جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
من امروز به Live وصل شدم تا Sonic 4 رو بازي کنم، منتها با توجه به اينکه آپديت جديد براي داشبورد اومده ازم ميخواد تا ابتدا آپديت رو انجام بدم بعد ميتونم به لايو دسترسي داشته باشم. حالا سؤالي که برام پيش اومده اينه که آيا با انجام اين آپديت، دستگاه از حالت کپي خور بودن خارج ميشه يا نه؟

سلام
نه ربطی نداره به کپی خور بودن دستگاه
فقط تو اجرای فیبل مشکل داره

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
دوستان بعضی ها دارن میگن اگه کنسول را آپدیت کنید و وصل بشید به لایو تا چند روز دیگه هم بن میشید هم کنسولتون به طور کامل از کپی خور خارج میشه.

اقا خلیل لطفا یه سرچی بزن تو فروم ها ببین صحت داره یا نه.

چون من هم آپدیت کردم هم به لایو وصلم.

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
این رو که همه، سال پیش با خبر شدیم و خود C4eva به سختی این موضوع رو قبول کرد و توی تویت خودشون اعلام کرد.

ملاکتون اشتباه هستش، چون سال پیش از 28 oct شروع شد.

این موضوع مال خیلی وقت پیش هستش، و اتفاقاً از یک الی دو نفر که تو کارشون خیلی وارد هستند سوال کردم. مواردی همچون Stealth Patch که در انلاین بررسی و ثبت میشه، در حالت افلاین ثبت نمیشه و یا اینکه بعداً بعد از انلاین شدن، بخواد برای مایکروسافت ارسال بشه.
(البته بازم این موضوع کاملاً مشخص نیست که بخواهیم روی هر دو طرف داستان برچسب 100 در صد بزنیم..خود MS بهتر میده!)

قبلاً هم چنین بحث هایی در مورد ثبت اطلاعات در Cache برای شیوه ی کپی خور کردن درایو باب شده بود، که بعد از مدتی رد شد.

مخاطب این P.S فقط یک نفر نبوده! ولی...
درسته که این بخش فروم هستش ولی فروم هم به جای خودش قوانین داره و بخصوص بخش X360 سایت قوانین محکمتری رو داره که در بعضی از موارد بسیار بسیار سخت تر از سایر بخش های فروم هستش.
بله هر کسی میتونه در چهارچوب قوانین فروم سایت پست بزنه، و اجازه داده نمیشه که کاربران یک تاپیک رو با SPAM های محض تبدیل به یک چت روم کنند.

شما هم در هیچ مقامی نیستید که برای یک ناظم انجمن مشخص کنید که چی باید کجا باشه.
در ضمن بعد از این دیگر P.S های عمومی من رو اینطور و با این اینگونه لحن، نقل نمی کنید.

فک کنم با این پست بنم کنند نمیدونم چی به جز جواب دادن سوالات تو پست بالا یا قبلیش نوشتم که اخطار 2 امتیازی گرفتم !

بن ویو سالپیش از 5نوامبر شروع شد
من اولین ایرانی بودم که سال پیش تو بن ویو بن شدم(البته بیشترمون همون موقع بن شده بودیم ولی ...) تاریخ بن شدن در سال پیش 6 نوامبر بود COD:MW2 سال پیش 29اکتبر لیک شد من 1نوامبر بازی رو گرفتم آخرین اچیومنت من رو تو اون تاریخ به تاریخ 5 نوامبر میتوننید ببینید تا 6نوامبر نزدیک10000نفر داشتن MW2رو بازی میکردن آنلاین ولی بعدش بیشترمون بن شدیم بقیه هم دونه دونه در عرض یه ماه بن شدن و بعد ازاون هرکی با اون فریمور میرفت لایو در عرض یه هفته بن میشد به خاطر فریمورش

خوب پس چی فکر کردید گفتم اگه آفلاین تست کنید بعد به XBL وصل نشید هم فلگ میشید؟خیلیا هنوز فک میکنن تو حالت آفلاین اگه یه بازی رو تو دستگاه بزارن و بازی کنن بعد به لایو وصل شن هیچ اتفاقی براشون نمیفته در صورتی که هیچ فرقی نمیکنه...

اتفاقا حق داریم براتون مشخص کنیم وقتی نمیدونید ... کسی اینجا رو چت روم نکرده همه فقط در رابطه با تاپیک سوال یا نظر یا اطلاعات دادن
(یکبار دیگه بدون دلیل اخطار بگیرم به ادمین ریپورتتون میکنم دلیل نمیشه که از هر پستی که بر علیه تون هست یا ازش خوشتون نمیاد اخطار بدید!)
من P.S تون رو با لحن خاصی نقل نکردم من به کسی بی احترامی نکردم ولی مثل اینکه شما فکر میکنی چون ناظمی باید باهات با لحن خاصی صحبت کرد شما تو این یه مسئله هیچ فرقی با یه کاربر عادی نمیکنید هر قدر که به یه کاربر عادی احترام میزارم به شما هم احترام میزارم...
دلیل اخطار:اخلال در برقراری نظم تاپیک:-o:)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliatlas

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من هنوز منتظر جواب هستم.
بعد یه چیزی,Ce4 گفته آپ تو دیت به نظر سالمه,پس چرا داره رو lt جدید کار می کنه؟
حالا الان ما چی کار کنیم؟آپ نکنیم؟بعد چیز دیگه اینکه تا وقتی کینکت برسه ایران به نظرتون فریمور جدید اومده؟

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
من هنوز منتظر جواب هستم.
حالا الان ما چی کار کنیم؟آپ نکنیم؟بعد چیز دیگه اینکه تا وقتی کینکت برسه ایران به نظرتون فریمور جدید اومده؟

C4Eگفته فریمور هک شده امسال (2010) عرضه نمیشه:|

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
واسه اینکه بازی های جدید به غیر از COD Black Ops که از این قاعده مستثنا هست رو نمیتونیم اجرا کنیم باید یخ FW جدید بیاد که این مشکل رو حل کنه

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
مگه رو LT+ کار نمی کردند؟می شه منبع بدید؟
بعد مگه آپ تو دیت با بعضی از بازی ها مشکل نداشت؟چه خاکی باید تو سرمون بریزیم؟
خود آقا خلیل هم قبلا منبع روگزاشته بودن http://paste2.org/p/1066530
دوبار از هکر سوال شده آیا ممکنه LT+همین امسال عرضه بشه هر دو بار گفته خیر.
[2010-11-01 08:38PM] <******> ;[2010-11-01 05:31PM] <loftY> c4 will lt+ possibly come out this year?
[2010-11-01 08:38PM] <******> ;[2010-11-01 05:32PM] <c4eva> no

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
سلام
نه ربطی نداره به کپی خور بودن دستگاه
فقط تو اجرای فیبل مشکل داره
ممنون. پس من با خيال راحت آپديت کنم ديگه؟

راستي توي تاپيک ديدم دوستان راجع به بن شدن از لايو صحبت هايي کرده بودند، که در اين بين به چشم ميخورد که اگه حتي يک بازي کپي رو بصورت آفلاين هم بازي کنيم بعد از کانکت شدن به لايو احتمال بن شدن هست!!! من تا امروز اين موضوع رو نميدونستم و بازي هاي اورجينال که دارم رو با لايو گاهي اوقات بازي ميکنم، يعني با اين اوصاف ممکنه همين روزها بن بشم! :-s

هرچند به عقيده من آپديت جديد داشبورد براي کساني که اينترنت درست و حسابي ندارند (که البته شامل اکثر ما ايراني ها ميشه) هيچ تفاوتي با آپديت نکردنش نميکنه اما خب تا آپديت هم نشه ديگه نميتوني به لايو وصل بشي.

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
ممنون. پس من با خيال راحت آپديت کنم ديگه؟

راستي توي تاپيک ديدم دوستان راجع به بن شدن از لايو صحبت هايي کرده بودند، که در اين بين به چشم ميخورد که اگه حتي يک بازي کپي رو بصورت آفلاين هم بازي کنيم بعد از کانکت شدن به لايو احتمال بن شدن هست!!! من تا امروز اين موضوع رو نميدونستم و بازي هاي اورجينال که دارم رو با لايو گاهي اوقات بازي ميکنم، يعني با اين اوصاف ممکنه همين روزها بن بشم! :-s

هرچند به عقيده من آپديت جديد داشبورد براي کساني که اينترنت درست و حسابي ندارند (که البته شامل اکثر ما ايراني ها ميشه) هيچ تفاوتي با آپديت نکردنش نميکنه اما خب تا آپديت هم نشه ديگه نميتوني به لايو وصل بشي.
دوستان فعلا فقط بازی Fable III با آپدیت مشگل داشته بقیه موارد عین داشبورد قبلی هست ! اگر Fable III رو داشبورد های بتا (بجز اولی)یا داشبردآخری چه آفلاین تست کرده بودید و بازی اجرا نشده بود و ارور Disc is Unreadableرو گرفته بودید وقتی به لایو وصل شید (هیچ کاری نمیتونید بکنید!)فلگ و در آینده بن میشید ولی اگر Fable IIIرو با داشبورد قبلی بازی کردید بعد آپدیت بازی نکنید تا LT+بیاد خود C4Eهم تایید کرده LT+ تو سال 2010 نمیاد دیگه خود دانید...
البته بازی های جدیدی که بیان هم احتمالا مثل FableIII میشن و نمیشه اجراشون کرد.
فریمور LTمشگلی با آپدیت نداره

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
کسی اپدیت کاملو که تو سایت ماکروسافت هست انجام داده؟
من وقتی اپدیت کردم بلافاصله ارور E71 اومد رو صفحه :-o (برد کنسولم جسپره)
یه لحضه داشتم زحره ترک میشدم فلش مموری رو خارج کردم و کنسول خاموش و روشن کردم درست شد.
بعد رفتم روی 4تا کنسول دیگه تست کردم بازم بعد از اپدیت شدن ارور E71 ظاهر شد.
اگه اشتباه نکنم E71 مربوط میشه به GPU چه ربطی به اپدیت داشبورد داره؟:-/
اگه خواستید دوباره انجام میدم بعد ازش فیلم میگیرم آپ میکنم.

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
کسی اپدیت کاملو که تو سایت ماکروسافت هست انجام داده؟
من وقتی اپدیت کردم بلافاصله ارور E71 اومد رو صفحه :-o (برد کنسولم جسپره)
یه لحضه داشتم زحره ترک میشدم فلش مموری رو خارج کردم و کنسول خاموش و روشن کردم درست شد.
بعد رفتم روی 4تا کنسول دیگه تست کردم بازم بعد از اپدیت شدن ارور E71 ظاهر شد.
اگه اشتباه نکنم E71 مربوط میشه به GPU چه ربطی به اپدیت داشبورد داره؟:-/
اگه خواستید دوباره انجام میدم بعد ازش فیلم میگیرم آپ میکنم.
این لینک رو تست کنید
http://download.digiex.net/Consoles/Xbox360/Dashboards/2.0.12611.0.zip
لینک سایت Xbox http://download.microsoft.com/download/1/4/6/146DC573-E0D9-4357-9D85-5A7DEC443050/systemupdate.zip

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
دوستان فعلا فقط بازی Fable III با آپدیت مشگل داشته بقیه موارد عین داشبورد قبلی هست ! اگر Fable III رو داشبورد های بتا (بجز اولی)یا داشبردآخری چه آفلاین تست کرده بودید و بازی اجرا نشده بود و ارور Disc is Unreadableرو گرفته بودید وقتی به لایو وصل شید (هیچ کاری نمیتونید بکنید!)فلگ و در آینده بن میشید ولی اگر Fable IIIرو با داشبورد قبلی بازی کردید بعد آپدیت بازی نکنید تا LT+بیاد خود C4Eهم تایید کرده LT+ تو سال 2010 نمیاد دیگه خود دانید...
البته بازی های جدیدی که بیان هم احتمالا مثل FableIII میشن و نمیشه اجراشون کرد.
فریمور LTمشگلی با آپدیت نداره
موضوع کمي گيج کننده و پيچيده شد!

خب اگه الان قرار باشه بازي هاي جديدي که مياد روي داشبورد قبلي قابل اجرا نباشه، اگه کسي آپديت نکنه خب هيچ بازي جديدي که مياد رو ديگه نميتونه اجرا کنه! اگه آپديت هم بکنيم احتمال بن شدن هست! چيکار بايد کرد بالاخره!؟

اصلا مشکل همه ما اين هست که در ايران زندگي ميکنيم و الا انجام يک بازي از روي ديسک اورجينال ده ها برابر لذت بخش تر از انجام يک بازي کپي شده هست که همه اش بايد با احتياط هاي خاص انجام بشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر