حل مشکل sign in شدن به PSN بعد از اپدیت 3.56

منم تهرانم از سپنتا نت دارم مخابرات سلمان فارسی سعادت آباد.
دوستمم از داتک داره تهران ولنجک اونم مثل منه مشکلش.به psn وصل میشیم ولی به هیچ سرور بازی وصل نمی شیم.3.56 v2 update کردیم.:(

این مشکل اصلا ربطی به نت نداره بخدا..! الان 2 هفته است از زمانی که فیمویر 3.56 اومده و سونی تصمیم گرفته با هکرها برخورد کنه و سیستم بن رو راه بندازه psn خر تو خر شده .من نت از شرکت لایزر دارم 3 سال و راضی هستم(1mb)یکی دیگه از دوستام از شهراد.یکی دیگه pars online یکی دیگه شاتل.بازم نام ببرم..؟!!!بخدا 2 هفته است هرشب من و دوستام پدر خودمون رو از هر طریقی که شما فکر کنید در آوردیم ولی نشده که نشده اشکال از psn و اپدیت بی صاحاب سونی هست تا فیکس بشه زمان میبره 2 سال بود mw 1 و mgs و mw 2 بازی کردیم ولی اینقدر اعصاب من و دوستام سر این psn لعنتی خرد نشده بود...!یه دوست دیگه دارم همدان اون هم از شرکت لایزر داره ولی همون آش و همین کاسه فعلا فقط باید صبر کرد همین.دقت نکردین من هر شب تا صبح بیدارم..؟و همیشه پست های که میدم بین ساعت 3 تا 4 صبح هست..؟فکر میکنید برای چی..؟همش دارم از psn تست میگیرم ولی بخدا psn تعطیل تعطیل..!

دوستان خواهشا این یه کارو بکنین و جواب روبگین.
همونطوری که قبلا نیز گفتم من دقیقا همین مشکل رو پس از آپدیت 3.55 داشتم.
تنها راهی که میشه تست کرد اینه که با PS3 Proxy Server کنسولتون رو به PC وصل کنید و یه چیز پی ان رو هم روی PC اجرا کنین و بعد ببینین مشکلتون حل میشه یا نه، چون اون موقع مشکل من فقط اینطوری رفع شد!!
تورو خدا این کار رو بکنین و جواب رو بگین.
اگه با این کار مشکل حل شد که دیگه معلومه مشکل از ISP ها هست چون با این چیزه، یجورایی اونارو دور زدین، اگه هم نشد که اونموقع بگین از PSNـه.
آحه نمیشه که یکسری بتونن وصل بشن و یک سری نتونن.
البته فکر نکنین که اگر مشکل از ISP بود راحت واستون حلش میکنه.
من خودم از پارس آنلاین دارم (2mb) ولی وقتی مشکلو بهشون گقتم میدونین چی جواب دادن؟؟!!!!!
"ما کنسول (البته اونا بهش میگفتن گیم:)) به هیچ وجه هم نمیتونستم فرق بین کنسول با گیم رو حالیشون کنم) رو پشتیبانی نمیکنیم" :-o)x:wallbash::oاین ها هم وضع من بعد شنیدن این جواب بود.:d
خدا میدونه چند ساعت با این به قول خودشون کارشناسها)x سروکله زدم، تا اینکه بعد 4-3 هفته دیدم که درست شده. که توی این مدت هم با همون روش راحت آنلاین میزدم.
من الآن خودم از پارس استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم وگرنه حتما خودم تست میکردم.

آخرین ویرایش:
این مشکل اصلا ربطی به نت نداره بخدا..! الان 2 هفته است از زمانی که فیمویر 3.56 اومده و سونی تصمیم گرفته با هکرها برخورد کنه و سیستم بن رو راه بندازه psn خر تو خر شده .من نت از شرکت لایزر دارم 3 سال و راضی هستم(1mb)یکی دیگه از دوستام از شهراد.یکی دیگه pars online یکی دیگه شاتل.بازم نام ببرم..؟!!!بخدا 2 هفته است هرشب من و دوستام پدر خودمون رو از هر طریقی که شما فکر کنید در آوردیم ولی نشده که نشده اشکال از psn و اپدیت بی صاحاب سونی هست تا فیکس بشه زمان میبره 2 سال بود mw 1 و mgs و mw 2 بازی کردیم ولی اینقدر اعصاب من و دوستام سر این psn لعنتی خرد نشده بود...!یه دوست دیگه دارم همدان اون هم از شرکت لایزر داره ولی همون آش و همین کاسه فعلا فقط باید صبر کرد همین.دقت نکردین من هر شب تا صبح بیدارم..؟و همیشه پست های که میدم بین ساعت 3 تا 4 صبح هست..؟فکر میکنید برای چی..؟همش دارم از psn تست میگیرم ولی بخدا psn تعطیل تعطیل..!
چرا انقد اصرار داری بگی از isp نیست؟
من خودم3سال سپنتا داشتم منم راحت بدون هیچ مشکلی بازی میکردم تا اینجوری شد
موقع تست هم psn رو ارور میداد
بعد رفتم یه وایمکس ایرانسل گرفتم الان راحت دارم بازی میکنم
آخه چرا بقیه رو گمراه میکنی؟

راسته میگه به احتمال زیاد از isp هست چون همیشه برمیگرده به اونها چون من بلافاصله تا ابدیت کردم خیلی راحت توانستم انلاین بازی کنم
پس چرا بقیه مثله من نیستند

راسته میگه به احتمال زیاد از isp هست چون همیشه برمیگرده به اونها چون من بلافاصله تا ابدیت کردم خیلی راحت توانستم انلاین بازی کنم
پس چرا بقیه مثله من نیستند

منم قبلا گفتم که مشکل از DNS های ایرانی هست ...
گرچه چیزی که استفاده شده در PS3 هست ... مطمئنا استاندارد هست... ISP ها چه کاری کردن که ناسازگاری به وجود میاد ...

P.S : البته خارجی ها هم این مشکل رو داشتن ... مثلا تو تاپیک های خود انجمن سونی برید میبینید از انگلیس و دانمارک و جاهای دیگه این مشکل رو داشتن

چه جالب من نمیتوانستم که خارجی ها هم این مشکل را داره
به نظرت احتمال داره بیشتر روی کدام کنسول و یا ریجن کنسول باشه که این گونه هست

والا من توی انجمن های بخش اروپا و امریکا رفتم که ببینم کسی تونسته مشکل رو برطرف کنه یا چی ... دیدم خیلی ها ایراد داشتن البته تو یک زمان خاص هم نبود مثلا تاریخ تاپیک ها فرق میکرد... یک عده میگفتن که درست شد یک عده میگفتن بعد از ۱ ماه هنوز ...

کلا مزخرف هست این ایرادات PSN ... !

هرچی که هست بعد از آپدیت 3.56 به وجود امد
سونی خواست هکرارو ببنده مارو سرویس کرد :d

مشکل از ISP هستش . چون PSPgo من هم Connect نمیکنه . 100% این ISP ها یه چیزی رو بستن که کانکت نمیشه یا ممکن دوباره این دود*****ینگه که داره تو چشم ما میره . از کسایی که واردن تو کاره این ISP ها و سیستماشون باید کمک گرفت وگرنه همه باید پناه به وایمکس ایرانسل ببریم . امیدوارم هر چی هست زود حل بشه چون دیوانه کنندست .

من sign in میشم ولی نه میتونم برم تو psn نه تو account نه آنلاین بازی کنم!
فقط میتونم پیغام رد و بدل کنم! همون چت خودمون! =))
ارور 80710B23 رو میده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or