بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
درود. TD-LTE ایرانسل و مبین نت دارم با وجود هزینه بالا راضی نیستم از هیچکدوم.
برای ADSL پیشنهادی اگه دارید بفرمایید..
(پردیس هستم)

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
درود. TD-LTE ایرانسل و مبین نت دارم با وجود هزینه بالا راضی نیستم از هیچکدوم.
برای ADSL پیشنهادی اگه دارید بفرمایید..
(پردیس هستم)
به نظرم برو سمت vdsl
ببین تو پردیس و محل زندگی شما امکان vdsl هست یا نه (فکر کنم مخابرات ارائه میکنه)
هزینه هاش نمیدونم چجوریه

• Like
Reactions: Imaginative

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
رفقا احیانا اخیرا اینترنت نامحدود شبانه ی همراه اول یا ایرانسل نگرفتید برای دانلود؟
من قبلا همراه اول می گرفتم خیلی سرعتش عالی بود حتی تا 13 مگ بر ثانیه هم میرفت
الان امشب گرفتیم یه rdr2 رو دانلود کنیم خودشو کشته رو 200kb ئه!!
چند وقت پیش هم گرفتم همراه اول خیلی فاجعه بود سرعت
رو موبایل میگیرم و با usb وصل میکنم به کامپیوتر
شک کردم شاید از usb باشه خواستم با خود گوشی تست سرعت بگیرم دیدم همون سایت تست سرعت رو هم به زور بالا میاره
پنجشنبه نبود احتمالا؟ شبایی که فرداش تعطیله شدیدا افتضاح میشه (ایرانسل) تا ساعتای 4-5 صبح فک کنم وضعیت خرابه بعدش کم کم اوکی میشه، من سرعت بزور 1-2 مگ میرسید گرفتم خوابیدم دیدم صبح انگار سرعت اوکی شده خوب دانلود شده بود.
ولی در کل اومده پایین تر، همراه اول قدیما تا 11.5 میرفت الان داغونه اما ایرانسلم بهتر شده.

• Like
Reactions: a2010

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
پنجشنبه نبود احتمالا؟ شبایی که فرداش تعطیله شدیدا افتضاح میشه (ایرانسل) تا ساعتای 4-5 صبح فک کنم وضعیت خرابه بعدش کم کم اوکی میشه، من سرعت بزور 1-2 مگ میرسید گرفتم خوابیدم دیدم صبح انگار سرعت اوکی شده خوب دانلود شده بود.
ولی در کل اومده پایین تر، همراه اول قدیما تا 11.5 میرفت الان داغونه اما ایرانسلم بهتر شده.
چرا اتفاقا فکر کنم همون پنجشبه بود
برا منم دقیقا همین شد
خیلی فاجعه بود، گرفتم خوابیدم صبح زود بیدار شدم دیدم سرعت تا 2-3 مگ میره لااقل
ایرانسل گرفتم آخر، همراه اول یه مدت عالی بود نمی دونم چرا اینطوری شده

• Like
Reactions: majidred2011

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
View attachment 184788

الان زنگ بزنی اعتراض کنی میگه از برو تا سایت اصغر کله پز ببین سرعت دانلودت چقدره، پینگ هم که تا 10000 مشکلی نداره طبیعیه.
آسیاتک + سرویس گیمینگ پولی
+
Trace
View attachment 184789

دقیقا همینه اسیاتک دارم سرویس گیمینگ تقریبا 2 ماهه عمیقا همه چیو نابود کرده پکت لاست رو 30 درصد پینگم که اصلا ثابت نیست من که چند روز دیگه میزنم جمع اوری از یه شرکت دیگه میگیرم

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
دوستان یه سوال داشتم
من وقتی DNS روی خود مودم ست میکنم اینترنت از طریق وای فای قطع میشه. یعنی روی کامپیوتر که با کابل لن وصل هست مشکلی ندارم ولی روی گوشی و تبلت اینترنتم قطع میشه؟؟ دلیلش چی هست؟ چجوری میشه روی خود مودم یک DNS ست کرد جوری که وای فای نریزه به هم؟ :-??

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
دوستان یه سوال داشتم
من وقتی DNS روی خود مودم ست میکنم اینترنت از طریق وای فای قطع میشه. یعنی روی کامپیوتر که با کابل لن وصل هست مشکلی ندارم ولی روی گوشی و تبلت اینترنتم قطع میشه؟؟ دلیلش چی هست؟ چجوری میشه روی خود مودم یک DNS ست کرد جوری که وای فای نریزه به هم؟ :-??
روی چه مودمی؟ من روی مودم هم dns ست کنم هیچ مشکلی پیش نمیاد. ولی معمولا فقط برای کنسول میزنم.

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
611
با wifi. هم روی pc و هم موبایل مشکلی نیست.
یه کار عجیب غریب کردم درست شد ... نمیدونم کار درستی کردم یا نه ... ولی تو تنظیمات پیشرفته وای فای گوشی حالت آیپی رو از DHCP گذاشتم رو حالت استاتیک . دی ان اس رو هم روی گوشی ست کردم درست شد :-?? ولی منطقا فکر میکنم وقتی روی مودم ست میشه نباید روی گوشی و ... نیاز به تغییری باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر