حل مشکل sign in شدن به PSN بعد از اپدیت 3.56

سلام
شرمنده که تو این بخش میپرسم سوالم رو
حقیقت داره که میگن سرور های PSN ضعیف هستن به همین دلیل تو بازی همیشه دچار لگ و پینگ بالا بودن خواهیم شد؟!
چیزی که توی لایو ایکس باکس الا دیده نمیشه و سرور های بسیار قوی داره

نه داداش یه شرکت به ای عظمت با شبکه ای به نام psn مگه میشه ضعیف باشه
مشکل از ما ایرانی هاست حالا اگه psn بخاطر update جدیدش یه کمی مشکل پیدا کرده
دلیل نمیشه
ببینید الان شما live باز ها خودتونم بکشید شرمنده ولی آخرش نمیشه مثل آدم gears of war بازی کرد حتی تو خارج هم این مشکل واسه live هست که خیلی ها لگ دارن
اینا دلیل مشکلpsn نیست داداش

سلام
شرمنده که تو این بخش میپرسم سوالم رو
حقیقت داره که میگن سرور های PSN ضعیف هستن به همین دلیل تو بازی همیشه دچار لگ و پینگ بالا بودن خواهیم شد؟!
چیزی که توی لایو ایکس باکس الا دیده نمیشه و سرور های بسیار قوی داره

حتما یک فرقی هست بین چیزی که مجانیه با چیزی که شما پول میدی !
جواب سوالت رو با یک خط دادم ... :)

من يه مشكل جديد دارم اگر كسي ميتونه به من كمك كنه .من وقتي به PSN وصل ميشم خيلي راحت SING IN ميشم ولي ميرم تو بازي SING OUT ميشم .اين ERROR ميده 80028ED6 .ممنون ميشم كمكم كنيد

من يه مشكل جديد دارم اگر كسي ميتونه به من كمك كنه .من وقتي به PSN وصل ميشم خيلي راحت SING IN ميشم ولي ميرم تو بازي SING OUT ميشم .اين ERROR ميده 80028ED6 .ممنون ميشم كمكم كنيد

اکه لگت خیلی داشتی psn خودش ip هاتو بن میکنه بعد از چند روز دوباره درست میشه
چند وقته؟؟؟ اینتور شده؟؟؟

من همون روز اول به 3.56 اپدیت کرم و هیچ مشکلیهم تا به حال نداشتم ولی از دیشت پیغام میده که به 3.56 اپدیت کنم :-o هنوزم هم با این حال به PSN سینگ میشه b-)

• Like
Reactions: game.fun
همانتور که در 2 تا پست قبل توزیح دادم روز اولی که فرویمور 3.56 ریلیز شد من از طریق خود PS3 دستگاه رو اپدیت کردم و تا دیشب هیچ مشکلی نداشم ولی امروز پیغامی برام اومد که دستگاه رو دوباره به 3.56 اپدیت کنم و من هم از طریق خود PS3 دوباره دستگاه رو اپدیت کردم و تمام مشکلات حل شد >:d< وارد Setting داستگاه شوید و بعد وارد System Updae و از طریق Update via internet مجدد دستگاه رو به 3.56 اپدیت کنید >:d<
شاد و پیروز باشید

آخرین ویرایش:
همانتور که در 2 تا پست قبل توزیح دادم روز اولی که فرویمور 3.56 ریلیز شد من از طریق خود PS3 دستگاه رو اپدیت کردم و تا دیشب هیچ مشکلی نداشم ولی امروز پیغامی برام اومد که دستگاه رو دوباره به 3.56 کنم اپدیت و من هم از طریق خود PS3 دوباره دستگاه رو اپدیت کردم و تمام مشکت حل شد >:d< وارد Setting داستگاه شوید و بعد وارد System Updae و از طریق Update via internet مجدد دستگاه رو به 3.56 اپدیت کنید >:d<
شاد و پیروز باشید

چرا اینجوری شد ؟ :d من الان میتونم sing in شم ولی میتونم دوباره آپدیت هم بکنم به همون 3.56 :d کلا سونی قاط زده اساسی :d

حتما یک فرقی هست بین چیزی که مجانیه با چیزی که شما پول میدی !
جواب سوالت رو با یک خط دادم ... :)

منم تو يه خط جواب ميدم...
كيفيت سرور ها هيچ فرقي نداره امكانات جانبيه live بيشتره ...كافيه يه بازي مولتي رو تو هر 2 محيط امتحان كنيد تا متوجه شيد كه فرقي ندارند..

سلام خدمت تمامیه دوستان عزیزان سونی مشکلات فریمور 3.56 حل و مجدد عرضه کرد (3.56) ! اپدت کنید و لذت ببرید ! تمامه دوستانم بعد از اپدیت به psn بدون مشکل متصل شدندوانلاین زدن :) .

دوستان سلام
من فکر میکنم فهمیدم چرا مشکل کانکشن ارور دارم . اگر من بصورت اشتباه اپدیت امریکا رو برای کنسولم که پال هست ریخته باشم ایا راهی هست که بتونم دوباره اپدیت پال رو روی دستگاه بریزم؟؟

دوستان سلام
من فکر میکنم فهمیدم چرا مشکل کانکشن ارور دارم . اگر من بصورت اشتباه اپدیت امریکا رو برای کنسولم که پال هست ریخته باشم ایا راهی هست که بتونم دوباره اپدیت پال رو روی دستگاه بریزم؟؟

شما یک باره دیگه باید از طریق خود PS3 دستگاه رو اپدیت کنی

شما یک باره دیگه باید از طریق خود PS3 دستگاه رو اپدیت کنی
مساله اینجاست که نمی تونم کانکت بشم چه برسه به اینکه بخواهم اپدیت رو از دستگاه بگیرم و به فرض کانکت شدن هم دوباره برای من که اپدیت کردم پیغام اپدیت که نمی یاد.

مساله اینجاست که نمی تونم کانکت بشم چه برسه به اینکه بخواهم اپدیت رو از دستگاه بگیرم و به فرض کانکت شدن هم دوباره برای من که اپدیت کردم پیغام اپدیت که نمی یاد.

شما تنظیمات network دستگاتونو اتوماتیک کنید ببین چیمیشه در ضمن پیغام اپدیت مجدد ( 3.56 ) برای همه اومده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or