بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
دوستانی که مخابرات دارید تازگیا با مشکل پینگ و دیلی مواجه نشدید؟ دو هفته ای هستش که تو بازیایی مثل فیفا پینگ بالا رفته و به شدت هم دیلی افتاده.
بعد اینکه کسی تاحالا تجربه ی استفاده از تانوما رو داشته؟ اصلا فرقی با مخابرات عادی داره؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
867
دوستانی که مخابرات دارید تازگیا با مشکل پینگ و دیلی مواجه نشدید؟ دو هفته ای هستش که تو بازیایی مثل فیفا پینگ بالا رفته و به شدت هم دیلی افتاده.
بعد اینکه کسی تاحالا تجربه ی استفاده از تانوما رو داشته؟ اصلا فرقی با مخابرات عادی داره؟

قبل از استفاده از فیبر شاتل داشتم . اگه از تجربه خودم بخوام بگم فقط شاهد عدد های بزرگتری نسبت به شاتل هستم ! سرعت دانلود و اپلود بیشتر همین !

اما پشت پرده این اعداد به ظاهر خوب تن ها پکت لاست خوابیده که موقعی که بازی میکنید متوجه میشید.

این اواخر هم به شدت افت کرده .

• Like
Reactions: kanway

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,572
چرا 2-3 هفتس اینطوری شده
قدیم عالی بود نمیدونم چه مرگش شده
یهو قطع میشه بعد 1 دیقه وصل میشه

• Like
Reactions: kanway

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
امروز خیلی ناگهانی چراغ DSL خاموش شد بعد که روشن شد سرعت خط از 9Mb اومد رو 5.8Mb
این اتفاق 4 سال پیش هم افتاد هرچی به ISP و مخابرات زنگ زدیم هم کاری نکردن
خلاصه از 14Mb رسیدیم به 5Mb :/

برا شما هم اینطوری شد یا مشکل از مرکز مخابراتیه؟

Attachments

• xDSL.PNG
    xDSL.PNG
    7.8 KB · مشاهده: 21

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
امروز خیلی ناگهانی چراغ DSL خاموش شد بعد که روشن شد سرعت خط از 9Mb اومد رو 5.8Mb

طبق تجربه ای که داشتم فقط تعویض شرکت میتونه نجات دهنده باشه. پیگیری و اینا فایده نداره

sinahtml

کاربر سایت
Dec 6, 2020
4
سلام دوستان،
من مدتی هست پیگیر vdsl مخابرات (شیراز) هستم. adsl ام از های وب بود و مخابرات گفت اول باید از خودمون سرویس بگیری تا ما چند روز وضعیت خط رو بررسی کنیم ببینیم میشه vdsl داد یا نه. منم چون نمیتونستم بدون اینترنت بمونم رفتم یه خط تلفن دیگه گرفتم که این تست رو روش انجام بدم.
حالا 2 تا سرویس دارم، یکی از های وب و یکی از مخابرات، های وب 16 مگ رو بهم میده ولی مخابرات حتی سر خط هم 10 مگ بیشتر نمیشه. پارامتر های مودم رو تو تصویر میبینید (سایر پارامترهای سرخط، عینا مثل تست داخل هست). میخواستم دوستانی که اطلاعات دارن، یه راهنمایی بکنن که آیا به نظرشون کیفیت این دو تا خط مثل هم هست و اگر خط های وب کیفیت بهتری داره، این تفاوت اونقدری هست که شانس بیشتری برای دریافت vdsl داشته باشه و من برم جای سرویس هارو عوض کنم؟ و اینکه چرا مخابرات سرعتش 10 بیشتر نیست... متاسفانه پشتیبانی مخابرات اصلا راهنمایی نمیکنند.

194481

Attachments

• ADSL-comparison.jpg
    ADSL-comparison.jpg
    313 KB · مشاهده: 35
آخرین ویرایش:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
سلام دوستان،
من مدتی هست پیگیر vdsl مخابرات (شیراز) هستم. adsl ام از های وب بود و مخابرات گفت اول باید از خودمون سرویس بگیری تا ما چند روز وضعیت خط رو بررسی کنیم ببینیم میشه vdsl داد یا نه. منم چون نمیتونستم بدون اینترنت بمونم رفتم یه خط تلفن دیگه گرفتم که این تست رو روش انجام بدم.
حالا 2 تا سرویس دارم، یکی از های وب و یکی از مخابرات، های وب 16 مگ رو بهم میده ولی مخابرات حتی سر خط هم 10 مگ بیشتر نمیشه. پارامتر های مودم رو تو تصویر میبینید (سایر پارامترهای سرخط، عینا مثل تست داخل هست). میخواستم دوستانی که اطلاعات دارن، یه راهنمایی بکنن که آیا به نظرشون کیفیت این دو تا خط مثل هم هست و اگر خط های وب کیفیت بهتری داره، این تفاوت اونقدری هست که شانس بیشتری برای دریافت vdsl داشته باشه و من برم جای سرویس هارو عوض کنم؟ و اینکه چرا مخابرات سرعتش 10 بیشتر نیست... متاسفانه پشتیبانی مخابرات اصلا راهنمایی نمیکنند.
هر دوتا خط تقریبا مثل هم هستند و این یک مقدار تفاوت ممکنه به خاطر سیم کشی داخل ساختمان باشه.
اگه دقت کنید, مودم حداکثر سرعتی که خط شما کشش داره را نشون داده که در هر دو خط حدود 21 مگ هست.
کرم از مخابرات هست که سرویس شمارو 10 مگ بسته.

Amir_Darkevil

عضو جدید
Jul 24, 2018
3

آره متاسفانه :|
11 مگ رو کردن 8 بعد کردن 6 بعد گفتم چرا ؟بعد گفت صبر اوکی کنم شد 5 :)))

• Like
Reactions: NHM

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
دوستان فن آوایی تهران کسی اینجا هست ؟ دو هفتس ساعت 9.30 10 شب که میشه پینگ میره بالا پرفایل گیم تایم اوت قبولم نمیکنن میخواستم ببنیم فقط منم یا کس دیگه هم طول روز اوکیه فقط ساعت 9 تا 10 بهم میریزه تا صبح البته من 12 به بعد بیدار نبود چک کنم کی فیکس میشه ولی صبح 8 اوکی میشه دوباره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر