بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

farogh_90

کاربر سایت
Oct 14, 2014
4
دوست گرامی این فرمایش شما موقعی هست که ما بخوایم برای 1 گیگابایت 500 تومن هزینه کنیم و به اسم 2 گیگابایت 4000 تومان بفروشیم و سود زیادی بکنیم. که اگر مقاله رو درست مطالعه کنید میبینید که به هیچ وجه همچین چیزی نیستش و کاربر نه تنها هزینه ی بسار پایینی پرداخت میکنه، بلکه بهترین سرویس موجود در ایران رو دریافت میکنه . به همین دلیل هست که آمار تمدید و افزایش حجم یوزرها همیشه بالا هست. اگر سرویس به ضرر کاربر بود و ما این رو به قول شما خیلی ریز اعلام میکردیم، از نظر اخلاقی خلاف بود. ولی این فرایند دلیلش سودجویی نبوده و سعی میکنیم لینک مقاله رو در صفحه اول جا بدیم یا در صورت درخواست کاربران، پلن هارو بر طبق ترافیک کاربر قرار میدیم.
اینو ultimate freeze داد که به شما نقل قول کنم ... خودشون ظاهرا بن شدن ...
---------------------------------
1.شما میدونید که کاربران چه فکری در مورد حجم میکند به همین دلیل که هیچ کدوم از کاربرا نمیدونه این قضیه چی هست شما حجم رو کردید 2 گیگ کاربر هم از خدا خواسته میاد میخره.
پس دلیل کلاه برداری خودتو قانع نکن
2.بله میبینم یوزر Ultimate Freeze رو بن کردید به دلیل اینکه میدونست چیکار دارید میکنید
بنده فقط نوشته دوستم رو برای شما نقل قول کردم ...

frozen01

کاربر سایت
Jan 17, 2015
2
دوست گرامی این فرمایش شما موقعی هست که ما بخوایم برای 1 گیگابایت 500 تومن هزینه کنیم و به اسم 2 گیگابایت 4000 تومان بفروشیم و سود زیادی بکنیم. که اگر مقاله رو درست مطالعه کنید میبینید که به هیچ وجه همچین چیزی نیستش و کاربر نه تنها هزینه ی بسار پایینی پرداخت میکنه، بلکه بهترین سرویس موجود در ایران رو دریافت میکنه . به همین دلیل هست که آمار تمدید و افزایش حجم یوزرها همیشه بالا هست. اگر سرویس به ضرر کاربر بود و ما این رو به قول شما خیلی ریز اعلام میکردیم، از نظر اخلاقی خلاف بود. ولی این فرایند دلیلش سودجویی نبوده و سعی میکنیم لینک مقاله رو در صفحه اول جا بدیم یا در صورت درخواست کاربران، پلن هارو بر طبق ترافیک کاربر قرار میدیم.

تشکر از اینکه حد اقل شما دوستان رو روشن کردید. ما به ضرر کسی کار نکردیم و به دنبال سودجویی نبودیم. میزان حجم در پلان هارو به صورت میزان مصرف کاربر تغییر دادیم یعنی همون 1 گیگابایت 4000 تومان تا اینطور بحث ها دیگه پیش نیاد. ولی باز هم متاسفم برای برخی از همکاران که فقط برای بالا بردن فروششون دست به همچین اعمالی میزنند و دیگران رو کلاه بردار خطاب میکنند. اگر شخصی از جامعه ی گیمینگ ایران فکر کنه که نصبت سود این کار به زحمتش بالاست سخت در اشتباه هست. ما اینکار رو به دلیل علاقه شدید به گیم و ارتقاء سطح گیمینگ در ایران انجام دادیم، به یاد روزهایی که آرزوی بازی Quake3 با پینگ خوب رو داشتیم و خدا شاهد هست که تمام درآمد تا به حال صرف ارتقاء برنامه، افزایش سرور ها، ارتقاء محیط کاربری سایت و غیره شده. تا به حال سوددهی که نداشته بلکه ضرر هم داشته ولی پای تصمیم و کارمون هستیم.

این مصرف شدن 2 گیگ رو بیشتر کسایی که کاهش پینگ راییه میدن میدونن.

شما هم پیش خودت فکر کردی زرنگ بازی کنی کاربر میاد نگاه میکنه ببینه 2 گیگ رو میده 4 تومن چقدر خوب سریع بخره اما اون بدبخت خبر نداره که داره 1 گیگ میخره اونم شاید 1 گیگ باشه !!!

در کل این کار شما سوء استفاده از دانش کم کاربران و پر کردن جیب خودتون هست در غیر این صورت در این پیج اول که قبل سایت باز میشه میتونستید بنویسید جریان اون 2 گیگ چیه.

خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت باش .

یک صحبت هم با مدیر انجمن دارم.

من خودم در انجمن موبایل ایران مدیر بخش G2 هستم. شما با فردی طرفی که حد اقل 10 سال توی انجمن ها بوده.

حالا یک سوال دارم از شما.

مدیر باید بیاد کاربر رو بدون اطلاع قبلی بن داییم کنه ؟

شما همین تاپیک رو برگردی عقب میبینی کلی تبلیغ شده یکیش همین kari kador که همش تبلیغ Cpr رو میکرد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliatlas

PingBaz

کاربر سایت
Jan 15, 2015
4
اینو ultimate freeze داد که به شما نقل قول کنم ... خودشون ظاهرا بن شدن ...
1.شما میدونید که کاربران چه فکری در مورد حجم میکند به همین دلیل که هیچ کدوم از کاربرا نمیدونه این قضیه چی هست شما حجم رو کردید 2 گیگ کاربر هم از خدا خواسته میاد میخره.
پس دلیل کلاه برداری خودتو قانع نکن
2.بله میبینم یوزر Ultimate Freeze رو بن کردید به دلیل اینکه میدونست چیکار دارید میکنید
بنده فقط نوشته دوستم رو برای شما نقل قول کردم ...

به دوستتون بفرمایید براشون آرزو داریم بدون تهمت زدن به دیگران بتونن توی کارشون موفق باشن.
ما کارمون رو با قدرت انجام دادیم و خواهیم داد. می تونستیم 10 تا سایت رقیب رو با مبلغ اندکی تحت DDOS قرار بدیم و داون کنیم یا بهشون تهمت بزنیم ولی نکردیم. چون به کارمون ایمان داریم و پای این مسائل هم هستیم.
شما میتونید هر چقدر می خواید از واژه کلاه برداری استفاده کنید. ولی هر شخصی با خواندن متن توضیحات داده شده میتونه بفهمه که فروش اشتراک 4000 تومانی با 1000 تومان سود اسمش کلاه برداری نیست.

موفق باشید

frozen01

کاربر سایت
Jan 17, 2015
2
به دوستتون بفرمایید براشون آرزو داریم بدون تهمت زدن به دیگران بتونن توی کارشون موفق باشن.
ما کارمون رو با قدرت انجام دادیم و خواهیم داد. می تونستیم 10 تا سایت رقیب رو با مبلغ اندکی تحت DDOS قرار بدیم و داون کنیم یا بهشون تهمت بزنیم ولی نکردیم. چون به کارمون ایمان داریم و پای این مسائل هم هستیم.
شما میتونید هر چقدر می خواید از واژه کلاه برداری استفاده کنید. ولی هر شخصی با خواندن متن توضیحات داده شده میتونه بفهمه که فروش اشتراک 4000 تومانی با 1000 تومان سود اسمش کلاه برداری نیست.

موفق باشید

این کلاه برداری نیست ولی وقتی شما به کاربر میگی ما بهت 2 گیگ حجم میدیم کلاه برداری هست.

اگر کلاه برداری نبود چرا الان تغییر دادید و مثل همه ی کاهش پینگ ها کردید قیمت هاتون رو ؟

خودتون میدونید چی میگم پس فکر نکنید من نمیدونم دارم چی میگم.

DDos هم همه یاد دارند.

فقط بحث رقابت سالم هست.

در کل فقط اون کار اولتون از نظر من اشتباه بود و خودتون رو فقط خراب کردید.

آخرین ویرایش:

farogh_90

کاربر سایت
Oct 14, 2014
4

موفق باشید
DDOS کنی ، DDos می شی، این قانونه ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر