بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Bolandmartabe

کاربر سایت
Oct 10, 2020
48
سلام،
توی توضیحات شاتل گفته بود پروفایل گیم به صورت رایگان برای سرویس های نقره ای فعال هست
من می تونم با خرید سرویس برنزی، به صورت مجزا با پرداخت هزینه پروفایل گیم رو برای سرویس برنزی خودم فعال کنم تا پینگ پایین تری بگیرم؟
چون حجم سرویس های نقره ای برام خیلی زیاده و در عین حال دوست دارم پینگ پایین تری بگیرم
لطفا پاسخ بدهید، ممنون

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
615
یه سوال داشتم
من اینترنتم یه حالت سکته داره ... یعنی همه چیز وصل و درسته ولی یهو برای حدود 30-40 ثانیه اینترنت کار نمیکنه (تو اون لحظه همه چراغ های مودم روشنه) از یکی پرسیدم گفت عمر مودم داره تموم میشه !!! خواستم ببینم مشکل از مودم هست یا شرکت ارائه دهنده؟؟ از نویز خط میتونه باشه؟؟

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
یه سوال داشتم
من اینترنتم یه حالت سکته داره ... یعنی همه چیز وصل و درسته ولی یهو برای حدود 30-40 ثانیه اینترنت کار نمیکنه (تو اون لحظه همه چراغ های مودم روشنه) از یکی پرسیدم گفت عمر مودم داره تموم میشه !!! خواستم ببینم مشکل از مودم هست یا شرکت ارائه دهنده؟؟ از نویز خط میتونه باشه؟؟

درود
یک بار مودم رو ریست کنید و دوباره کانفیگ رو انجام بدین. همین طور روی یک مودم دیگه هم تست کنید. اگر برطرف نشد که مشکل از سمت ISP هست.
از نویز خط هم میتونه باشه، ولی اون زمان چراغ dsl باید خاموش شه. مگر این که مشکل از مودم باشه که چراغ رو روشن نگه میداره، که بعید میدونم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: emaad.mir

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
615
درود
یک بار مودم رو ریست کنید و دوباره کانفیگ رو انجام بدین. همین طور روی یک مودم دیگه هم تست کنید. اگر برطرف نشد که مشکل از سمت ISP هست.
از نویز خط هم میتونه باشه، ولی اون زمان چراغ dsl باید خاموش شه. مگر این که مشکل از مودم باشه که چراغ رو روشن نگه میداره، که بعید میدونم.
ممنون از شما زده بود به کلم مودم رو آپدیت کنم به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ مودم من تندا D301 هست

• Like

Bolandmartabe

کاربر سایت
Oct 10, 2020
48
سلام،
توی توضیحات شاتل گفته بود پروفایل گیم به صورت رایگان برای سرویس های نقره ای فعال هست
من می تونم با خرید سرویس برنزی، به صورت مجزا با پرداخت هزینه پروفایل گیم رو برای سرویس برنزی خودم فعال کنم تا پینگ پایین تری بگیرم؟
چون حجم سرویس های نقره ای برام خیلی زیاده و در عین حال دوست دارم پینگ پایین تری بگیرم
لطفا پاسخ بدهید، ممنون

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
ممنون از شما زده بود به کلم مودم رو آپدیت کنم به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ مودم من تندا D301 هست

مشکل برای چی، اتفاقا خود ISP گاها پیشنهاد میده برای رفع مشکل مودم اپدیت شه. فقط حواستون باشه فریمور اشتباه نزنین که خدای ناکرده دیگه بالا نیاد.

• Like

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
615
مشکل برای چی، اتفاقا خود ISP گاها پیشنهاد میده برای رفع مشکل مودم اپدیت شه. فقط حواستون باشه فریمور اشتباه نزنین که خدای ناکرده دیگه بالا نیاد.
فریمور تندا d301 رو از سایت خودش گرفتم ولی ورژن ایرانی رو تو نت پیدا نکردم ... ایرادی نداره؟؟

• Like

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
فریمور تندا d301 رو از سایت خودش گرفتم ولی ورژن ایرانی رو تو نت پیدا نکردم ... ایرادی نداره؟؟

مشکلی نباید باشه.
من روی دو تا مودم d-link خاورمیانه، فریمور گلوبال رو زدم. فقط اسم isp های ایرانی حذف شدن و گرنه مطلب دیگه ای نداشتن.

• Like

m.darrehzereshki

عضو جدید
Nov 5, 2020
1
سلام
من حدود 10 ماه هست که نت مخابرات دارم تو شش ماهه اول هميشه سرعت نت تقريبا خوب بود و حدودا 8 مگ بود ولي چند ماهه که به مشکل خوردم و اول که مودم روشن مي کنم سرعت بين 8 تا 9 مگ هست ولي بعد از يکي دو ساعت به يکباره سرعت مياد رو 3 تا 4 مگ و با خاموش و روشن کردن مودم درست نميشه و بايد مودم و تلفن رو از خط جدا کنم و بعد پنج شيش دقيقه دوباره وصل کنم تا به حالت اول برگرده ولي بعد از يکي دو ساعت دوباره همين اتفاق ميفته مودم مستقيم به کابل مخابرات وصله و سيم کشي داخل خونه سر راهش نيست اسپليتر هم به درستي قرار گرفته به مخابرات چند بار زنگ زدم ولي تفاوتي نکرده
کسي تا الان به اين مشکل برخورده؟ راه حلي واسش هست؟
با تشکر

nirvana1370

کاربر سایت
Oct 9, 2009
105
نام
POUYA
آقا الان بهترین ISP برای گیم کروم شرکت هستش. ماهان نت هم برای adsl یه سرویس گیمینگ داره که ادعا میکنه روت رو برای بازی های آنلاین بهینه کرده. نظر شما چیه؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دزدی جدید آسیاتک. از این به بعد باید برای پایین بودن پینگ پول بدین :| 2 زور دیگه میان میگن برای رفتن به فلان سایت باید پول بدین

45669.png

نزدیک 10 ساله دارم آسیاتک استفاده میکنم و همیشه پینگم زیر 100-90 بوده الان یه مدته اصلا زیر 140 نمیرفت. رفتم تو سایت دیدم بله پینگ هم پولیش کردن

البته مبلغ زیاد نیست ولی خب دزدیه به نظرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: emaad.mir and amir*

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
دزدی جدید آسیاتک. از این به بعد باید برای پایین بودن پینگ پول بدین :| 2 زور دیگه میان میگن برای رفتن به فلان سایت باید پول بدین

View attachment 179564

نزدیک 10 ساله دارم آسیاتک استفاده میکنم و همیشه پینگم زیر 100-90 بوده الان یه مدته اصلا زیر 140 نمیرفت. رفتن تو سایت دیدم بله پینگ هم پولیش کردن

شما فعال کردی؟ سرعت دانلود پایین اومد ؟

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446

View attachment 179564

نزدیک 10 ساله دارم آسیاتک استفاده میکنم و همیشه پینگم زیر 100-90 بوده الان یه مدته اصلا زیر 140 نمیرفت. رفتن تو سایت دیدم بله پینگ هم پولیش کردن

از همینجا شروع میشه دیگه...
وقتی ملت زیاد بخرن میبینن بعله و مبلغ (پینگ)رو اضافه و ازونور پینگ معمولی رو بیشتر میکنن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر