بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
610
نام
Ary
بعد از درخواست جمع آوری چطور باید بررسی کرد که خط آزاد شده یا نه؟

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
610
نام
Ary
شمارتو وارد کن اگه جمع آوری نشده باشه مینویسه از شرکت دیگری adsl دارد
نه واسه من فقط میزنه امکان سرویس دهی در این مرکز وجود ندارد. از سایت چند تا شرکت دیگه هم تست کردم چنین چیزی نمیگه.

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
دوستانی که پارس انلاین دارن میشه راهنمایی کنن میخوام بگیرم دوباره پینگش برا بازی (مخصوصا کالاف ) چطوره الان ptp دارم پینگم 80 تو اکثر بازی ها اما تو کالاف 110 بهم میده اگه بهتره بگید برم همون پارس انلاین بگیرم سرویس گیمینگشو

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
643
نام
حسین
مگه این فرم های بررسی فقط برای بررسی پوشش دهی نیستن؟
زنگ بزنید به شرکتی که خرید کردین ازشون بپرسین بهتون اطلاع میدن.در کل خودتون باید پیگیری کنید به امید اینا نباشید تا کار سریع راه بندازن

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
610
نام
Ary
زنگ بزنید به شرکتی که خرید کردین ازشون بپرسین بهتون اطلاع میدن.در کل خودتون باید پیگیری کنید به امید اینا نباشید تا کار سریع راه بندازن
دو تا تلفن پشتیبانی از پیشگامان دارم هردوش بوق اشغال میزنه. یعنی من بی در و پیکر تر از پیشگامان ندیدم تو عمرم.

Sent from my Nokia 2.2 using Tapatalk

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
80
  • Like
Reactions: Mahdi444

Orion

کاربر سایت
Oct 31, 2007
8
سلام
با این مشخصات از کجا نت بگیرم؟
حجم ماهیانه بین المللی حدود 90 گیگ
سرعت 16 مگ
قیمت مناسب

hossein6990

کاربر سایت
Dec 30, 2018
80
سلام
با این مشخصات از کجا نت بگیرم؟
حجم ماهیانه بین المللی حدود 90 گیگ
سرعت 16 مگ
قیمت مناسب
مخابرات از همه جا ارزانتره، 94.5 گیگ قیمت 54500 تومن ، سرعت 8 مگ نوشته اما 16 مگ میده

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
190
مخابرات منطقه ما پورت خالی نداره و یک ماه و نیم هس ک وعده امروز فردا میده... از هیچ شرکت خصوصی دیگه ای هم نمیشه نت خرید!!!
تعرفه های td lte هم نسبت ب adsl خیلی گرونتر هس ، من قبلا اینترنت های وب داشتم ۱۶ مگ، ۴۰۰ بین الملل ، ۸۰۰ داخلی ، ماهانه ۱۰۰ تومن!!!
کسی پیشنهادی داره با قیمت مناسب بشه اینترنت با حجم خوب خرید؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
643
نام
حسین
مخابرات منطقه ما پورت خالی نداره و یک ماه و نیم هس ک وعده امروز فردا میده... از هیچ شرکت خصوصی دیگه ای هم نمیشه نت خرید!!!
تعرفه های td lte هم نسبت ب adsl خیلی گرونتر هس ، من قبلا اینترنت های وب داشتم ۱۶ مگ، ۴۰۰ بین الملل ، ۸۰۰ داخلی ، ماهانه ۱۰۰ تومن!!!
کسی پیشنهادی داره با قیمت مناسب بشه اینترنت با حجم خوب خرید؟
تنها راهی که دارید اینترنت وایرلس P2P هست یا td-lte شرکت زیتل که نامحدوده و تا 40 مگابیت هم سرعتشه ماهی 150 تومنم هزینشه.البته این سرویس ها هزینه راه اندازی اولیه دارن و سرعتشون ثابت نیست و بستگی به موقعیت محل زندگیتون داره که آنتن دهی خوب باشه یا نه

• Like
Reactions: rhett butler

Justmhm

عضو جدید
Oct 3, 2020
2
سلام دوستان من یه سوال داشتم. کسی میدونه چطور میشه فهمید که خطش رو کافوی نوریه یا معمولی؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
643
نام
حسین
سلام دوستان من یه سوال داشتم. کسی میدونه چطور میشه فهمید که خطش رو کافوی نوریه یا معمولی؟
اولین راه اینه که ببینید میتونید غیر از مخابرات از شرکت دیگه سرویس بگیرید یا نه.زنگ بزنید به یکی از isp ها ازشون بپرسین بهتون اطلاع میدن
راه دوم اینه که فاصلون رو با مخابرات منطقه چک کنید و اگر بیشتر از 1یا2 کیلومتر بود کشش خطتون کمتر از 16 مگابیت میشه در صورتی که اگه کافوی نوری باشه هرچقدر هم مسافت دور باشه سرعت 16 رو کامل میگیرید.
سومین راه اینه که چک کنید ببینید کافویی که سر کوچتون هست نوری هست یا نه.تفاوتش رو میتونید تو گوگل سرچ کنید.
چهارمین راه هم پرس و جو کردن از همسایه هاست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 5)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