جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

خدایش من توی پست قبل از شما سوالی کردم که الان بخواید جوابی رو بدید :d

اگر به حرف C4eva باشه، اگر درست یادم باشه از وقتی گفت که روی LT کار میکنه (بعد از اغاز BanWave 2009) تقریباً 70 روز طول کشید تا اولین LT رو عرضه کنه..سال 2010.. نسخه ی دومش هم نزدیک به 60 روز طول کشید

الان هم LT+ از طرف C4eva برای اولین بار در IRC #Fw در تاریخ 17 oct مطرح شد..حالا با اون حساب کتاب های شما که قرار بود 7 تا 10 روز دیگه باید (از پست خودتون)...همه ی حساب کتاب های شما همون روز توسط C4eva خلاف ـش گفته شد.

مشکل اینجاست که شما با اطلاعات خودتون که سورس بعضی هاشون ناقص هستش...دارید اینجا یک سری مطالب رو به اعضا وارد میکنید.
اگر قرار باشه هر کسی هر چیزی رو دید، بدون اینکه درک درستی از خود مطلب و سورس اون داشته باشه...باید اینجا خبرسازی کنه..کسی هم چیزی بهش نگه...کار فروم رو باید تعطیل کنیم.

خوشم میاد که اصلا کم نمیارید...با این وجود که براتون ثابت کردم banWave 09 آخر oct شروع شد..نه 5nov ... بازم میگید که اشتباه خودتون بود...

اون از تاریخ شروع banWave، اون از عرضه ی LT+ و سر موضوع Flag شدن کنسول
خوبه که برای تمامی گفته هام لینک و منبع دادم توی پست قبل...بازم کوتاه نیامدید و میگید که اشتباه از من هستش.

هر وقت مدرک معتبر برای موارد ذکر شده ام داشتید، پروفایل من بعد از تقاضای buddylist برای شما باز است، در غیر این صورت اگر بخواید بازم بی پایه و اساس حرفی رو اینجا بزنید و پافشاری کنید...چاره ای جزء برخورد با شما رو نداریم

P.S
نقل این پست هم هیچ فایده ای نداره
بهتون PM میدم فعلا اینجا بحث(کل کل) نکنیم بهتره در نظم تاپیک اختلال ایجاد میشه:)
ولي بازم اين نميتونه دليل خوبي باشه، چون اگه واقعا اين موضوع Flag که راجع بازي کردن بصورت آفلاين توي تاپيک مطرح شده وجود داشته باشه، اين موضوع چه فرقي ميکنه خب؟ بالاخره قرار نيست که ديگه هيچوقت کسي به Live کانکت نشه!

خيلي خوب ميشه اگه يکي از دوستان که بيشتر در اين مورد اطلاعات داره، يه جمع بندي کلي بکنه و بصورت مشخص براي کساني که بر سر دو راهي موندن (يکيش خودم) بنويسه که آيا در اين لحظه کنسول رو آپديت کنيم يا نه؟ اگر بهتر است آپديت نکنيم چرا؟ و اگر ميشه آپديت کرد، چرا؟ و اينکه بايد چه موارد امنيتي رو پس از آپديت لحاظ کرد؟

لطفا اين رو هم در نظر بگيريد که من به لايو وصل ميشم تا فقط بازي هاي اورجينالي که دارم رو بازي کنم و هيچ بازي کپي رو بصورت آنلاين بازي نمي کنم.
اگه عجله ای برای آنلاین بازی کردن ندارید و میخواید بازی های جدید رو بازی کنید آپدیت نکنید
اگر میخواید آنلاین بازی کنید و فعلا نیازی به بازی های جدید ندارید بعد از تست بوسیله Xval(برنامه ی بالا) آپدیت کنید

دوستان بالاخره آپدیت دشبورد جدید روی همه ی بازی های جدید روی دیسکشون میاد و مجبورید همگی دیر یا زود آپدیت کنید

بهتون PM میدم فعلا اینجا بحث(کل کل) نکنیم بهتره در نظم تاپیک اختلال ایجاد میشه:)

