بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
بعد این کاهش پینگ رو که فرضاً خریدیم چطوری روی کنسول انتقال بدیم؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,764
نام
علی
یک سوال داشتم!
اگه سرعت نت ما بر فرض 512 باشه و بیایم 1 مگ بکنیمش . حالا حجم و ترافیک این 1 مگ در مقایسه با 512 زود تر تموم میشه!؟!؟
بر فرض ما 2 گیگ ترافیک داریم این 2 گیگ با سرعت 512 در عرض مثلا 2 ساعت تموم میشه حالا اگه اینترنتمون 1 مگ باشه این 2 گیگ در عرض 1 ساعت تموم میشه؟!
سوال دوم هم این که افزایش سرعت در بهتر شدن پینگ تاثیر داره؟!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یک سوال داشتم!
اگه سرعت نت ما بر فرض 512 باشه و بیایم 1 مگ بکنیمش . حالا حجم و ترافیک این 1 مگ در مقایسه با 512 زود تر تموم میشه!؟!؟
بر فرض ما 2 گیگ ترافیک داریم این 2 گیگ با سرعت 512 در عرض مثلا 2 ساعت تموم میشه حالا اگه اینترنتمون 1 مگ باشه این 2 گیگ در عرض 1 ساعت تموم میشه؟!
سوال دوم هم این که افزایش سرعت در بهتر شدن پینگ تاثیر داره؟!
در مورد اولی، ببین شما یک لیوان داری خوب میخوای پرش کنی میتونی قظره قطره بریزی میتونی یهو شیر را بازی کنی، در هر صورت حجم لیوانت تغییر نمیکنه
شما اکانت داری مثلا 10 گیگ، هر بازی هم مثلا بعد هر مچ آنلاینی 200 مگ از شما کم میکنه، چه با دو مگ بازی کنی چه با 128 باز همون دو مگ ازت کم میشه
البته میدونم چرا این سوال تو ذهنت شکل گرفته، ببین سرعت زیاد موجب میشه که شما سرعت دانلودت بالا بره و این موجب میشه که تعداد دانلودهات هم بالا بره (قبلا توی یک روز میتونستی 1 گیگ دانلود کنی اما با سرعت بالاتر میتونی 2 گیگ دانلود کنی البته مثال گفتم) اینجوری حجم هم زودتر تموم میشه
ولی سوال دومت نه، بستگی نداره، به کیفیت آی اس پی و تعداد سرورهایی که باید وصل شه تا به مقصد برسه بستگی داره
توضیحش خیلی مفصله ولی لپ کلامش همین بود که نوشتم
البته نه اینکه بگم 100% بی تاثیره، تاثیر داره اما نه اونقدر که شما بتونی حسش کنی

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
با سلام...
دوستان یک راهنمایی کنن بد جور گیر کردم...
الان برای اولین بار میخوام سرویس کاهش بخرم یک سرچ کردم دیدم همین جوری سایته مه داره میفروشن...کلا موندم....
میشه یک سایت با کیفیت معرفی کنید (قیمت خیلی مهم نیست) که از اون بخرم؟؟!!
میگن ؛پینگ باز؛ خوبه!!!درسته یا نه؟؟؟
ممنون از همه.....

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
با سلام...
دوستان یک راهنمایی کنن بد جور گیر کردم...
الان برای اولین بار میخوام سرویس کاهش بخرم یک سرچ کردم دیدم همین جوری سایته مه داره میفروشن...کلا موندم....
میشه یک سایت با کیفیت معرفی کنید (قیمت خیلی مهم نیست) که از اون بخرم؟؟!!
میگن ؛پینگ باز؛ خوبه!!!درسته یا نه؟؟؟
ممنون از همه.....
پینگ باز اصلا نگیر. هر 1مگی که استفاده میکنی تو سیستمشون 4 مگ کم میشه
من خودم از کاهش پینگ های دیگه میگرفتم به همون اندازه کم میشد ولی این پینگ باز چون قیمتش پایین تره داره گول میزنه .خیلی خیلی زود تموم میشه .
هیچ ارزونی بی دلیل نیست

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
سلام
دوستان لطفا یک اموزش به زبان ساده برای من و امثال من که اطلاعاتمون پایینه بزارین
چند جا خوندم ولی موفق نشدم راش بندازم

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
دوستان کسی اسم ببره از جایی ، به خاطر تبلیغات و فروش تجاری بن دائم میشه .
چه نفعی تو تبلیغتون داشته باشید و چه نداشته باشید .

farogh_90

کاربر سایت
Oct 14, 2014
4
سلام
خو حاجی اسم تاپیک رو نگاه کن !
چطور ممکنه بحث و تبادل نظر بشه وقتی که از سایتی اسمی برده نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
خو حاجی اسم تاپیک رو نگاه کن !
چطور ممکنه بحث و تبادل نظر بشه وقتی که از سایتی اسمی برده نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پست من که مثل ماله ایشون بود کجاست درست نیست پاک کنید انتقادات رو.

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
سلام
خو تاپیک ر ببنید دیگه خودتونو راحت کنید!

PingBaz

کاربر سایت
Jan 15, 2015
4
با عرض تاسف برای بعضی همکاران که به دلیل کمبود در سرویس هاشون از کم اطلاعی بعضی کاربران سوء استفاده میکنند. توجه کاربران آگاه و محترم پینگ باز را به مقاله ی "روش محاسبه حجم مصرفی" که لینک این مقاله بعد از خرید همراه اطلاعات اشتراک برای کاربران ارسال میگردد جلب می نماییم

امیدوارم از این پس به جای سعی و اتلاف وقت برای تخریب رقیبان، سعی در بالا بردن کیفیت و رقابت سالم داشته باشید.

لینک مقاله: نحوه محاسبه حجم سرویس کاهش پینگ

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
با عرض تاسف برای بعضی همکاران که به دلیل کمبود در سرویس هاشون از کم اطلاعی بعضی کاربران سوء استفاده میکنند. توجه کاربران آگاه و محترم پینگ باز را به مقاله ی "روش محاسبه حجم مصرفی" که لینک این مقاله بعد از خرید همراه اطلاعات اشتراک برای کاربران ارسال میگردد جلب می نماییم

امیدوارم از این پس به جای سعی و اتلاف وقت برای تخریب رقیبان، سعی در بالا بردن کیفیت و رقابت سالم داشته باشید.

لینک مقاله: نحوه محاسبه حجم سرویس کاهش پینگ

این حرکت شما مثل این میمونه که شما یه قراردادی رو به کسی میدین امضا کنه و پایین قرارداد با فونت بسیار ریز یه بند دیگه رو اضافه میکنید
من هر چی صفحه اول سایت رو چک کردم چیزی پیدا نکردم
شما میتونیستین لینک همین مقاله رو تو صفحه اول سایتتون بزارین تا کاربر ها قبل از خرید بدونن با چه چیزی سر و کار دارن

PingBaz

کاربر سایت
Jan 15, 2015
4
این حرکت شما مثل این میمونه که شما یه قراردادی رو به کسی میدین امضا کنه و پایین قرارداد با فونت بسیار ریز یه بند دیگه رو اضافه میکنید
من هر چی صفحه اول سایت رو چک کردم چیزی پیدا نکردم
شما میتونیستین لینک همین مقاله رو تو صفحه اول سایتتون بزارین تا کاربر ها قبل از خرید بدونن با چه چیزی سر و کار دارن

دوست گرامی این فرمایش شما موقعی هست که ما بخوایم برای 1 گیگابایت 500 تومن هزینه کنیم و به اسم 2 گیگابایت 4000 تومان بفروشیم و سود زیادی بکنیم. که اگر مقاله رو درست مطالعه کنید میبینید که به هیچ وجه همچین چیزی نیستش و کاربر نه تنها هزینه ی بسار پایینی پرداخت میکنه، بلکه بهترین سرویس موجود در ایران رو دریافت میکنه . به همین دلیل هست که آمار تمدید و افزایش حجم یوزرها همیشه بالا هست. اگر سرویس به ضرر کاربر بود و ما این رو به قول شما خیلی ریز اعلام میکردیم، از نظر اخلاقی خلاف بود. ولی این فرایند دلیلش سودجویی نبوده و سعی میکنیم لینک مقاله رو در صفحه اول جا بدیم یا در صورت درخواست کاربران، پلن هارو بر طبق ترافیک کاربر قرار میدیم.

PingBaz

کاربر سایت
Jan 15, 2015
4
من میدونم شما چی میگید.

فقط بعضی از کاربرا نمیدونند منظور از 1/4 و دانلود و اپلود در سرور چطور هست.

این سایت هم میتونست مثل بقیه سایت ها بگه 1 گیگ 4 تومن نه اینکه بگه 2 گیگ 4 تومن ولی 1 گیگ بشه استفاده کرد.

تشکر از اینکه حد اقل شما دوستان رو روشن کردید. ما به ضرر کسی کار نکردیم و به دنبال سودجویی نبودیم. میزان حجم در پلان هارو به صورت میزان مصرف کاربر تغییر دادیم یعنی همون 1 گیگابایت 4000 تومان تا اینطور بحث ها دیگه پیش نیاد. ولی باز هم متاسفم برای برخی از همکاران که فقط برای بالا بردن فروششون دست به همچین اعمالی میزنند و دیگران رو کلاه بردار خطاب میکنند. اگر شخصی از جامعه ی گیمینگ ایران فکر کنه که نصبت سود این کار به زحمتش بالاست سخت در اشتباه هست. ما اینکار رو به دلیل علاقه شدید به گیم و ارتقاء سطح گیمینگ در ایران انجام دادیم، به یاد روزهایی که آرزوی بازی Quake3 با پینگ خوب رو داشتیم و خدا شاهد هست که تمام درآمد تا به حال صرف ارتقاء برنامه، افزایش سرور ها، ارتقاء محیط کاربری سایت و غیره شده. تا به حال سوددهی که نداشته بلکه ضرر هم داشته ولی پای تصمیم و کارمون هستیم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر