بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
شما برای اکانتیگ میتونید از IBSng استفاده کنی.کاهش پینگ به طور مستقیم به دیتاسنتر مربوط میشه.راهی ک شما بخواین پیاده سازی کنید ک از یه حد کمتر بشه وجود نداره اما میتونید روتینگ رو کمتر کنید که برای اینکار نیازمند چندین سرور در چندین کشور هستید که بتونید پینگ ثابتی داشته باشید،البته قوانین NAT باید به گونه ای باشه که سوییچ کردن بین سرور ها بر اساس نیاز کاربر و بهینه انجام شه

منظور من رو متوجه نشدید ، مثلا الان یه سرور میکروتیک از تبیان میگیریم ، میخوام بدونم چه کارایی باید روش انجام بشه تا بشه باهاش اکانت ساخت
مثلا کانفیگ خاصی داره؟ برای ساخت اکانت باید چه نرم افزاری نصب کرد؟
در ضمن میگن ibsng روی میکرو نمیشه نصب کرد باید روی لینوکس نصب بشه
یه توضیح کامل میخوام.

منظور من رو متوجه نشدید ، مثلا الان یه سرور میکروتیک از تبیان میگیریم ، میخوام بدونم چه کارایی باید روش انجام بشه تا بشه باهاش اکانت ساخت
یه توضیح کامل میخوام.

داخل میکروتیک امکان ساخت اکانت به طور اتوماتیک و آنلاین فراهم نیست و شما باید به صورت دستی در secret اکانت بسازید،اما هیچ کنترلی از نظر حجمی و تعداد روز ندارید فقط میتونید تعیین کنید که چه پهنای باندی داشته باشه و در هر بار اتصال چه زمانی بتونه آنلاین باشه

IBSng کلا یه اکانتینگ کامله و امکانات زیادی رو هم فراهم میکنه از جمله ساخت اکانت آنلاین ایجاد محدودیت های دلخواه تعیین زمان انقضا و... اما نیازمند یه سرور لینوکس و ترجیحا centos هستش.مورد خاصی مدنظرتون هست پیغام خصوصی بدید

یه توضیح کامل میخوام.

دوست عزیز توجه داشته باشید گرفتن سرور اصلا به صرفه نیست اگر برای استفاده شخصی میخواهید.

داخل میکروتیک امکان ساخت اکانت به طور اتوماتیک و آنلاین فراهم نیست و شما باید به صورت دستی در secret اکانت بسازید،اما هیچ کنترلی از نظر حجمی و تعداد روز ندارید فقط میتونید تعیین کنید که چه پهنای باندی داشته باشه و در هر بار اتصال چه زمانی بتونه آنلاین باشه

IBSng کلا یه اکانتینگ کامله و امکانات زیادی رو هم فراهم میکنه از جمله ساخت اکانت آنلاین ایجاد محدودیت های دلخواه تعیین زمان انقضا و... اما نیازمند یه سرور لینوکس و ترجیحا centos هستش.مورد خاصی مدنظرتون هست پیغام خصوصی بدید

پس با این وجود به 2 سرور نیازه یکی میکروتیک یکی لینوکس برای ibsng بعد از خرید چطور باید ibsng رو به میکروتیک متصل کنم برای ایجاد اکانت و مدیریت؟

پس با این وجود به 2 سرور نیازه یکی میکروتیک یکی لینوکس برای ibsng بعد از خرید چطور باید ibsng رو به میکروتیک متصل کنم برای ایجاد اکانت و مدیریت؟
یه سرچ کوچولو انجام بدید جواب تمام سوالاتتون هست مخصوصا توی ۲ تا لینکی که صفحه قبل گذاشتم

تبیان منظورتون همین سایت هست؟
http://tebyanidc.com/fa/?page_id=215

قبلاً گفتم اگه سرور خوب پیدا کنم به همون قیمت خرید برای کاربرا یه کاهش پینگ راه اندازی میکنم
ولی این تبیان که شما گفتی که قیمت هاش سرسام آوره
یعنی ارزون ترینش 30 گیگ ترافیک ماهانه بهتون میده، 290 هزار تومن ماهیانه فقط شارژ باید بدی!!!
همون پارس پک رو هم رفتم دیدم، قیمت هاش خیلی گرون در میاد
یعنی یه سرور با رم 1 گیگ بخوای بگیری ماهیانه 120 تومن شارژ باید بدی
تازه طبق قوانینی که تو سایت هردو نوشته نسبت ترافیک 1 به 4 هست یعنی 100 گیگ ترافیک بخری میشه 25 گیگ ازش استفاده کرد
که ترافیک های هر دو سایت قیمت های وحشتناکی دارهبا توجه به اینکه سرور کاهش پینگ قراره کار رابط رو انجام بده، یعنی سرور کاهش پینگ 1 کیلوبایت رو از سرور گیم دانلود و 1 کیلوبایت رو به کاربر آپلود میکنه اینطوری با 1 کیلوبایت که کاربر مصرف میکنه، در واقع 2 کیلوبایت از ترافیک سرور کم میشه (یعنی همون 25 گیگ که در بالا گفتم میشه 12.5 گیگ)
به طور کلی چیزی که من حساب کردم، اگه ارزون ترین حالت رو در نظر بگیریم یه سرور پارس پروا بگیرم، اگر هر گیگ رو حدود 2500 تومن بفروشم تازه پول ترافیکی که خریدم در میاد. حالا چطوری اون 120 تومن شارژ ماهیانه اش رو باید داد رو دیگه نمیدونم
خلاصه اینکه منصرف شدم مگراینکه یکی بیاد یه سرور با ترافیک و شارژ ارزون معرفی کنه
سلام و درود

البته 3 ماهه 290 هزار تومان یعنی ماهیانه 96 هزار تومان.

اگر 1 به 4 حساب کنند 25 گیگ دانلود و 75 گیگ اپلود . میشه گفت 50 گیگ متقارن (35 هزار تومان)

از ترافیک اکانت کاربر هم کم میکنه به همون مقدار که مصرف میکنه از ترافیک تعریف شده کم میشه ( یعنی این طور نیست که 1 گیگ به کاربر ترافیک بدیم و از سرور 2 گیگ کم کنه) البته در این مورد هم تحقیق میکنم تا جواب دقیق تری بدم.

سلام خدمت دوستان گلم.

اینم یک فیلم از کلاه برداری pingbaz که یکی از مشتریانش تهیه کرده و گذشته.

کلاهربرداری سایت پینگ باز (pingbaz.ir) از کاربرانش

دوست عزیز بالا در جواب دوستومون گفتم که اگر 1 گیگ ترافیگ داشته باشد فقط 500 مگابایت قابل استفاده خواهد بود . از ترافیک سرور 2 برابر نباید کم بشه.

دوست عزیز بالا در جواب دوستومون گفتم که اگر 1 گیگ ترافیگ داشته باشد فقط 500 مگابایت قابل استفاده خواهد بود . از ترافیک سرور 2 برابر نباید کم بشه.

من میدونم شما چی میگید.

فقط بعضی از کاربرا نمیدونند منظور از 1/4 و دانلود و اپلود در سرور چطور هست.

این سایت هم میتونست مثل بقیه سایت ها بگه 1 گیگ 4 تومن نه اینکه بگه 2 گیگ 4 تومن ولی 1 گیگ بشه استفاده کرد.

من یه کم گیج شدم
قبلا شما گفتید که از ترافیک سرور به اندازه ی مصرف کاربر کم میشه الان میگید دوبرابر کم میشه
بالاخره چی شد ؟! :|

من یه کم گیج شدم
قبلا شما گفتید که از ترافیک سرور به اندازه ی مصرف کاربر کم میشه الان میگید دوبرابر کم میشه
بالاخره چی شد ؟! :|

منظو بنده اینه که از 1 گیگ ترافیک فقط 500 مگ قابل استفاده هست . یعنی این طور نیست که بشه بطور کامل از 1 گیگ استفاده کنید وقتی در ibsng اکانت تعریف میکند و مقدار ترایک رو رو 1گیگ قرار میدید دیگه به هیچ عنوان از ترافیک سرور 2گیگ کم نمیکنه و در اصل میشه گفت فقط 500 مگ استفاده بشه ترافیک تموم میشه!!

اکثر فروشندگان هم به همین صورت عمل میکنند.

در واقع به بیان دیگه بخواهیم در مورد مصرف ترافیک بنویسیم به این شکل است

مصرف سرور: نوع مصرفی که سرور استفاده میکند به این شکل است
زمانی که قرار باشد کاربر فایلی با حجم ۱گیگابایت دانلود کند:
سرور فایل ۱ گیگابایتی را از آدرس مقصد دریافت میکند (دانلود) + ۱گیگابایت آپلود همان فایل به سمت کاربر

درواقع در چنین ستاپی میزان دانلود و آپلود برای سرور یکسان است و چون باید یکبار دانلود و یکبار آپلود کند برای سرور ۲ برابر محسوب میشود و سهم ترافیک آپلودی و دانلودی از این مقدار مصرف هر کدام ۵۰% است

نوع محاسبه برای کاربر: در اینجا کلا انصاف فروشنده مطرح هست.یک نفر با ۲ یا چند برابر کردن ضریب محاسبه ترافیک را چند برابر از حساب کاربر کسر میکنند و دیگری با بالا بردن قیمت!

منظو بنده اینه که از 1 گیگ ترافیک فقط 500 مگ قابل استفاده هست . یعنی این طور نیست که بشه بطور کامل از 1 گیگ استفاده کنید وقتی در ibsng اکانت تعریف میکند و مقدار ترایک رو رو 1گیگ قرار میدید دیگه به هیچ عنوان از ترافیک سرور 2گیگ کم نمیکنه و در اصل میشه گفت فقط 500 مگ استفاده بشه ترافیک تموم میشه!!
یعنی به اسم 1 گیگ میدن ولی 500 مگ میشه مصرف کرد؟!!!
من با CPR اندازه گرفتم همون مقدار مصرفی که میکنه، از حجمم کم میشه (با DU Meter اندازه گرفتم) یعنی در واقع با هر 1گیگ مصرف دارم 2 گیگ از سرورشون استفاده میکنم درسته یا بازم اشتباه گفتم ؟ :|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or