اگه عجله ای برای آنلاین بازی کردن ندارید و میخواید بازی های جدید رو بازی کنید آپدیت نکنید
اگر میخواید آنلاین بازی کنید و فعلا نیازی به بازی های جدید ندارید بعد از تست بوسیله Xval(برنامه ی بالا) آپدیت کنید

دوستان بالاخره آپدیت دشبورد جدید روی همه ی بازی های جدید روی دیسکشون میاد و مجبورید همگی دیر یا زود آپدیت کنید
یه سوال برادر
ما که آپدیت کردیم و بازی fable 3 روی دستگاهمون اجرا نمیشه
باید چیکار کنیم
راه حلی نیست؟؟؟؟؟
یعنی باید تا عرضه LT+ صبر کنیم؟؟؟؟!

سلام دوستان من چند جا سوال پرسیدم کسی جواب نداد
من فیبل 3 رو همون روز که گرفتم بازی کردم و هیچ اپدتی هم ازم نخواست که انجام بدم.
اصلا رو دیسک اپدیت هست؟؟؟یا بوده و فروشنده از رو دیسک برداشته(البته نمیدونم این کار امکان داره رو 360 یا نه اما مثلا رو wii میشد)
حالا سوالم اینه الان من فلگ شدم؟؟؟
البته با Xval چک کردم مشکلی نداشت و بن نبود؟؟!!!
بعد من 1 ماه هم هست لایو نرفتم!!!!!!
من هنوز اپدیت هم نکردم!!

سلام دوستان من چند جا سوال پرسیدم کسی جواب نداد
من فیبل 3 رو همون روز که گرفتم بازی کردم و هیچ اپدتی هم ازم نخواست که انجام بدم.
اصلا رو دیسک اپدیت هست؟؟؟یا بوده و فروشنده از رو دیسک برداشته(البته نمیدونم این کار امکان داره رو 360 یا نه اما مثلا رو wii میشد)
حالا سوالم اینه الان من فلگ شدم؟؟؟
البته با Xval چک کردم مشکلی نداشت و بن نبود؟؟!!!
بعد من 1 ماه هم هست لایو نرفتم!!!!!!!1

نه عزیز من آپدیتی رو دیسک نبوده
اما اگه الان دستگاهتو آپدیت کنی به احتمال 90 درصد نمیتونی دیگه fable بازی کنی
اما دو.سه روز دیگه kinect میاد
و ما باید حتما دانلود کنیم تا بتونیم kinect بازی کنیم

تاکی فریمور؟؟؟؟؟چند ساله دیگه..؟؟!!
بعضی از دوستان خیلی عجولا اگه تنیجه کارتونو میخواین برید انجام بدید و جواب بگیرید.ده بار یه سوالو میپرسن.
110 هم حق داره ولا

خدایش من توی پست قبل از شما سوالی کردم که الان بخواید جوابی رو بدید :d

اگر به حرف C4eva باشه، اگر درست یادم باشه از وقتی گفت که روی LT کار میکنه (بعد از اغاز BanWave 2009) تقریباً 70 روز طول کشید تا اولین LT رو عرضه کنه..سال 2010.. نسخه ی دومش هم نزدیک به 60 روز طول کشید

الان هم LT+ از طرف C4eva برای اولین بار در IRC #Fw در تاریخ 17 oct مطرح شد..حالا با اون حساب کتاب های شما که قرار بود 7 تا 10 روز دیگه باید (از پست خودتون)...همه ی حساب کتاب های شما همون روز توسط C4eva خلاف ـش گفته شد.

مشکل اینجاست که شما با اطلاعات خودتون که سورس بعضی هاشون ناقص هستش...دارید اینجا یک سری مطالب رو به اعضا وارد میکنید.
اگر قرار باشه هر کسی هر چیزی رو دید، بدون اینکه درک درستی از خود مطلب و سورس اون داشته باشه...باید اینجا خبرسازی کنه..کسی هم چیزی بهش نگه...کار فروم رو باید تعطیل کنیم.

خوشم میاد که اصلا کم نمیارید...با این وجود که براتون ثابت کردم banWave 09 آخر oct شروع شد..نه 5nov ... بازم میگید که اشتباه خودتون بود...

اون از تاریخ شروع banWave، اون از عرضه ی LT+ و سر موضوع Flag شدن کنسول
خوبه که برای تمامی گفته هام لینک و منبع دادم توی پست قبل...بازم کوتاه نیامدید و میگید که اشتباه از من هستش.

هر وقت مدرک معتبر برای موارد ذکر شده ام داشتید، پروفایل من بعد از تقاضای buddylist برای شما باز است، در غیر این صورت اگر بخواید بازم بی پایه و اساس حرفی رو اینجا بزنید و پافشاری کنید...چاره ای جزء برخورد با شما رو نداریم

P.S
نقل این پست هم هیچ فایده ای نداره

من دقیقا پارسالو یادمه که هر شب تو IRC بودیم حتی با آقا خلیلم اونجا چت میکردیم 24 ساعته اونجا بودن. امسال وقت IRC م تموم شده نمیتونم برم ولی یادمه Acount سی روزم تو IRC تموم شد و LT نیومد. تنها چیزی که پارسال فهمیدم این بود که C4eva بیشتر از 1 ماه طول کشید که LT رو بسازه. تو همون شلم شوربا بچه C4eva هم دنیا اومد. بعدم گفتن قراره پولی شه. بعدم میگفتن میخوان دیرتر بدن کمک بیشتر پول جمع کنن. در جمع دستگاههاتونو آپدیت نکنین که LT تا 2 ماه دیگه نمیاد تو فصل بازی بشینین بازیتونو کنین Live تو این 2 ماه ارزششو نداره.

من که با کنسول یه بنده خدا آپدیت کردم بعدش هم رفتم MW2 جاتون خالی خیلی حال داد....
آقا چرا اینقدر خوشحالین! بالاخره که میخواین یه روزی آنلاین شین!
این رو بدونید که به احتمال 70 درصد بن میشیم! فکر کردین چون Lt دارین حله؟؟؟! واقععا موفق باشین!!!
ببینین کی گفتم! من که میگم که تا موج بن نیومده برین حال کنین!!

Kavian+H.png

آخرین ویرایش:
من که با کنسول یه بنده خدا آپدیت کردم بعدش هم رفتم MW2 جاتون خالی خیلی حال داد....
آقا چرا اینقدر خوشحالین! بالاخره که میخواین یه روزی آنلاین شین!
این رو بدونید که به احتمال 70 درصد بن میشیم! فکر کردین چون Lt دارین حله؟؟؟! واقععا موفق باشین!!!
ببینین کی گفتم! من که میگم که تا موج بن نیومده برین حال کنین!!

Kavian+H.png
منم همین رو میگم
فکر کردید مایکروسافت احمقه
اگه بخواد تو 3 سوت تمام اشخاص کپی رو بن میکنه
فعلا هم درگیر کینکت
بزار کینکت بیاد یه ماه بعد قیافه همه شما ها که خودتونو کشتید بن نشید دیدن داره

منبع رو بیخیال فقط یه ذره فکر کنین!!! فکر کردین الکیه آخه!؟؟!
حاضرم باحاتون سره 20 تومن شرط ببندم!!
هر دفه یه فرمور میاد، میگن این دیگه بهترینه و ....

من که اصلا لایو نمی رم.
به همین خاطر هم اصلا دستگاه را به Lt آپدیت نکردم و iXtreme 1.6 non-stealth ریختم.
حالا طبق گفته های دوستان فهمیدم که اصلا داشبورد را تحت هیچ شرایطی نباید بریزیم ( مگر اینکه تو دیسک بازی های جدید آپدیت باشه) و باید با همین داشبورد قبلیه کار کنیم.
حالا سوال من این هست که این بازی COD : Block Ops روی داشبورد قبلیه می یاد یا نه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or