خاطرات شما با PS3

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
یکی از عجیب ترین خاطرات بازیبازی من : سال 2009 داشتیم KILLZONE 2 بازی میکردیم که تورنومنت کلن های دنیا بود . تیم اول 60 هزار دلار برنده میشد . خب خلاصه ما رو به یه کلن معرفی کردن تا روزی که شانس داشتیم رفتیم فینال بهم پیام میدادن برنده PSN کارت از سونی بعنوان جایزه ! حدود 1000 تای میشد !! رفتیم فینال با خرهای KZ رو برو شدیم . لا مصب بازیشون خدایی خوب بود . 7-0 باختیم :((ولی درعوض 1000 دلار جایزه گرفتیم:x
منم همه خاطرات خوبم با PS3 و با همین Kz2 شروع شد.یادش بخیر قبل از عرضه بازی با دیدن اولین ویدیو ازش جو بازی بدجوری دلمو برد واسه همین یک ماه قبل از عرضه بازی Ps3 خریدم تا بتونم Kz2 بازی کنم.بعد از خرید بازی به حدی معتاد مولتیش شدم که اگه یک روز بازیش نمیکردم بدنم درد میگرفت.اون تورنمنت که داری میگی منم یادمه اتفاقا قرار بود کلن ما هم که همشون به غیر از من ایتالیایی بودن توش شرکت کنه ولی معلوم نشد آخرش چی شد.در کل خاطره خوش من با Ps3 و با جناب Kz2 بدجور گره کوره خورده:d

آخرین ویرایش:

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
بهترین خاطرات من با دستگاه تک تک لحظات همین بازی god of war:a‌هست،‌واقعا تک تک لحظاتش لذت بخشه ... از گاو 3 خیلی بیشتر بهم حال داد!

aref 2

کاربر سایت
Oct 3, 2012
78
یادش به خیر همین امروز ورژن 4.40 را روی ps3 نصب کردم کپی خورش پرید
حالا اگه راهی پیدا نشه مجبورم با بازی های اورجینال فقط 120000 تومانی حال کنم

---------- نوشته در 10:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:22 PM ارسال شده بود ----------

رفتم بازی کپی بگیرم هر بازی 7000 تومان برام آب خورد
رفتم یه جای دیگه همونا رو گفت هر کدوم 3000 تومان
تازه دو تا از بازی ها هم خراب بود یعنی 30000 تومان ضرر که معادل 10 تا بازی می شه که خیلی بهم حال داد.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
یادش به خیر همین امروز ورژن 4.40 را روی ps3 نصب کردم کپی خورش پریدحالا اگه راهی پیدا نشه مجبورم با بازی های اورجینال فقط 120000 تومانی حال کنم---------- نوشته در 10:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:22 PM ارسال شده بود ----------رفتم بازی کپی بگیرم هر بازی 7000 تومان برام آب خوردرفتم یه جای دیگه همونا رو گفت هر کدوم 3000 تومانتازه دو تا از بازی ها هم خراب بود یعنی 30000 تومان ضرر که معادل 10 تا بازی می شه که خیلی بهم حال داد.
عجب حالي بهتون داد:dمنم يه مدت پلي 3 رو فروختم بجاش ايكس باكس گرفتم رفتم بازي براش بخرم(تو شهرستان ما فقط يه مغازه بازي ايكس باكس مياره)يارو گفت هر حلقه 12 تومن!!منم ناچار شدم هيلو 4 رو گرفتم بعدش دو تا بازي ديگه گرفتم كه كلا به ازاي 3 ديسك 36ت هزينه پرداخت كردم!ديگه احساس كردم يارو مارو با گوشهاي دراز و پوست مخلي ميبينه:dرفتم ايكس باكس رو فروختم بجاش بازم پلي 3 گرفتم كه واسه هرديسك 1500ت هزينه ميكنم:dالان احساس خوشبختي بهم دست ميده وقتي كه با پلي 3 بازي ميكنم:d

NUKE POVVER

کاربر سایت
Feb 25, 2013
63
نام
محمد مهدی
اقا بزار منم 1 خاطره تعریف کنم :)
نوروز3سال پیش بود تازه خریده بودم دستگاه رو b-)
خلاصه کلی مهمون ریخته بود خونمون پسر عمو دایی خاله .... اومدن تو اتاق منو چشون خورد به ps3 قیافشون اینطوری شد :-o
منم :> گفتن باو بازی چی داری حالا منم فقط gow3 داشتم :| اقا خلاصه سیو رو لود کردن و بعد منم تا انجاش رفته بودم که باس بری نزدیک اون یارو دیگ خودتون بدونین دیگه :d منم تا دیدم
الان ضایه بازی میشه تو دلم گفتم اوه شیت(oh shit :|) خلاصه دیگه نمی دونستم چی کنم رفتم به 1 بهانهه ای بیرون امدم پیش خودم گفتم خیلی خیته دیگه ~:>
رفتم تو دیدم همه قیافه ها اینطوری /:)/:)/:)/:)منم :-s دیدم پسر عموم 31 سالشه گفت مهدی عجب بازیی فیلمش هم هست ؟ :d منم گفتم نه ولی فیلم دارم همچین
صحنه اکشنی توش باشه لول =)):blushing:

masoudps3

کاربر سایت
Oct 17, 2008
44
نام
masoud
سلام
از کسی که این تایپیک رو راه انداخته تشکر میکنم تایپیکت باحاله200000000000000000000....
والا من از زمانی که ps3خریدم خاطره دارم باهاش!!!! فقط قبل از این که ps3 بخرم هنوز عرضه نشده بود از سال 2005 توی نخ خرید ps3 رفتم که بالاخره بعد از دو سال تونستم به یک ... پولامو جمع کنم و موفق به خرید یک ps3 شدم و خاطره ما از زمانی که ps3 خریدم شروع شد واقعا در تمام لحضه های بازی کردن با ps3 ازش لذت و خاطره دارم... فقط وقتی که خریدمش یک دو ماهی پول بازیش رو نداشتم که بالاخره بعد از دو ماه تونستم پول بازیش رو جور کنم و یک بازی براش خریدم وبهترین خاطره از ps3 زمانی بود که بازی متال رو بار اول بازی کردم واقعا تمام لحظات این بازی ..... قابل ستایش بود=((....
ممنون

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
خب منم يه خاطره بگم البته يدونه نه دوتا ولي مث همن :d
اقا من وقتي PS3 رو خريدم(1389/3/4) :) همونجا دوتا بازي گرفتم بواش God of War III و GTA Liberty City اصن PS3 رو فقط به خاطر God of War خريدم خلاصه بعد ها به صحنه اموزشي God of War رسيدم ولي از شانس بدم داداشمم اونجا نشسته بود :| نميدونستم چيكار كنم كلي عرق كرده بودم دستو پام ميلزديد اون زنه(Aphrodite) فكر كنم هم داشت مث ... رو تخت اينورو اونور ميشد كه يدفعه Yes و No اومد ! :| منم به طرز خيلي تابلويي(اخه خودم حس كردم كه خيلي تابلو بودم) گفتم اين چي هست؟ دقيقا همينو گفتم با صداي لرزون و No رو زدم و اصلا هم داداشمو نگاه نكردم كه بهم چيزي بگه و به بازيم ادامه دادم :d

بعد ها Heavy Rain به بازيام اضافه شد ! :)

همونجاش رسيدم كه با مديسن ميريم پارتي و بعدم با اون مرد خپله ميريم اتاقه و ... :d
اون يارو اسلحه رو سمت مدسن گرفت و مديسن هم بالا سرش چندتا گزينه اومد كه يكيشون Light بود كه اگه اونو ميزدم لباساشو دو نميورد و با اون چراغه ميزد تو سر يارو ولي من فكر كردم با اون گزينه ميگه نور چراغو كم كن يا خاموش كن و يه چيزي تو همين مايه ها و نزدمش و مدسن هم دامنشو كشيد پايين :| جلو دوتا از داداشام :| و اينطور شد كه مجبور شدم بازيشو عوض كنم :| فرداي اون روز وقتي همه خواب بودن خودم تنهايي اونجارو رفتم :) خيلي باحال بود واقعا حال داد :d و تازه اين صحنه اصليشم نبود كه اصلش با ايتن تو مسافر خونس :d البته بعد ها دوباره گرفتمشو تمومش كردم ؛)

اين بود دوتا از خاطرات من با PlayStation 3 :)

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
تعریف از کنسولم نباشه یه بار داداشم خواستم از خواب بیدار کنم صبح بود بعد داداشم نمیدونم چی شد کنسولم پرتاپ کرد رفت رو هوا افتاد زمین هیچیش نشد .:))
کنسول باز میزاشتم میرفتم گردش بر میگشتم بقیه بازی می رفتم .
نتیجه اخلاقی اگر کنسول سونی داشتی میتونی به جای توپ بکست بال mp3 پلیر و بخاری استفاده کنی l-)

13675

کاربر سایت
Nov 1, 2012
53
نام
محمد
یادش به خیر بازی اکبند می گرفتیم 58 تومن کلی تو سری میخوردیم تو خونه و کلی حال میکردیم.........
ول هیچی جای بوی دفترچه بازی ها رو نمیگیره که تازه می خری.......
خاطره بد هم اینکه قبل از این که یه بازی رو بری آخرش red screen بگیره و تا یک سال خماری بکشی......

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
خاطره ؟
بیخیال‌ !!!
من تنها چیزی که از PS3 به یادم مونده اینه که هنوز ۵ تا بازی نرفته سوخت :|

اولین دستگاه منم همین جوری شد ، نشمردم ببینم چندتا بازی رو باهاش نرفتم ولی خب تعدادشون از 5 تا بیشتر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر