بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
سلام. من یه سرویس یک ماهه از پارس آنلاین گرفتم پینگش ۳۸۰ه. دانلودش ۳ و آپلودش کمتر ۸ دهمه. اصلا به PSN بزور کانکت میشه. لطفا کسی که از پارس آنلاین استفاده میکنه کدوم سرویسش پینگ مناسبی داره؟ خواهشا راهنمایی کنید

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
سلام. من یه سرویس یک ماهه از پارس آنلاین گرفتم پینگش ۳۸۰ه. دانلودش ۳ و آپلودش کمتر ۸ دهمه. اصلا به PSN بزور کانکت میشه. لطفا کسی که از پارس آنلاین استفاده میکنه کدوم سرویسش پینگ مناسبی داره؟ خواهشا راهنمایی کنید
من سرویس 8مگ دارم پینگم کمتر از90 سرعت دانلود 1مگ آپلود هم 100 کیلوبایت (به خاطر قدیمی بودن سیم کشی ساختمان خطم کشش بیشتر نداره )
پینگ ربطی به سرویس نداره ولی میتونی زنگ بزنی پشتیبانی تا برات سرویس گیم رو فعال کنن ولی پینگ 380 خیلی افتضاحه انصافا

• Like
Reactions: || 47 ||

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
من سرویس 8مگ دارم پینگم کمتر از90 سرعت دانلود 1مگ آپلود هم 100 کیلوبایت (به خاطر قدیمی بودن سیم کشی ساختمان خطم کشش بیشتر نداره )
پینگ ربطی به سرویس نداره ولی میتونی زنگ بزنی پشتیبانی تا برات سرویس گیم رو فعال کنن ولی پینگ 380 خیلی افتضاحه انصافا
سرویس منم ۸ مگه ۲۰۰ گیگم حجم داره. زنگ بزنم به شرکت همینو بگم سرویس گیمینگ رو فعال کنه همین؟ هزینه ای هم اضاف میشه؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
سرویس منم ۸ مگه ۲۰۰ گیگم حجم داره. زنگ بزنم به شرکت همینو بگم سرویس گیمینگ رو فعال کنه همین؟ هزینه ای هم اضاف میشه؟
با توجه به تجربه ای که درباره ی پشتیبان ها دارم اگه شهرستانی صبر کن ساعت کاری تموم بشه تا وصل بشی به پشتیبانی تهران چون پشتیبان های شهرستان فقط در حد خاموش روشن کردن مودم حالیشونه قبل از فعال سازی سرویس گیمینگ که هزینه ای هم نداره بگو تنظیمات خط رو بررسی بکنه تا شاید وضعیتت بهتر شد

• Like
Reactions: || 47 ||

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اسیاتک پینگش پولی شده من صفحه قبل توضیح دادم . سرویس پینگ رو فعال کن بالا 100 نمیره
سرویس گیم هم فعال کردم دوست عزیز یه مدت خوب بود ولی دیگه نه ! پشتیبانی هم فقط جواب سر بالا میده

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من مخابرات دارم هیچ مشکلی هم ندارم
شاید تک و توک بهم بریزه ولی همیشه پرفکت
نت 16 مگ گرفتم ماهی 50 تومن 2100 کیلوبایت دانلود میده و باهاش یک سره توی یوتوب هستم

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
البته شهر به شهر هم خیلی موثره !
من هم مخابرات دارم و دقیقا برعکس همیشه مشکل دارم و تک و توک میشه که خوب باشه
نت 16 دارم اما به خاطر کشش ضعیف خط بیشتر از 10 مگ نمیکشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
سلام. تو مشهد ( قاسم آباد ) کدوم ISP کیفیتش در حال حاضر بهتر از بقیه هست؟
من قاسم آبادم از مخابرات، شاتل، دیده بان نت، پیشگامان تاحالا داشتم بهترینشون پیشگامان بوده هم از نظر سرعت هم پینگ مخصوصا اینکه سرعتو محدود نمیکنه و تا هرجا خطت بکشه میره سرعت مثلا 8 مگ داشتم سرعتم 12 میرفت.
فقط قیمت طرحاش افتضاح شده یکی دوماه پیش درخواست تخلیه دادم که برگردم دوباره دیده بان نت که از تهران زنگ زدن یک طرح 3 ماهه واسم فعال کردن با قیمت عالی که فقط تخلیه نکنم :| دوباره تموم شه تخلیه میزنم :D دیده بان نت فعلا بهترین قیمتو حجمو داره بین همشون پینگشم مثل پیشگامانه تقریبا.

• Like
Reactions: Soroush_shz

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام
تو مشهد مرکز مخابراتی استقلال کسی از مخابرات سرویس داره؟

من سرویس 16 مگ دارم همین 3 ساعت پیش پینگم حداکثر 120 سرعت دانلودم 2 مگ و سرویسم هم روی 17000 بسته شده بود اما الان همه چی داغون شده پینگ بالای 700 سرعت دانلود 89 کیلو و سرویس هم روی 7000 بسته شده .
زنگ زدم میگه گذاشتیم تو لیست بررسی.
خواستم بدونم کسی این مشکل رو داره؟

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
رفقا احیانا اخیرا اینترنت نامحدود شبانه ی همراه اول یا ایرانسل نگرفتید برای دانلود؟
من قبلا همراه اول می گرفتم خیلی سرعتش عالی بود حتی تا 13 مگ بر ثانیه هم میرفت
الان امشب گرفتیم یه rdr2 رو دانلود کنیم خودشو کشته رو 200kb ئه!!
چند وقت پیش هم گرفتم همراه اول خیلی فاجعه بود سرعت
رو موبایل میگیرم و با usb وصل میکنم به کامپیوتر
شک کردم شاید از usb باشه خواستم با خود گوشی تست سرعت بگیرم دیدم همون سایت تست سرعت رو هم به زور بالا میاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر