حل مشکل sign in شدن به PSN بعد از اپدیت 3.56

O-LESIU-S

کاربر سایت
Dec 28, 2010
17
با سلام خدمت تمامیه دوستان و تشکر از دوست بسیار عزیزم رضا .

بلا خره دوستان بعد از امتحان روی چند دستگاه تست و جواب 100% برای شما دوستان میگم که باید به چه صورت عمل کنید .(البته دستگاه هایی که رجیون 2 بودند تست شده )

دوستان ابتدا اینتر نت کانکشنتونو disable کنید ،
بعد دباره از نو کانکشنتونو بسازید مثل هر بار بصورت اتوماتیک برید نه manual ،
به قسمت MTU رسیدید باید گزینه MANUAL وارد بشید و اعداد زیر رو بترتیب وارد کنید 100% جواب میده ،

1492 بعد 1494 بعد 1490 بعد 1400 اگر اینها نشد شما میتونید تا عدد 1500 اعداد بدید تا بلاخره جواب بگیریدو خوشحال بشید تا خستگی از تن منم در بیاد :) .

هر بار یکی رو باید بزنید تست کنید @!

• Like
Reactions: The Punisher

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
با سلام خدمت تمامیه دوستان و تشکر از دوست بسیار عزیزم رضا .

بلا خره دوستان بعد از امتحان روی چند دستگاه تست و جواب 100% برای شما دوستان میگم که باید به چه صورت عمل کنید .(البته دستگاه هایی که رجیون 2 بودند تست شده )

دوستان ابتدا اینتر نت کانکشنتونو disable کنید ،
بعد دباره از نو کانکشنتونو بسازید مثل هر بار بصورت اتوماتیک برید نه manual ،
به قسمت MTU رسیدید باید گزینه MANUAL وارد بشید و اعداد زیر رو بترتیب وارد کنید 100% جواب میده ،

1492 بعد 1494 بعد 1490 بعد 1400 اگر اینها نشد شما میتونید تا عدد 1500 اعداد بدید تا بلاخره جواب بگیریدو خوشحال بشید تا خستگی از تن منم در بیاد :) .

هر بار یکی رو باید بزنید تست کنید @!
ممنون بابت کمک.(pm دادم)

O-LESIU-S

کاربر سایت
Dec 28, 2010
17
باسلام خدمت دوستان ،

دوست عزیز اگه دقت میکردید دیگه این سوال رو نمیکردید برید SETTING بعد NETWORK SETTING بعد کزینه 2 internet connection که DISABLE و ENABLE داره :) ...... .

در مورد اونیکی دوست ما که نگفتیم همه این مشکلو دارند خود من الان ON هستم و گیم میزنم ، پست اینجوری خواهشن ندید که دوستان کیج نشند ، تاپیک مربوط به کسایی هست که نتونستند .
با تشکر از همکاریه عزیزان .....

O-LESIU-S

کاربر سایت
Dec 28, 2010
17
اخبار تازه بگم که مشکل در PSn زیاد شده ! افراد مدام SIGN IN و SIGN OUT میشن ارور ها 807..... و 802 و ..... و OPERATION TIME OUT میدن ! ظاهرا مشکل از PSn هست ! امان از این هکرها داشتیم راحت زندگیمونو میکردیما !!!! من چندجا خوندم که SERVER PSN فعلا DOWN هست ! و قراره FIRMWARE 3.60 رو بده ! 100% تایید نمیشه ولی یه کارایی داره میکنه سونی ! لینک سورس هم بزودی براتون میزارم :) .

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اخبار تازه بگم که مشکل در PSn زیاد شده ! افراد مدام SIGN IN و SIGN OUT میشن ارور ها 807..... و 802 و ..... و OPERATION TIME OUT میدن ! ظاهرا مشکل از PSn هست ! امان از این هکرها داشتیم راحت زندگیمونو میکردیما !!!! من چندجا خوندم که SERVER PSN فعلا DOWN هست ! و قراره FIRMWARE 3.60 رو بده ! 100% تایید نمیشه ولی یه کارایی داره میکنه سونی ! لینک سورس هم بزودی براتون میزارم :) .
ممنون بابت کمک بالاخره یک نفر پیدا شد واقعآ دلش برای بقیه بسوزه تواین سایت خیلی کم پیدا میشه.آره من هم همین مشکل رو دارم خیلی sign in و out میشم یا اصلا نمی تونم connect بشم خیلی اعصابم خورد شده از سر شب 8 .9 بار به مدت 20 تا 30 دقیقه تلاش کردم که connect بشم نتونستم 1 یا 2 بار connect شدم ولی 2 دقیقه بعد sign out شدم.خدا کنه مشکل حل بشه دارم یواش یواش قاطی میکنم )x .خدا لعنت کنه هرچی هکره.

O-LESIU-S

کاربر سایت
Dec 28, 2010
17
PS3 Console Bans Soon, New Firmware 3.60 Inbound

شما لطف دارید مرتضی جان وجود دوستان خوبی همچون شما برای من یه دنیا ارزش داره همین الان دوست بسیار عزیزم DAVID لینک مربوط رو داد من هم لینک هم متن رو برای دوستان میزارم ! امیدوارم تونسته باشم کمی از نگرانی درتون اورده باشم :) .

ظاهرا این بار راه فرار برای هکرها نزاشته سونی دمش گرم

playstation_3.jpg

PS3 Console Bans Soon, New Firmware 3.60 Inbound

Sony has not released an official response to the recent PS3 jailbreak problem that has afflicted the console. This weekend Slygamer contacted the Sony Technical Support Department and asked them some hard questions about the Jailbreak. In the video/audio below, the gamer poses as a jailbreaker that claims he believes his device is jailbroken and needs advice on what to do about the situation.

The Sony representative tells him that he will be banned, and that he should "Buy a new Console", before backtracking and telling him that he shouldn't go online with the device or risk a permanent banning to both the console and the accounts associated with it. Have a listen to the audio below, the representative also mentions that Sony will be issuing an update soon that will "fix" the problem.

اینم یه سایت دیگه :

Before the release of the PlayStation Plus, subscription-based service for the PlayStation Network, rumors regarding the service’s feature set ranged from the obvious perks, such as perks on the PlayStation Store, to the novelty features, like automatic downloading. While only a handful of the expected features came to fruition, one of the more exciting of the anticipated concepts is ready for deployment for PlayStation Plus users.
Cloud storage of video game save files is scheduled to release along with the next PS3 firmware version 3.60 update. With this update, PlayStation Plus users will finally be able to upload save data of games to the PlayStation Network server for remote storage, providing for easy access by the user between multiple PS3′s. Known as “Online Storage”, the feature can even be used to easily backup protected save files without the need to use the backup utility (which, prior to the upcoming firmware 3.60, was the only way) provided that the developers grant access for this feature.
Since firmware update 3.56 just hit, we imagine version 3.60 will hit in the coming weeks. As always, stay connected to PlayStation LifeStyle for the latest news on firmware updates and more.

سورس

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
کسی میتوانه خلاصه ترجمه کنه که چی نوشته این سونی میخواهد چه کار کنه

رفیق این مربوط به همون فایل صدای ضبط شده ی مکالمه ای هستش که قبلا گذاشتم که یه نفر به Sony Customer Service زنگ میزنه(استرالیا)و میگه من از جیلبریک استفاده کردم و به PSN وصل شدم حالا چی میشه؟:d یارو هم بهش میگه هم اکانتت و هم دستگاهت بن میشه به طور دائم البته بهش میگه فعلا نه ولی وقتی بن میشی که فرمویر 3.60 بیاد ولی این مکالمه مال زمانیه که فرمویر 3.55 اومده بود و هنوز 3.56 نیومده بود!

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
فکر کنم مشکل حل نشده من به psn connect میشم ولی نمی تونم بازی کنم مخصوصآ mw2 من حتی تو internet test connection کلی تغییرات دادم مثل عوض کردن MTU به 1492 یا 1494... ولی فایده نداره نمی تونم بازی کنم یا وقتی با 20 بار کلید کردن من join میشم 1دقیقه بعد sign out میشم بعد از 4 سال بازی تو psn اولین باره اینقدر اذیت شدم که با مشت زدم تو سر مودم.(شما بودین بدتر میکردین)آدم connect بشه نتونه بازی کنه جالبه..!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر