بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
رفقا ISP خوب برای کرمانشاه سراغ دارید؟
تک نت ترکیده، چند سال پیش پارس آنلاین، مخابرات و صبانت داشتم. هر کدوم دوره ای خوب بودن. الان کدوم از نظر سرعت و پایداری سرویس بهتره؟

Amin00D

عضو جدید
Jan 26, 2021
1
اقا سلام به همه من الان اینجا مشخصات مودم رو میزارم و اینکه میخواستم بگم من توی فورتنایت همیشه بین 5 یا 7 یا 11 درصد به صورت نرمال پکت لاست برای اپلود دارم کسی میدونه برای چیه کلی دی ان اس زدم هم کار نکرد لطفا هر کسی میدونه بگه ممنون و راستی isp هم مخابرات هست که زنگ زدم و حتی سرعت هم اوردم پایین برای نویز کمتر

Attachments

• net.jpg
    net.jpg
    15.9 KB · مشاهده: 17

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان چند وقته پینگ داخلی من از 5 شده 35 شما هم تجربه داشتین؟ به طبع پینگ گوگل و اینا هم ترکیده. میشه حل کرد؟ نت مخابرات

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
سلام دوستان چند وقته پینگ داخلی من از 5 شده 35 شما هم تجربه داشتین؟ به طبع پینگ گوگل و اینا هم ترکیده. میشه حل کرد؟ نت مخابرات
چند وقتی میشه که پروفایل همه را از fast تغییر دادن به interleave واسه همین 30 تا رفته روی پینگ.
میتونی تیکت بزنی به پشتیبانی تا واست fast ببندن ولی واسه من بعد از 2 روز ریست میشد به اینترلیو, دیگه بی خیال شدم.

همچنین annex M را هم غیر فعال کردن که میشد 2 مگ آپلود داشت.

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
سلام این حجم داخلی جدیدا زود میپره ؟ من حدود 400 گیگ دارم که تو این چندساله هیچ وقت به دو رقمی نمیرسید ولی الان کم مونده از حجم بین الملل هم بزنه جلو :|

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
  • Like
Reactions: hamdi113540

hesy_knight

کاربر سایت
Jul 12, 2008
49
چند وقتی میشه که پروفایل همه را از fast تغییر دادن به interleave واسه همین 30 تا رفته روی پینگ.
میتونی تیکت بزنی به پشتیبانی تا واست fast ببندن ولی واسه من بعد از 2 روز ریست میشد به اینترلیو, دیگه بی خیال شدم.

همچنین annex M را هم غیر فعال کردن که میشد 2 مگ آپلود داشت.
دقیقا منم همینه مشکلم درخواست جمع آوری دادم
شما چیکار کردی؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
دقیقا منم همینه مشکلم درخواست جمع آوری دادم
شما چیکار کردی؟
من مخابرات موندم, الان خطم رو 20 مگ بسته شده ولی اینترلیو هست. تو p30world نوشتن که پروفایل DLMO که چند سال پیش صحبتش بود اجرایی شده.
که اومدن چندتا پروفایل تعریف کردن و سیستم اتوماتیک یکی از این پروفایل ها را بسته به نویز خط انتخاب میکنه.
قبلا هم آسیاتک این کار رو کرده بوده: http://www.asiatech.ir/file/راهنمای سرویس پروفایل های DLMO.pdf

• Like
Reactions: xXIMANXx

hesy_knight

کاربر سایت
Jul 12, 2008
49
خب اینطوری فایده نداره که البته من هی تیکت میزدم که fast کنن ولی بعد دو روز برمی گرده اینتر لیو میشه تو این دو ماه نزدیک ۲۰ تا تیکت زدم

جالبیش اینه حالا خط منو ۱۶ مگابیت میکنن اوکی دستشون درد نکنه ولی از سرور ایرانی سرعت دانلودو همون مقداری میده که سیستم و خریدم ۲ مگابیت

داستانی داریم با این isp ها یه زمانی باید التماس میکردیم سرعت و زیاد کنن حالا باید التماس کنیم که کم کنن چون انگار تو سرعت بالا نمیتونن خط رو Fast کنن و روی interleave میمونه مثلا من وقتی ۱۶ مگابیت هستم میگم fast کنید میارن رو همون ۲ مگابیت

یه سری از پشتیباناشون هم که نمیفهمن چی میگیم فقط یه متن و کپی پیست میکنن معمولا هم سر و کلشون آخر هفته پیدا میشه

• Like
Reactions: Soroush_shz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر