حل مشکل sign in شدن به PSN بعد از اپدیت 3.56

من صفحه های قبل رو نخوندم ولی دوستان یه چیزی هست به نام Mac Address Lock که بعضی از ISP ها تازگی ها به فکر فعال کردن این سیستم افتادند .به طوریه که شما فقط با PC ـون میتونید به نت وصل شید غیر از اون امکان نداره . در واقع اولین دستگاهی که با استفاده از اون به نت متصل بشید روی server ـه ISP ـتون به نوعی رجیستر میشه احتمال میدم که مشکل از اون باشه . اگر احیانأ مشکلتون از این چیزی که توضیح دادم هستش ، برای برطرف کردنش باید فرم مربوطه به باز کردن Mac Address رو در شرکت سرویس دهندتون پر کنید تا مشکلتون حل بشه .

من صفحه های قبل رو نخوندم ولی دوستان یه چیزی هست به نام Mac Address Lock که بعضی از ISP ها تازگی ها به فکر فعال کردن این سیستم افتادند .به طوریه که شما فقط با PC ـون میتونید به نت وصل شید غیر از اون امکان نداره . در واقع اولین دستگاهی که با استفاده از اون به نت متصل بشید روی server ـه ISP ـتون به نوعی رجیستر میشه احتمال میدم که مشکل از اون باشه . اگر احیانأ مشکلتون از این چیزی که توضیح دادم هستش ، برای برطرف کردنش باید فرم مربوطه به باز کردن Mac Address رو در شرکت سرویس دهندتون پر کنید تا مشکلتون حل بشه .
میشه کسی این مساله رو تحقیق کنه؟؟ از کجا بفهمیم کهISP ما این فعال سازی رو انجام داده؟؟؟؟

چرا انقد اصرار داری بگی از isp نیست؟
من خودم3سال سپنتا داشتم منم راحت بدون هیچ مشکلی بازی میکردم تا اینجوری شد
موقع تست هم psn رو ارور میداد
بعد رفتم یه وایمکس ایرانسل گرفتم الان راحت دارم بازی میکنم
آخه چرا بقیه رو گمراه میکنی؟
اولا اینجا سایت سیاسی نیست که کسی رو گمراه کنم دومآ مگه میشه یدفعه در ظرف 2 هفته همه جای دنیا همه جای ایران مشکل پیدا کنن با psn اونم دقیقآ بعد از آپدیت 3.56..؟؟!!یکم فروم ها رو بخون ببین همه با چی مشکل دارن.با نت یا با error 80710b23

نمیدونم دوستان اینجا چطوریه
راه حل اینکه بفهمین از ISP هست یا نه رو من توی این پست گفتم
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1291349&postcount=81
همونطور که گفتم من خودم مشکلی ندارم واسه خودتون میگم که حداقل بدونین مشکل از کجاست
حالا هی بیاین اینجا تو سرو کله هم بزنین که ماله ISPـه یا ماله PSNـه
ما که وظیفمون بود بگیم.
یعنی یه نفر اینجا پیدا نمیشه اینو امتحان کنه؟

نمیدونم دوستان اینجا چطوریه
راه حل اینکه بفهمین از ISP هست یا نه رو من توی این پست گفتم
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1291349&postcount=81
همونطور که گفتم من خودم مشکلی ندارم واسه خودتون میگم که حداقل بدونین مشکل از کجاست
حالا هی بیاین اینجا تو سرو کله هم بزنین که ماله ISPـه یا ماله PSNـه
ما که وظیفمون بود بگیم.
یعنی یه نفر اینجا پیدا نمیشه اینو امتحان کنه؟

من الان دارم Net Framework و Download میکنم که امتحان کنم ببینم جواب میده یا نه

من از طریق کنسول میتونم به اینترنت وصل بشم و تو نت بگردم ولی به PSN وصل نمیشه یا وصلم که میشه به PS-Store وصل نمیشه یا نمیشه آنلاین بازی کرد یا تو اکانتم نمیتونم برم!
بازم مشکل میتونه از این باشه؟!

من از طریق کنسول میتونم به اینترنت وصل بشم و تو نت بگردم ولی به PSN وصل نمیشه یا وصلم که میشه به PS-Store وصل نمیشه یا نمیشه آنلاین بازی کرد یا تو اکانتم نمیتونم برم!
بازم مشکل میتونه از این باشه؟!
نه دوست عزیز
این موردی که دوستمون گفتن مال اوایل ورود ADSL بود
الآن دیگه معمولا ISP ها از این روش استفاده نمیکنن چون هم از نظر قانونی میتونه واسشون مشکل ساز بشه و هم با اومدن روتر ها و مودم های وایرلس عملا این کار بی فایده هست.

• Like
Reactions: game.fun
اول این که آقای من مشکل مک آدرس نیست چون من الان با 4 تا دستگاه وصل می شم .وقتی 3.56 اومد شرکت سپنتا مدیر فنیش من مشکل گفتم گفت gateway ایران از همون روز مشکل پیدا کرده رو یکسری از پورتا دارن درست میکنن احتمالا" تا شنبه ادامه داره بعد که پیگیری کرد گفت پورته جدیدیم مخابرات نبسته پس تا شنبه وایسا بعد دباره زنگ بزن.خلاصه این که فکنم باید وایسیم دیگه.

اين چه وضعشه بابا! واقعآ سوني افتضاح عمل كرده به جاي اين كه جلوي هكرها رو بگيره PSN رو كلا زده نابود كرده.
خبر جديدي نيست؟ كي درست ميشه پس؟؟؟

مشکل از سونی نیست ... از اینور هست... زنگ بزن ISP ... یک بخش دارن به اسم Monitoring ... اونجا میتونن بفهمن جلوی چه چیزی گرفته میشه ...
من چون 3.56 نصب نکردم نمیتونم بفهمم که این مشکلو دارم یا نه ...

زنگ بزنید پیگیری کنید ... به بخش پشتیبانی هم نه !!! فقط ارجاع هست که میتونه کمک کنه ... چون پشتیبانی ها آدم های بی سوادی هستن که جز عوض کردن پسورد و کانفیگ مودم (که اینو هم اگه مدل مودم جدید باشه نمیتونن)

مشکل از سونی نیست ... از اینور هست... زنگ بزن ISP ... یک بخش دارن به اسم Monitoring ... اونجا میتونن بفهمن جلوی چه چیزی گرفته میشه ...
من چون 3.56 نصب نکردم نمیتونم بفهمم که این مشکلو دارم یا نه ...

زنگ بزنید پیگیری کنید ... به بخش پشتیبانی هم نه !!! فقط ارجاع هست که میتونه کمک کنه ... چون پشتیبانی ها آدم های بی سوادی هستن که جز عوض کردن پسورد و کانفیگ مودم (که اینو هم اگه مدل مودم جدید باشه نمیتونن)
آخه پس چرا خارجی ها هم این مشکل رو دارند؟
بعد یه دفعه ای چی شد که همه مشکل پیدا کردند؟ :d

من داتک دارم چند وقت پیشم اینطوری شد دوباری درست شد بعد چند روز.. الان بگیر نگیر داره.. بعضی وقتا میره psn بعضی وقتا نمیره..
بعید میدونم از PSN باشه ولی احساس میکنم این UPDATE اخری زده ps3 مو خسته کرده:dگیر میکنه.. با نت مشکل پیدا کرده.. این چیزا

سلام ذوستان منم همین مشکلو دارم:(
ولی
.
.
.
یه راه حل ابتکاری زدم میتونه کار ساز باشه واسه من که اینطور بوده
ببینید دوستان:d
اول برید تو Browser یه سایت سنگین که load زیادی داشته باشه مثل: www.sony.com
بعد دکمه ps روی دسته رو بزنید برید رو menu
همینطور که داره سایت رو load میکنه sing in بشید مشکل حله از اون به بعد تا update بعدی که 3.60 خواهد بود;)b-);)

دوستان این راهی من گفتم کمکی نکرد؟
تست کنید ok میشه
من الان دیگه مشکل ندارم بدون این راه هم sign in میشم
خیلی هم سریع

دوستان این راهی من گفتم کمکی نکرد؟
تست کنید ok میشه
من الان دیگه مشکل ندارم بدون این راه هم sign in میشم
خیلی هم سریع
نشد
در اصل هر روز یه چیز هست , چندر روز پیش که اصلا in نمی شد دیروز شد ولی بازی رو نمی تونست لود کنه امروزم که تا می خواد بازی رو لود کنه out می شه !

آخه پس چرا خارجی ها هم این مشکل رو دارند؟
بعد یه دفعه ای چی شد که همه مشکل پیدا کردند؟ :d

اون خارجی ها هم که همگی باهم مشکل نداشتن ... درست میشه برای اونها بعد از ۱ روز چون گزارش میدن و رسیدگی میشه و درست میشه
مسولین ساپورت اونور اینطوری هستن !
مسولین ساپورت اینور زنگ میزانی : میگن مشکلی نداریم ، بعد فحش میدی ... میگن به بخش ارجاع ...

اگه فکر میکنید راحتید که زنگ نمیزنید ... خوب حتما راحت هستید دیگه ... در غیر این صورت باید زنگ میزدید ... برای من هم چون PSN مهم نیست زنگ نمیزنم ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or