حل مشکل sign in شدن به PSN بعد از اپدیت 3.56

دوستان گفتم کم gateway iran مشکل پیدا کرده یک سری ای اس پی مخصوصا"شدید تره.امروز من از سپنتا مدیر فنیش پرسیدم گفت تا 2شنبه درست می شه اگه نشه دیگه نمی دونم چیکار باید بکنیم !!!:((

من صفحه های قبل رو نخوندم ولی دوستان یه چیزی هست به نام Mac Address Lock که بعضی از ISP ها تازگی ها به فکر فعال کردن این سیستم افتادند .به طوریه که شما فقط با PC ـون میتونید به نت وصل شید غیر از اون امکان نداره . در واقع اولین دستگاهی که با استفاده از اون به نت متصل بشید روی server ـه ISP ـتون به نوعی رجیستر میشه احتمال میدم که مشکل از اون باشه . اگر احیانأ مشکلتون از این چیزی که توضیح دادم هستش ، برای برطرف کردنش باید فرم مربوطه به باز کردن Mac Address رو در شرکت سرویس دهندتون پر کنید تا مشکلتون حل بشه .
من فرم استفاده از چند مک آدرس رو پر کرده بودم وتا چند روز پیش خبری نبود اما ظاهرا مشکل از اینترنت کل کشور هم هست چون من میتونم به psn وصل بشم اما نمیتونم بازی کنم و ارور میده.فکر میکنم یه مشکل جدید به اینترنت اضافه شده.با فحش یا بدون اون هم حل نمیشه.اینترنت 1 مگ گرفتیم 10 کیلو بایت دانلود نمیده خاک بر سر این صبانت.پول هم میدی اما اینا نمیزارن استفاده کنی.

اون خارجی ها هم که همگی باهم مشکل نداشتن ... درست میشه برای اونها بعد از ۱ روز چون گزارش میدن و رسیدگی میشه و درست میشه
مسولین ساپورت اونور اینطوری هستن !
مسولین ساپورت اینور زنگ میزانی : میگن مشکلی نداریم ، بعد فحش میدی ... میگن به بخش ارجاع ...

اگه فکر میکنید راحتید که زنگ نمیزنید ... خوب حتما راحت هستید دیگه ... در غیر این صورت باید زنگ میزدید ... برای من هم چون PSN مهم نیست زنگ نمیزنم ...
من سر اینترنتم زنگ زدم 1 ماه الکی پولم هدر رفت، 2بار ارجاع دادن اومدن منزل، آخرشم خودم فهمیدم مشکل مودم بوده! =))
تازه اینا میگن کنسول و PSN به ما چه! اینترنتت که وصله! :|

سلام دوستان
من تمام این تاپیک رو از روز اول پیگیری کردم و تمام راهکارهای پیشنهادی رو هم انجام دادم .
مشکل دوتاست :
1- update 3.56 اولی مشکل داشت و بهمین دلیل ، هم تو ایران و هم خارج ایران psn دچار مشکل شد . اما بعد از update دومی مشکل برطرف شد . البته در خارج از ایران
2- مشکل ISP های داخل کشور ، که با گذشتن از این دهه فوق مبارک این مشکل هم ، همانند پارسال (که البته پارسال خیلی بدتر بود) حل میشه . و دقیقا بهمین دلیل است که بعضی از دوستان مشکل ندارند و عده کثیری مشکل دارن چون اخلال در اینترنت رو بطور کامل انجام نمیدن که ...
درضمن فقط psn نیست که بهم خورده خیلی مشکلات دیگر اینترنتی هم هست .

کسایی که داتک دارن تست کنن چون الان ساعت 3 صبح دوسته من با داتک به black ops وصل شد داره بازی می کنه ولی به server fifa 11 EA وصل نتونست بشه منم که سپنتام هنوز وصل به سرور بازیا نمی تونم بشم.

فکر میکنم یه مشکل جدید به اینترنت اضافه شده.با فحش یا بدون اون هم حل نمیشه.اینترنت 1 مگ گرفتیم 10 کیلو بایت دانلود نمیده خاک بر سر این صبانت.پول هم میدی اما اینا نمیزارن استفاده کنی.
آره دقیقا وضعیت منم مثل خودته این چند روزه افتضاح سرعت دانلود اومده پایین....

سلام.ببخشيد مزاحمتون ميشم.من تازه براي اولين بار ميخواستم وصل بشم به psn ولي نشد.اموزشم از همين سايت گرفتم ولي نشد.فكر كنم از [FONT=&quot]Primary DNSو[/FONT][FONT=&quot]Secondary DNS.چون شماره هاشو نميدونم از كجا بگيرم اگه ميشه كمكم كنين.سريتر.ممنون:-/:([/FONT]

سلام.ببخشيد مزاحمتون ميشم.من تازه براي اولين بار ميخواستم وصل بشم به psn ولي نشد.اموزشم از همين سايت گرفتم ولي نشد.فكر كنم از [FONT=&quot]Primary DNSو[/FONT][FONT=&quot]Secondary DNS.چون شماره هاشو نميدونم از كجا بگيرم اگه ميشه كمكم كنين.سريتر.ممنون:-/:([/FONT]

اگه مودمت بیسیم هست همه چی رو بزار اتوماتیک حله...

شما دستگاه رو مستقیم وصل کردی به مودم یا به طریق PC وصلش کردی؟
اگه مستقیمه که بزن اتوماتیک!
اگه به PC وصله بهش IP بده بین 192.168.1.2 تا 192.168.1.255 یا 254 یا 256 :d
چون به من هم error DNS می داد ولی مشکلم از IP بود که میدادم! :d

با سلام. من وقتی ping پایین 300 هست راحت بازی میکنم ولی وقتی بالا میره تو انچارتد کسیو پیدا نمیکنه اکثر وقتا هم پینگم بالا 300 هست. راهکاری هست؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or