خاطرات شما با PS3

peyman_2005

کاربر سایت
Mar 13, 2006
70
نام
پیمان
خب مثل اینکه خاطرات همه شما تح کشیدش

تاپیک پایین پایین هست گفتم منم بیام یه خاطره بگیم :d از این PS3 :x چون نمی تونستم نگم ;;)

اوایل سال 2008 بود فکر میکنم حالا ولی این رو خوب یادم هست که تازه PS3 80 GB اومده بودش

خلاصه ما رفتیم و گرفتیمش اونم ریجن 3 با دوتا بازی یکیش موتور استورم بودش و اون یکی هم نینجا گیدن (650 تومن هم پیاده شدیم:d) با کلی ذوق و شوق فرواوان یادش بخیر :x

چشمتون رو بد نبینه روز سوم بودش که ما کنسول رو آتیش کردیم و دقیقا هم نیمه های شب بودش که دیدم یهو وسط بازی هنگ کردش و دیگه هر چی این ور اون ورش کردیم دیدیم نه خیر ! بازی اجرا نمیکنه یعنی نمیکنه و نمیکنه :((:( لنز دستگاه مشکل پیدا کرده بودش ما دیگه از خیریش گذشتیم و فروختیمش

بعد چند ماه 360 گرفتم دلیلیش هم بخاطر بازی هاش بود دیگه کپی نبود اون موقع PS3 و عصبی کردن بنده سر خرابی :)

الانم بنده خدا 360 من ترکیده سه چراغ شده :d

ولی تا یک ماه دیگه میخوام PS3 slim بگیریم :x

این داستان ادامه دارد ...

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
خب مثل اینکه خاطرات همه شما تح کشیدش

تاپیک پایین پایین هست گفتم منم بیام یه خاطره بگیم :d از این PS3 :x چون نمی تونستم نگم ;;)

اوایل سال 2008 بود فکر میکنم حالا ولی این رو خوب یادم هست که تازه PS3 80 GB اومده بودش

خلاصه ما رفتیم و گرفتیمش اونم ریجن 3 با دوتا بازی یکیش موتور استورم بودش و اون یکی هم نینجا گیدن (650 تومن هم پیاده شدیم:d) با کلی ذوق و شوق فرواوان یادش بخیر :x

چشمتون رو بد نبینه روز سوم بودش که ما کنسول رو آتیش کردیم و دقیقا هم نیمه های شب بودش که دیدم یهو وسط بازی هنگ کردش و دیگه هر چی این ور اون ورش کردیم دیدیم نه خیر ! بازی اجرا نمیکنه یعنی نمیکنه و نمیکنه :((:( لنز دستگاه مشکل پیدا کرده بودش ما دیگه از خیریش گذشتیم و فروختیمش

بعد چند ماه 360 گرفتم دلیلیش هم بخاطر بازی هاش بود دیگه کپی نبود اون موقع PS3 و عصبی کردن بنده سر خرابی :)

الانم بنده خدا 360 من ترکیده سه چراغ شده :d

ولی تا یک ماه دیگه میخوام PS3 slim بگیریم :x

این داستان ادامه دارد ...
خو هر سه چهار ساعت یه چند ساعت استراحت بده!! همون کامنت رفیق بالایی مون خوب می گه خیلی!

------------------------------------------------

الان که با موو تمام بازی ها خاطره ست. خصوصا بازی والیبال Sports Champions عالیه تا 3 صبح داشتیم با پسر داییم که والیبالیسته بازی می کردیم. 3-0 هم بردمش ناگفته نمونه!!b-)

peyman_2005

کاربر سایت
Mar 13, 2006
70
نام
پیمان
نه بچه ها من عاشقش بودم :x مگه میشه آدم با عشقش بد رفتاری کنه :-s حرفا میزنیدا /:)

باهاش اصلا هم بد رفتاری نکردم من خودم از کودکی تا به الان کنسول بازی داشتم دیگه رفتار کردن با یه کنسول محترم رو میدونم :-*:d

همنطور که دوستمون هم اشاره کرد بهش شانس نداشتم توی PS3 خاطره منم خاطره ی تلخی بودش البته یه ذره هم تو مایه های اکشن میزد b-)

خلاصه موضوع برای سال 2008 بودش و منم خیلی ناراحت شدم اینطوری شدش یهو ps3 ما هیچ اشکالی نداره من که میگم چشمش کرده بودن :d :))

خب چند وقت دیگه کمر باریکش رو میگریم و لاغرترش رو :x و این دفعه میام و خاطرات خوبش رو مینویسم براتون :>

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
من هستم!!!. منم با کنسولم مثل یه انسان رفتار میکنم.(خودمونیم از برادرم بیشتر دوسش دارم).هر چند روز یه بار تمیزش میکنم. هیچ وقت از جلوی کولر ورش نمیدارم فقط مونده براش رخت خواب بگیرم.

amirff

کاربر سایت
Jun 8, 2010
35
نام
امیر محمودی
از اون اول بد بختی کشیدیم
رفتم یه 320 گیگ فت گرفتم طرف بازی روشو که یادم نیست چی بود رو ازم برداشت 20 تومن !!!
بی شعور
بعد رفتیم بازی بخریم خریدیم 60 تومن معلوم شد همون بوده(چون خودم موقع خرید نیودم)
بعد یه روز رفتیم آی وی گرفتیم 80 تومن !
شیش ماه بعدش رفتیم تعویض کنیم طرف ازم برداشت 25 تومن!
یه روز رفتم دسته ی اضافی بخرم
یطرف گفت ما اینجا دو تا دسته داریم
این یکی 85 تومن که اصله و اگر آپدیت کنی خراب نمیشه ولی این یکی 50 تومنه آپدیت کنی خراب میشه
گفتیم باشه به درک 85تومنی رو بده بریم
بعد رفتیم خونه آپدیت کردیم بعد خراب شد بعد بردیم طرف قبول نکرد
بعد یه مدت کپی خور کردیم با دو تا بازی 50 تومن
بعد فهمیدم خودم راحت با 0 تومن میتونستم بکنم
بعد رفتم تو اینترنت سفارش دادم بازی 10 تومن اومد ریختیم ارور داد هیر شدیم

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
من زیاد خاطره بد ندارم ازش اما یه بار رو یه بازی 20 تومن ضرر کردم بازی رو دست دوم گرفتم 40 تومن که در اصل 30 تومن پولش بود ( به جای آکبند انداخت بهم وکیوم هم نداشت نمیدونم چرا باور کردم البته اولش بود ) بعدش همون بازی رو بردم یه جایی با یه بازی عوض کردم که 20 تومن قیمتش بود خلاصه این از 20 تومن یه دفعه هم یه بازی خریدم 50 تومن یارو نفرستاد الانم که از خواب بیدار میشم منتظر در زدن مامور پست هستم اما نمیاد نا مرد :((

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
مال من رو که دیگه همه میدونن.به قول ناتان Everything I Touch Turns Into Shit !
3 سال پیش تابستون بود و ما هم دبیرستانی بودیم و منتظر بودم تابستون بشه.وقتی تابستون شد دستگاهام رو کشیدم بیرون همه رو.یه 360 پرمیوم داشتم که توی اون تابستون هر اروری بگین از هر نوع چراغی که بگید سر ما اومد 1 چراغ و 2 چراغ و 3 چراغ که آخرش پکید و روشن که میکردی 3 چراغ میداد.چون فعلا پول تعمیرش رو نداشتم بیخیالش شدم و همش PS3 و PSP بازی میکردم.دقیقا چند روز بعدش PSP ام صفحه قرمز شد ! (بله PSP هم درست مثل PS3 ارور صفحه قرمز یا RSOD داره و البته BSOD یا صفحه آبی هم داره که جفتش به راحتی قابل حله ) ولی چون حال نداشتم تو اینترنت بگردم اونم بیخیال شدم و چسبیدم به PS3 ام که چون وضع مالیمون خوب نبود کلا توی مدت 1 سالی که من PS3 رو داشتم فقط 2 تا بازی داشتم(بماند که 6 ماه اولش هیچ بازی ای نداشتم و توی منوش فقط میچرخیدم :d ).اونموقع هم آخرین آپدیت حدود 2 بود که منوی ریکاوری و این قرتی بازیا رو نداشت :d اگه یادتون باشه تابستون 3 سال پیش به دلیل یه سری مشکلات خیلی برق میرفت و میومد(مخصوصا اصفهان) زد و وسط آپدیت بازی Orange Box برق رفت و PS3 شصت گیگم به ملکوت پیوست و هیچ راهی هم نداره.هیچی دیگه تا آخر تابستون فقط با یه پی اس پی سر کردیم.
تازه من تا حالا یه 60 گیگ هم YLOD دادم.خیلی بد شانسم کلا ! :d
همیشه یه ارور هایی به تورم میخوره که تو گوگل سرچ میکنی به حالت گریه میکنه :d

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
مال من رو که دیگه همه میدونن.به قول ناتان Everything I Touch Turns Into Shit !
3 سال پیش تابستون بود و ما هم دبیرستانی بودیم و منتظر بودم تابستون بشه.وقتی تابستون شد دستگاهام رو کشیدم بیرون همه رو.یه 360 پرمیوم داشتم که توی اون تابستون هر اروری بگین از هر نوع چراغی که بگید سر ما اومد 1 چراغ و 2 چراغ و 3 چراغ که آخرش پکید و روشن که میکردی 3 چراغ میداد.چون فعلا پول تعمیرش رو نداشتم بیخیالش شدم و همش PS3 و PSP بازی میکردم.دقیقا چند روز بعدش PSP ام صفحه قرمز شد ! (بله PSP هم درست مثل PS3 ارور صفحه قرمز یا RSOD داره و البته BSOD یا صفحه آبی هم داره که جفتش به راحتی قابل حله ) ولی چون حال نداشتم تو اینترنت بگردم اونم بیخیال شدم و چسبیدم به PS3 ام که چون وضع مالیمون خوب نبود کلا توی مدت 1 سالی که من PS3 رو داشتم فقط 2 تا بازی داشتم(بماند که 6 ماه اولش هیچ بازی ای نداشتم و توی منوش فقط میچرخیدم :d ).اونموقع هم آخرین آپدیت حدود 2 بود که منوی ریکاوری و این قرتی بازیا رو نداشت :d اگه یادتون باشه تابستون 3 سال پیش به دلیل یه سری مشکلات خیلی برق میرفت و میومد(مخصوصا اصفهان) زد و وسط آپدیت بازی Orange Box برق رفت و PS3 شصت گیگم به ملکوت پیوست و هیچ راهی هم نداره.هیچی دیگه تا آخر تابستون فقط با یه پی اس پی سر کردیم.
تازه من تا حالا یه 60 گیگ هم YLOD دادم.خیلی بد شانسم کلا ! :d
همیشه یه ارور هایی به تورم میخوره که تو گوگل سرچ میکنی به حالت گریه میکنه :d
بابا شما چه خوش شانسی میگما!

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
باور کن همش عین واقعیته.اینم تاپیکی که اون موقع واسه RSOD پی اس پیم زدم چون فقط همین برام مونده بود :d
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=19344&highlight=
شما یه انسال کاملا بد شانس هستی به نظر من پیش یه دکتر بد شانسی بری بد نیست چون بد شانسیت حاد هستش =)) متاسفم برات خدا نسیب گرگ بیابون نکنه بلا هایی رو که به سرت اومدن .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب منم يه خاطره بگم
راستش من بعضي وقتا خوره پلات كردن تو جونم ميوفته ديگه كلا هيچ بازيه ديگه اي انجام نميدم و ميرم تو كارپروژهيه پلاته يه بازي و تا پلات نشه بيخيال نميشم:d(البته بماند ونكوئيش بيخيالمون كرد:)))خب بريم سروقته خاطره يه زمان كه همش dead space 2 ميزدم واسه پلات يه بار خوابيدم توي خواب هم ديدم دارم نكروموفها رو ميكشم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر