بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اره منم همینه مشکلم
اگه با اون روش هم حل نشد پس هیچی‌ ...من هنوز وقت نکردم رو ۷ امتحانش کنم اما فکر می‌کردم با اون حل شه
من خودم بالای ۱۰مرتبه این مشکلو بیان کردم اما نمیدونم چرا هیچ کدوم از مدیران اساتید انجمن هیچ کمکی‌ نمی‌کنن شاید باید این پست و تو قسمت انتقاد و پیشنهاد بزنم که قدیما خیلی‌ بیشتر به مشکله کاربرا رسیدگی میشد اما الان بیشتر کاربرا باید مشکله خودشون و باهم حل کنن

اگه با اون روش هم حل نشد پس هیچی‌ ...من هنوز وقت نکردم رو ۷ امتحانش کنم اما فکر می‌کردم با اون حل شه
من خودم بالای ۱۰مرتبه این مشکلو بیان کردم اما نمیدونم چرا هیچ کدوم از مدیران اساتید انجمن هیچ کمکی‌ نمی‌کنن شاید باید این پست و تو قسمت انتقاد و پیشنهاد بزنم که قدیما خیلی‌ بیشتر به مشکله کاربرا رسیدگی میشد اما الان بیشتر کاربرا باید مشکله خودشون و باهم حل کنن

سلام.بنده که مشکل شما رو حل کردم.مگه هنوز گیر هستید؟

سلام.بنده که مشکل شما رو حل کردم.مگه هنوز گیر هستید؟
سلام سعید جان
متاسفانه من هنوز خودم به شخص وقت نکردم اون روش رو تست کنم ببینم مشکل حل شده یا خیر اما این دوستمون پوریا مثل اینکه این روش و تو ویندوز ۸ انجام داده و نتیجه نگرفته و هنوز همون مشکلی‌ که تو عکس فرستادم پا برجاست

سلام سعید جان
متاسفانه من هنوز خودم به شخص وقت نکردم اون روش رو تست کنم ببینم مشکل حل شده یا خیر اما این دوستمون پوریا مثل اینکه این روش و تو ویندوز ۸ انجام داده و نتیجه نگرفته و هنوز همون مشکلی‌ که تو عکس فرستادم پا برجاست

بنده خودم ویندوز 8 دارم و هیچ مشکلی هم نداشتم.پس چرا تست نکردید؟!:|عجب

بنده خودم ویندوز 8 دارم و هیچ مشکلی هم نداشتم.پس چرا تست نکردید؟!:|عجب
مودم وای‌فای سوخته هنوز وقت نکردم برم تهیه کنم و الان بدون وای‌فای هستم و نمیتونم تست کنم..
شما از اون سرویس‌های کاهش پینگ رو کنسول استفاده میکنی‌ بدون مشکل ؟

سرویسم همیشه خوب بوده پینگش مثلا دوتا 2 ندیدم از 110 بالاتر بیاد .

این آی پی های سرور های اینار که تو سایت IP Location Finder - Geolocation میزنم برای همشون Pars Parva System Co. Ltd رو معرفی میکنه.
برای مثال این نمونه آی پی
185.8.172.193

دوست عزیز همون طور که گفتم شرکت پارس پروا سیستم سرورهاشون رو در دیتاسنتر تبیان قرار دادن و و با خرید یک سابنت 24/ ای پی که از خود دیتاسنتر که نماینده ripe هست ای پی هارا به اسم خود شرکت ( نام مالک رو) زدن و اگر دقت بکنید as نامبر مربوط به تبیان هست AS48434 Tebyan-e-Noor Cultural-

یه چیز بگم منفجر شیم همه با هم :دی
با سرویس 1 مگ وایمکس ایرانسل بنده توانستم 5 دقیقه پیش همان اولین دست در بازی batman arkham origins online بدون قطعی و راحت کانکت شم و بازی کنم :دی
کاری رو که نتونستم با adsl پارس افلاین انجام بدم :| مسئله عجیبیه در موردش باید فکر کرد :دی

یه چیز بگم منفجر شیم همه با هم :دی
با سرویس 1 مگ وایمکس ایرانسل بنده توانستم 5 دقیقه پیش همان اولین دست در بازی batman arkham origins online بدون قطعی و راحت کانکت شم و بازی کنم :دی
کاری رو که نتونستم با adsl پارس افلاین انجام بدم :| مسئله عجیبیه در موردش باید فکر کرد :دی

سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
صداشو در نیار الان میزنن میترکونن

دوست عزیز همون طور که گفتم شرکت پارس پروا سیستم سرورهاشون رو در دیتاسنتر تبیان قرار دادن و و با خرید یک سابنت 24/ ای پی که از خود دیتاسنتر که نماینده ripe هست ای پی هارا به اسم خود شرکت ( نام مالک رو) زدن و اگر دقت بکنید as نامبر مربوط به تبیان هست
AS48434 Tebyan-e-Noor Cultural-

تبیان منظورتون همین سایت هست؟
http://tebyanidc.com/fa/?page_id=215

قبلاً گفتم اگه سرور خوب پیدا کنم به همون قیمت خرید برای کاربرا یه کاهش پینگ راه اندازی میکنم
ولی این تبیان که شما گفتی که قیمت هاش سرسام آوره
یعنی ارزون ترینش 30 گیگ ترافیک ماهانه بهتون میده، 290 هزار تومن ماهیانه فقط شارژ باید بدی!!!
همون پارس پک رو هم رفتم دیدم، قیمت هاش خیلی گرون در میاد
یعنی یه سرور با رم 1 گیگ بخوای بگیری ماهیانه 120 تومن شارژ باید بدی
تازه طبق قوانینی که تو سایت هردو نوشته نسبت ترافیک 1 به 4 هست یعنی 100 گیگ ترافیک بخری میشه 25 گیگ ازش استفاده کرد
که ترافیک های هر دو سایت قیمت های وحشتناکی داره
با توجه به اینکه سرور کاهش پینگ قراره کار رابط رو انجام بده، یعنی سرور کاهش پینگ 1 کیلوبایت رو از سرور گیم دانلود و 1 کیلوبایت رو به کاربر آپلود میکنه اینطوری با 1 کیلوبایت که کاربر مصرف میکنه، در واقع 2 کیلوبایت از ترافیک سرور کم میشه (یعنی همون 25 گیگ که در بالا گفتم میشه 12.5 گیگ)
به طور کلی چیزی که من حساب کردم، اگه ارزون ترین حالت رو در نظر بگیریم یه سرور پارس پروا بگیرم، اگر هر گیگ رو حدود 2500 تومن بفروشم تازه پول ترافیکی که خریدم در میاد. حالا چطوری اون 120 تومن شارژ ماهیانه اش رو باید داد رو دیگه نمیدونم
خلاصه اینکه منصرف شدم مگراینکه یکی بیاد یه سرور با ترافیک و شارژ ارزون معرفی کنه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or