حل مشکل sign in شدن به PSN بعد از اپدیت 3.56

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
سلام دوباره
من هنوز هم این مشکل کانکشن رو دارم ونمی تونم به psn وصل شم در واقع وقتی دارم کانکشن تست رو میزنم گزینه دوم (internet connection) رو FAILD میزنه واصلا به تست psn نمیرسه . خواهش میکنم یک راهنمایی بکنید . در وارد کردن این شماره های DNS هم قبلش باید چه تنظیماتی رو انجام بدم؟؟؟؟
منم این مشکلو داشتم ولی IP رو که عوض کردم حل شد
شما هم یه تستی بکن
ولی به هر حال به PSN وصل نمیشه!
سلام ذوستان منم همین مشکلو دارم:(
ولی
.
.
.
یه راه حل ابتکاری زدم میتونه کار ساز باشه واسه من که اینطور بوده
ببینید دوستان:d
اول برید تو Browser یه سایت سنگین که load زیادی داشته باشه مثل: www.sony.com
بعد دکمه ps روی دسته رو بزنید برید رو menu
همینطور که داره سایت رو load میکنه sing in بشید مشکل حله از اون به بعد تا update بعدی که 3.60 خواهد بود;)b-);)
ممنون، جواب داد!
دیگه راحت sign in میشه!

آخرین ویرایش:

alolo_persian

کاربر سایت
Jul 22, 2009
148
نام
alolo
ممنون، جواب داد!
دیگه راحت sign in میشه!
خواهش میکنم:x
سپاس گرازم>:d<
خجالتم ندید:">
وظیفم بود دوستان همه با این روش :dمثلا احمقانه ی خودم :d مشکلتون حله!!!
داداااااااااااااااااااااااااااااااااا:d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
مرسی آقا من این کارو کردم ok شد یه کار دیگه هم هست که من میگم اونم انجام بدین بد نیست .MTU رو روی 1498 بزارید بقیه همه defult احتمالا جواب میده من خیلی تست کردم این از همه بهتر بود.

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
این مشکل از psn نیست من دیروز یه وایمکس ایرانسل گرفتم مشکل حل شد
همه ی روشارو هم امتحان کرده بودم جواب نداد
من فکر نمیکردم ایرانسل انقد پینگش خوب باشه :D
پینگ با یاهو 150 ه :D

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,232
نام
Мojtaba
چرا این کارو کردی....؟؟؟!!!!اصلا خوندی من چی نوشتم.؟؟!!بخدا ربطی به نت و مودم نداشته و نداره...!!بخدا ..!!!
اون شماره رو که گفتی وارد کردم ولی تنظیماتی رو که قبل از این کار بایستی انجام میدادم متوجه نشدم؟؟ الان دو تا سوال دارم ایا میشه از طریق کامپیوتر به ps3 واز اون طریق به psn وصل شم ؟؟؟ از کجا بفهمم مشکل از نت نیست؟؟؟

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
MTU رو از تنظیمات خود connection internet باید عوض کنید همه چیز رو defult باشه فقط MTU رو عوض کنید اگه 1498 نشد از 192 شروع کنید به تست کردن یکیش به ISP شما میخوره.از اونجای که مشخص میکنید pppoe یا lan رو مشخص میکنید یا از انجای که weird یا wierless رو عو ض میکنید MTU تو تنظیمات آخره.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اون شماره رو که گفتی وارد کردم ولی تنظیماتی رو که قبل از این کار بایستی انجام میدادم متوجه نشدم؟؟ الان دو تا سوال دارم ایا میشه از طریق کامپیوتر به ps3 واز اون طریق به psn وصل شم ؟؟؟ از کجا بفهمم مشکل از نت نیست؟؟؟
از اونجای که تو PC میشه سرعت download رو تست کرد.از اونجای که همه ی دنیا با PSN و time out شدن از PSN مشکل دارن.هیچ ربطی به مودم یا نت نداره.یه فایل از سایت microsoft دانلود کن یا از سایت getdota میفهمی سرعتت خوبه یا نه.من خودم 10 دقیقه پیش از psn امشب 5 بار sign out شدم دوستام هم همینطور مشکل از psn هست.حالا برم مودم یا نت عوض کنم....؟؟؟!!!!!

alolo_persian

کاربر سایت
Jul 22, 2009
148
نام
alolo
از اونجای که تو PC میشه سرعت download رو تست کرد.از اونجای که همه ی دنیا با PSN و time out شدن از PSN مشکل دارن.هیچ ربطی به مودم یا نت نداره.یه فایل از سایت microsoft دانلود کن یا از سایت getdota میفهمی سرعتت خوبه یا نه.من خودم 10 دقیقه پیش از psn امشب 5 بار sign out شدم دوستام هم همینطور مشکل از psn هست.حالا برم مودم یا نت عوض کنم....؟؟؟!!!!!

ولی آقای roben میگه مشکلش internet conecction هست که ارور میده پس چرا مال ما ارور نمیده منم خیلی وقت پیش این مشکلو داشتم 2 یا 3 ماه عذاب کشیدم بعد زد به سرم رفتم مودم رو عوض کردم ok شد گمان میدم این مشکل از این باشه
شما هم میتونستی مودم دوستت رو بگیری تست کنی ببینی چتوری هست
من مودمو با مدل یکی این خودش عوض کردم بازم درست نشد tp-link بود تا که رفتم این planet عزیز رو گرفتم تا وصلش کردم مثل خر با کله رفت تو نت

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
سلام
شرمنده که تو این بخش میپرسم سوالم رو
حقیقت داره که میگن سرور های PSN ضعیف هستن به همین دلیل تو بازی همیشه دچار لگ و پینگ بالا بودن خواهیم شد؟!
چیزی که توی لایو ایکس باکس الا دیده نمیشه و سرور های بسیار قوی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر