو ایران چنده؟کلا مدل slimاز لخاظ خنک شدن و چراغ زرد شدن و اینا نسبت به معمولی بهتر یا فرقی می کنه؟
با تشکر

اسلیم خنک تره! مشکلی هم نداره
کلا کدوم باندل پی اس تری رو بگیرم بهتره;)

اومدم همین سوال رو بپرسم دیدم دوستمون پرسیده.....البته پی اس تری 120 گیگ....:blushing:
به نظر من 250 گیگ بگیرید اسلیم!
دوستان فقط خواستم بگم ما تو همین روزها انشالله میخواییم 2تا ps3بگیریم.1نفر هم میشناسیم که کارش درسته و از نظر قیمتی ام ایشالله باهامون راه میاد.اگه کسی میخواد بگیره ردیف کنه با هم بریم تا چند تا دستگاه بشه و تخفیف ویژه بگیریم:love:;)
مبارکه!:)

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
ps3 40gig کارکرده سالم بودنش رو چه جوری باید مطمئن شد..نهایتا چقدر میارزه؟
اوردن ps3 از کشور های همجوار چطوره؟گمرک بابتش پول میگیره؟هزینه تموم شدش چقدر میشه؟ (اونجا که دیگه قیمتها معقول و غیر فصلیه؟!)

آخرین ویرایش:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اوردن ps3 از کشور های همجوار چطوره؟گمرک بابتش پول میگیره؟هزینه تموم شدش چقدر میشه؟ (اونجا که دیگه قیمتها معقول و غیر فصلیه؟!)
این جا 380 تومن 250Gb هست ولی اونور $433 هست. حالا خودت قضاوت کن ببین کدوم بصرفه هست.

آخرین ویرایش:

reza_khoshtip

کاربر سایت
Mar 23, 2010
16
نام
reza
سلام من ایکس باکس 360 دارم و تصمیم دارم یه ps3 بگیرم سوالم اینه که داستان ریجن 1-2-3 چیه؟
کدوم از همه بهتره که بگیرم که مشکلی نداشته باشه؟
چه نوع فرمتهای ویدیویی و صوتی رو پخش میکنه؟

آخرین ویرایش:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
این جا 380 تومن 250Gb هست ولی اونور $433 هست. حالا خودت قضاوت کن ببین کدوم بصرفه هست.
433$؟ مطمئنی؟ باید تو رنج 300 باشه!!
120G چنده؟
قیمت 250 گیگ 350$ هست. 120 گیگ هم 300$
اینجا Slim 250 GB رو با World Cup 2010 میدن 1500 درهم که میشه 408 دلار.

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
سلام من میخواستم ps3 بگیرم میشه بگید فت بهتره یا اسلیم البته نظر خودم از لحاظ ظاهری بیشتر روی فته .بعد من میخوام از کیش بخرم مشکلی که پیش نمیاد در ضمن قضیه این ریجن 1-2-3 چیه کدومو بگیرم بهتره

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام من میخواستم ps3 بگیرم میشه بگید فت بهتره یا اسلیم البته نظر خودم از لحاظ ظاهری بیشتر روی فته .بعد من میخوام از کیش بخرم مشکلی که پیش نمیاد در ضمن قضیه این ریجن 1-2-3 چیه کدومو بگیرم بهتره

الان فت سخت گیر میاد.
بیشتر اسلیم توی بازار موجوده.
به هر حال طبق صحبتهایی هم که توی اینترنت شده بود،مثل این که اسلیم از لحاظ گرمایی بهتر هست.
در مورد این که تو کیش موجود هست و قیمت هاش اطلاعی ندارم.
ریجن 1-2-3 هم به ترتیب ریجن UC و PAL و NTSC/J هست.پیشنهاد میشه ریجن 2 که PAL هست رو خریداری کنی.

• Like
Reactions: Francis Drake

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679

برای بازی کردن فرقی نمی کنه چون ps3 برای اجرای بازی فری ریجن ـه، یعنی مثلا با دستگاه ریجن 2 میشه بازی های هر ریجنی رو اجرا کرد، ولی چون فیلم های بلو ری ریجن 2 تو ایران بیشتر گیر میاد توصیه من ریجن 2 ـه :)

Mess! 23

کاربر سایت
Jun 18, 2010
16
یه راهنمایی بکنید منو.نمیدونم چیکار کنم.من ایکس باکس دارم وبازی هاش خووبه ولی هنوز تو کف بازی های انحصاری پی اس 3 ام.
1- قیمت مدل ها ی اسلیم چنده؟
2- بهترین جا برای خرید کجاست؟(بهمراه تاپیک یه تلفن یا ادرس)
3-من توانایی خرید 1تا 2 بازیشو دارم کنسولو بخرم یا نه؟
4- یه چند جا معتبر برای خرید بازی های دسته دوم یا تعویض میدید و بازی هاش سالم باشه و اکثر بچه ها از اون میخرن؟
5- مثل 360 خراب میشه یا نه سگ جونه.(منظورم اینه که مثل 360 باید مراقب باشیم یا نه)
6-مثلا روزی 3تا 5 ساعت مشکل نداره؟
7-قیمت بازی های دست دوم چنده؟
MGS4
HR
U1 و U2
GOW3

لطفا یکی که اطلاعاتش کامله جوابمو بده.موفق باشین.(راستی فتحی ونکست جن برای خرید یا تعویض بازیا خوبن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر