جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

درسته فقط تا الان معلوم شده که تو سال 2010 فریمور جدید نمیاد یعنی در خوشبینانه ترین حالت باید 2ماه صبرکنید تا فریمور بیاد !

ویرایش:دوستان من یه دو ساعت دیگه برمیگردم تا اون موقع اگه سوال داشتید صفحات همین تاپیک رو جستجو کنید تا به جواب برسید!
و اين يعني اينکه اگه کنسول آپديت بشه، تا زمان عرضه LT+ ديگه نبايد به لايو کانکت شد چون احتمال بن شدن هست و با توجه به اينکه قابليت شناسايي از طريق Flag هم وجود داره حتي اگه بازي آفلاين هم انجام بشه بعد از اينکه به لايو کانکت شديم احتمال بن شدن هست، در مجموع همه اينا پس اگه آپديت نکنيم که بهتره ديگه!

تورو خدا بیخیال شو دهنم سرویس شد انقدرتایپ کردم جواب سوال هاتون رو دارم اگر جوابش رو میخواید میتونم براتون PMکنم (خواهشا بگید )

خدایش من توی پست قبل از شما سوالی کردم که الان بخواید جوابی رو بدید :d

بهتون ثابت کنم اون موقع چرا گفتم LT+تا 10روز آینده میاد
اگر به حرف C4eva باشه، اگر درست یادم باشه از وقتی گفت که روی LT کار میکنه (بعد از اغاز BanWave 2009) تقریباً 70 روز طول کشید تا اولین LT رو عرضه کنه..سال 2010.. نسخه ی دومش هم نزدیک به 60 روز طول کشید

الان هم LT+ از طرف C4eva برای اولین بار در IRC #Fw در تاریخ 17 oct مطرح شد..حالا با اون حساب کتاب های شما که قرار بود 7 تا 10 روز دیگه باید (از پست خودتون)...همه ی حساب کتاب های شما همون روز توسط C4eva خلاف ـش گفته شد.

مشکل اینجاست که شما با اطلاعات خودتون که سورس بعضی هاشون ناقص هستش...دارید اینجا یک سری مطالب رو به اعضا وارد میکنید.
اگر قرار باشه هر کسی هر چیزی رو دید، بدون اینکه درک درستی از خود مطلب و سورس اون داشته باشه...باید اینجا خبرسازی کنه..کسی هم چیزی بهش نگه...کار فروم رو باید تعطیل کنیم.

بقیه هم که اشتباه از خودتون بود

خوشم میاد که اصلا کم نمیارید...با این وجود که براتون ثابت کردم banWave 09 آخر oct شروع شد..نه 5nov ... بازم میگید که اشتباه خودتون بود...

اون از تاریخ شروع banWave، اون از عرضه ی LT+ و سر موضوع Flag شدن کنسول
خوبه که برای تمامی گفته هام لینک و منبع دادم توی پست قبل...بازم کوتاه نیامدید و میگید که اشتباه از من هستش.

هر وقت مدرک معتبر برای موارد ذکر شده ام داشتید، پروفایل من بعد از تقاضای buddylist برای شما باز است، در غیر این صورت اگر بخواید بازم بی پایه و اساس حرفی رو اینجا بزنید و پافشاری کنید...چاره ای جزء برخورد با شما رو نداریم

P.S
نقل این پست هم هیچ فایده ای نداره

و اين يعني اينکه اگه کنسول آپديت بشه، تا زمان عرضه LT+ ديگه نبايد به لايو کانکت شد چون احتمال بن شدن هست و با توجه به اينکه قابليت شناسايي از طريق Flag هم وجود داره حتي اگه بازي آفلاين هم انجام بشه بعد از اينکه به لايو کانکت شديم احتمال بن شدن هست، در مجموع همه اينا پس اگه آپديت نکنيم که بهتره ديگه!

درسته چون من زياد به LIVE كانكت نمي شم آپديت كردم و از لحاظ كپي خور بودن دستگاه هيچ مشكلي ندارد توصيه من به دوستاني كه به LIVEكانت نمي شن اينه كه حتما آپديت كنند .:ok:

درسته چون من زياد به LIVE كانكت نمي شم آپديت كردم و از لحاظ كپي خور بودن دستگاه هيچ مشكلي ندارد توصيه من به دوستاني كه به LIVEكانت نمي شن اينه كه حتما آپديت كنند .:ok:
ولي بازم اين نميتونه دليل خوبي باشه، چون اگه واقعا اين موضوع Flag که راجع بازي کردن بصورت آفلاين توي تاپيک مطرح شده وجود داشته باشه، اين موضوع چه فرقي ميکنه خب؟ بالاخره قرار نيست که ديگه هيچوقت کسي به Live کانکت نشه!

اقا من اين لينك دانلود كه دوستمون تو صفحه 50 يا 51 بودو رو دانلود كردم ولي هنوز نصب نكردم
اينو ميگم
http://download.microsoft.com/downlo...stemupdate.zip
يه سوال داشتم !!!!
از اونجايي كه من كلا آفلاين بازي ميكنم و اصلا لايو نميرم ميخواستم ازتون بپرسم آپديتو انجام بدم يا نه؟؟؟
بد جوري دو دل شدم
وجدانن يه نظر درستو حسابي بدين و گمراهم نكنيد
ممنون
آقا خليل نظر شما چي هست؟؟؟
اينجوري كه بالا نوشته تا 2 ماه ديگه فريمور جديد نمي ياد بايد چه كنم
در ضمن دستگاه تا حالا لايو وصل نشده

اقا من اين لينك دانلود كه دوستمون تو صفحه 50 يا 51 بودو رو دانلود كردم ولي هنوز نصب نكردم
اينو ميگم
http://download.microsoft.com/downlo...stemupdate.zip
يه سوال داشتم !!!!
از اونجايي كه من كلا آفلاين بازي ميكنم و اصلا لايو نميرم ميخواستم ازتون بپرسم آپديتو انجام بدم يا نه؟؟؟
بد جوري دو دل شدم
وجدانن يه نظر درستو حسابي بدين و گمراهم نكنيد
ممنون
آقا خليل نظر شما چي هست؟؟؟
اينجوري كه بالا نوشته تا 2 ماه ديگه فريمور جديد نمي ياد بايد چه كنم
در ضمن دستگاه تا حالا لايو وصل نشده

آپدیت نکن پست پایین نوشتم

آخرین ویرایش:
خيلي خوب ميشه اگه يکي از دوستان که بيشتر در اين مورد اطلاعات داره، يه جمع بندي کلي بکنه و بصورت مشخص براي کساني که بر سر دو راهي موندن (يکيش خودم) بنويسه که آيا در اين لحظه کنسول رو آپديت کنيم يا نه؟ اگر بهتر است آپديت نکنيم چرا؟ و اگر ميشه آپديت کرد، چرا؟ و اينکه بايد چه موارد امنيتي رو پس از آپديت لحاظ کرد؟

لطفا اين رو هم در نظر بگيريد که من به لايو وصل ميشم تا فقط بازي هاي اورجينالي که دارم رو بازي کنم و هيچ بازي کپي رو بصورت آنلاين بازي نمي کنم.

بچه ها توجه کنید
کسی دستگاهشو آپدیت نکه
توی این آپدیت کد هایی وجود داره بازی های جدید مثل fable 3 رو دستگاهتون نمیخونه
یعنی نمیتونید بازی کنید
آپدیت نکنید

چرا انقدر میتر سید ار بن شدن؟نمیکشنتون که میرید یه 360 دیگه میخرید:d
اونایی که آفلاین بازی میکنن آپدیت نکنن .فعلا که بازیها اپدیت نمیخوا اگرم خواست که رو خود دیسک هست

بچه ها توجه کنید
کسی دستگاهشو آپدیت نکه
توی این آپدیت کد هایی وجود داره بازی های جدید مثل fable 3 رو دستگاهتون نمیخونه
یعنی نمیتونید بازی کنید
آپدیت نکنید
چرا CODاجرا شد؟؟؟

آقا خداییش انیجا اینهمه بحث میکنید هنوز یکیتون نگفته که بدون اینکه اصلا بخواهید به لایو وصل شید آیا این کار ها را کردید یا نه :
1>آیا قبل از آپدیتFableIII کار میکرد
2>بعد از آپدیت به صورت آفلاین یعنی دانلود از اینترنت کار میکرد ؟
جواب اینها را بدید تا نصف سوال ها از بین بره چون الان مساله لایو بازی کردن نیست مساله آفلاین بازی کردن هست یعنی اینکه یکی مثل من میترسه آفلاین بریزه بعد بسیاری از بازی ها را از دست بدهد مثلا Fable III اجرا نشه یعنی یکی بیاد بگه آیا آپدیت توانایی شناسایی بازی کپی بدون اتصال به اینترنت را دارد یا نه چون تنها راه آزمون و خطاست

آقا خداییش انیجا اینهمه بحث میکنید هنوز یکیتون نگفته که بدون اینکه اصلا بخواهید به لایو وصل شید آیا این کار ها را کردید یا نه :
1>آیا قبل از آپدیتFableIII کار میکرد
2>بعد از آپدیت به صورت آفلاین یعنی دانلود از اینترنت کار میکرد ؟
جواب اینها را بدید تا نصف سوال ها از بین بره چون الان مساله لایو بازی کردن نیست مساله آفلاین بازی کردن هست یعنی اینکه یکی مثل من میترسه آفلاین بریزه بعد بسیاری از بازی ها را از دست بدهد مثلا Fable III اجرا نشه یعنی یکی بیاد بگه آیا آپدیت توانایی شناسایی بازی کپی بدون اتصال به اینترنت را دارد یا نه چون تنها راه آزمون و خطاست
جواب سوال 1
فعلا آپدیت نکن
من خودم fable 3 بازی میکردم
الان از اینترنت دانلود کردم و با فلش ریختم
دیگه نمیتونم fable رو بازی کنم
ولی بازی های قبل fable رو بازی میتونم بکنم
شاید هم بازی هایی که فقط برای xbox هست اینجوری باشه
فعلا آپدیت نکنی بهتره

دوستان اشاره ميکنند که بازي Fable III بعد از آپديت اجرا نميشه! اصلا آپديت براي اين مياد تا يک چيز جديد به امکانات دستگاه اضافه کنه نه اينکه بخواد بازي که قبل از ارائه آپديت عرضه شده رو اجرا نکنه! البته من اين بازي رو نگرفتم هنوز و آپديت هم نکردم کنسول رو، يعني ديگه با اين صحبت هايي که اينجا شد کم کم دارم پشيمون ميشم که حتي اصلا فکر آپديت هم به سرم بزنه چه برسه به اينکه واقعا آپديت کنم!

يادتون باشه ها، هيچکس نيومد بصورت مشخص و مستدل دلايل آپديت يا عدم آپديت رو بگه، اکثرا فقط يک بازي خاص رو مثال زدند (Fable III) که گفتند بعد از آپديت اجرا نميشه، باز يه عده ديگه اومدن گفتند که اجرا ميشه و مشکلي نداره! من يکي که اين وسط واقعا موندم چيکار کنم، من نميتونم به لايو وصل نشم چون هر روز حداقل نيم ساعت تا يک ساعت رو با اکانت لايو بازي مي کنم (نسخه اورجينال رو نه کپي) - اين موضوع تشخيص از روي بازي هاي آفلاين هست که من رو دو به شک کرده! يکي بياد اين موضوع رو کامل بگه صحت داره يا نداره؟ اگه داره منبع بياره تا مطمئن بشيم از همه چيز و اين بحث تموم شه سر آپديت کردن يا آپديت نکردن

شابد اینو گفته بقیه برن آپدیت کنن بیان بگن چطوریه
عجب آدمایی پیدا میشن
ببین عزیزم
اگه شما از بازی های اورجینال استفاده میکنی با خیال راحت آپدیت کن
بازی fable 3 روی دستگاه های کپی بعد از آپدیت مشکل داره
اگه از بازی های کپی استفاده میکنی صبر کن تا راه حلی برای اجرا شدن بازی های جدید بیاد
اما اگه بازی هات اورجینال با خود ایکسباکس از لایو با خیال راحت آپدیت کن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or