خاطرات شما با PS3

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
سلام
من اين تاپيك را تاسيس كردم تا شما بييايد اينجا درباره خاطراتي كه داريد يا عكس هايي كه در هنگامي بازي با اين دستگاه گرفتيد رو اينجا بذاريدb-)
خودم هم به زودي چندتا خاطره و عكس ميذارم:d

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
درگیری ما با این همسایه پایینیمون بعد از خرید موو خودش بهترین خاطره بود ! بنده خدا هر شب میومد در خونه شاکی بود از ورجه وورجه کردن ما ! تا اینکه یه شب بردمش تو یه چایی بهش دادم و بعد یه یک ساعتی با هم پینگ پونگ اسپورت چمپیون زدیم !
آقا همون شد و همون شد !
تازه دیروز یه هارد اورد براش اسپورت چمپیونو بریزم فهمیدم که ویروس اونو هم گرفتار کرده !:d
البته با هم قرار گذاشتیم که از 12 شب تا 8 صبح موو رو تعطیل کنیم !:))

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
اگه این تاپیکو پاک نکنن شانس آوردی

متاسفانه من خاطره تلخ دارم. PS3 باعث شد با چندتا از رفقا رابطه ام خورشتی بشه:(

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
گفتی خاطرات داغ دلمو تازه کردی:((
تابستون سال پیش بعد امتحانا خواستم خیر سرم برای اولین بار آنلاین بازی کنم اونم UC2 آقا تا رفتم تو بازی دیدم ps3 خاموش شد اومدم روشنش کنم دیدم بله چراغ زرد شده .خلاصه کل تابستون که از بازی محروم شدم هیچ... خرج یه ps3 دیگه هم گردمون گذاشت
کلا من از کنسول شانس نیاوردم یه بارم xboxــم سه چراغ شد اونم مجبور شدم برم یکی دیگه بخرم:(

smrm

کاربر سایت
Apr 11, 2011
101
نام
سید محمد رضا مصطفوی
روز اول كه پلي 3 خريدم مورتال كمبت ميخواستم بازي كنم نميومد (بايد بلوري ميزاشتم توش ) زدم دسترو رو پام پام كبود شد!

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
اخه چه خاطراتی خوبی بود
من که هیچی ندارم بگم چون یادم نیست
خوب يه ذره فكر كن يادت بيايد:d
اگه این تاپیکو پاک نکنن شانس آوردی

متاسفانه من خاطره تلخ دارم. PS3 باعث شد با چندتا از رفقا رابطه ام خورشتی بشه:(
چرا تاپيك رو پاك كنن
گفتی خاطرات داغ دلمو تازه کردی:((
تابستون سال پیش بعد امتحانا خواستم خیر سرم برای اولین بار آنلاین بازی کنم اونم UC2 آقا تا رفتم تو بازی دیدم ps3 خاموش شد اومدم روشنش کنم دیدم بله چراغ زرد شده .خلاصه کل تابستون که از بازی محروم شدم هیچ... خرج یه ps3 دیگه هم گردمون گذاشت
کلا من از کنسول شانس نیاوردم یه بارم xboxــم سه چراغ شد اونم مجبور شدم برم یکی دیگه بخرم:(

روز اول كه پلي 3 خريدم مورتال كمبت ميخواستم بازي كنم نميومد (بايد بلوري ميزاشتم توش ) زدم دسترو رو پام پام كبود شد!
خوب 4تا خاطره خوب بگيد چرا همش نفوذ بد ميزنيد;)مثبت فكر كنيد:d

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خاطره که زیاده یکیش اینه که یه مدتی برای کنکور کارشناسی میخوندم ps3 رو فروختم....فرداش بتای آنچارتد 2 اومد:D

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
من بگم سال 2007 تازه PS3 اومده بود تهران یه ت 40 گیگ ریجن3 از اون کارتون قرمزا خریدم .......پول حقوق یه ماهم بود بعد فروشنده همش سر 10 تومن پول کمتر یه بازی نداد به ما نامرد :dبد هیچی دیگه تا بیام خونه 50 تومنم خوردم ...بد یادم افتاد دیگه پو ندارم بازی بخرم ...1ماهم وایسادم بازی بخرم MGS4;;).....بد اونا خریدیم بد 2 ماهم وایسادیم یه LCD بخری م:dهیچی 3 ماه PS3 تو کمد بود میرفتم هی بازش میکردم ...بوش میکردم ............الانم اون PS3 رو فروختم به بچه های همین سایت یه اسلیم خریدم ولی خیلی دم تنگ شده بره فت 40 گیگه ....اصلا یه بوی خاصی داشت

• Like
Reactions: ALit214

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
کدوم؟!!!!بحال ترین بود ....اگه منو میگی کل دیگه هم خاطره دارم ازش بگم :d
بگو داداش
من تازه خريدم همين الآن 3تا مرحله Killzone2 رو باهاش تموم كردم(:d)
حتما ميگيد چرا 3 ـش رو نخريدم؟؟؟:dآخه 75تومن پول بي زبون رو ميدادم باسه 3 ـش!!!!!:(25تومن دادم برا 2ـش:d

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
خب منم بگم دیگه....یادش بخیر اون موقع رفتم یک 20گیگ گرفتم (ریجن 3:d) فکر DMC4 هم جزو اولین بازی هایی بود که گرفتم...البته اون موقع نوب بودن منم سر به فلک کشیده بود:d...Harry Potter,Transformers,, Fantastic 4...اولین بازی هایی بود که گرفتم و 240 هزار تومن زبون بسته رو دادم برای این ها:d...ولی بهترین خاطره ی عمرم وقتی بود که DMC4 رو گذاشتم تو PS3:x...وای خیلی حس خوبی بود!
یه خاطره ی دیگه هم دارم که باعث شد من از دنیا عقب بیافتم: کابل HD ما خراب شده بود توی زاهدان گیر نمیومد،یکی دیگه سفارش داده بودیم که بیارن...این اتفاق مصادف بود با زمان ریلیز شدن MGS4 وقتی بازی رو داشتم سفارش میدادم(تلفنی)فروشنده گفت که باید تلویزیون HD باشه،ما هم گفتیم باشه...یه هفته بعد MGS4 رسید به دستم ولی غافل از یک کابل....ماه بعد که رفتیم تهران یه کابل خریدم ولی دیگه حوصلم نشد که بازی کنم،تا تابستون سال پیش که بالاخره بازی کردم و وقتی داشتم به آهنگ آخر بازی گوش میکردم،یکی از بهترین خاطرات عمرم در ذهنم شکل گرفت!:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر