بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
دوستان کسی میتونه شیر رو کنسول رو توضیح بده
اینی که دوستان و سایت ها گذاشتن نمیشه
حتی پشتیبانی pingservice هم اومد کنترل رو گرفت نشد
Obtain ip Successful میشه
ولی internet Connection failed میشه

سلام از دوستان کسی هست از pingless استفاده کنه به من کمک کنه من که یک هفته ای گرفتم طبق اموزششونم انجام میدم چه با کنسول چه بدون کنسول ارور میده سه روزش رفت هنوز نتونستم ازش استفاده کنم جز پینگ گرفتن خود سایتشم جواب که نمیده

- - -ویرایش - - -

سلام از دوستان کسی هست از pingless استفاده کنه به من کمک کنه من که یک هفته ای گرفتم طبق اموزششونم انجام میدم چه با کنسول چه بدون کنسول ارور میده سه روزش رفت هنوز نتونستم ازش استفاده کنم جز پینگ گرفتن خود سایتشم جواب که نمیده
icon9.png
icon9.png
icon18.png
icon18.png

برای یه بازی مثل بتل 4 ، حدودا چند ساعت می شه با یه گیگش بازی کرد ؟!؟

برای یه بازی مثل بتل 4 ، حدودا چند ساعت می شه با یه گیگش بازی کرد ؟!؟
واسه من حدود 5۰ مگ در ساعت مصرف میکنه که برای ۱ گیگ میشه تقریبا ۲۰ ساعت
من از CPR که استفاده میکنم خودش یه ابزار داره که مصرف لحظه به لحظه اینترنت رو نشون:‌نرم افزار کاهش پینگ بازی

4 تا کاهش پینگ دارم یکی از یکی فاجعه تر ! یکی تایم اوت داره ، یکی Matchmake میشی تو بازی پینگش میره رو 1000 ، یکی پینگش خوبه ولی تا به سرور بازی وصل میشی قطع میشه !..... واقعا مسخرس !!!
.
.
.
ویرایش...
کسی کاهش پینگی میشناسه که سرورش به غیر از سرور پارس پروا باشه؟ من نتم با پارس پروا مشکل داره مثل اینکه !

آخرین ویرایش:
من پینگم همیشه بالای 270ـه !
:d
دوستان من کانکشن سیستک (تست) رو دانلود کردم وقتی روش کلیک میکنم ارور زیر رو میده !
تصویر :
26291512731997513993.jpg

البته هر کانکشنی دانلود میکنم همین ارور رو میده ! کسی میدونه مشکل چیه ؟

هردم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد بسلامتی امروز خیلی خودجوش سرویس من از 10 گیگ ترافیک ماهیانه شد 8 گیگ زنگ زدم پشتیبانی میگه به ما مربوط نیست واقعا که جالبه داشتن پول 10 گیگ رو میگرفتن واقعا چی میشه گفت

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk

4 تا کاهش پینگ دارم یکی از یکی فاجعه تر ! یکی تایم اوت داره ، یکی Matchmake میشی تو بازی پینگش میره رو 1000 ، یکی پینگش خوبه ولی تا به سرور بازی وصل میشی قطع میشه !..... واقعا مسخرس !!!
.
.
.
ویرایش...
کسی کاهش پینگی میشناسه که سرورش به غیر از سرور پارس پروا باشه؟ من نتم با پارس پروا مشکل داره مثل اینکه !

سرویس کاهش پینگ زیاد هست.

من از اینجا میگیرم pingpass

آخرین ویرایش:
اون یارویی که مدیر پیرینگ بود چیشد
چرا دیگه فعالیت نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

به نظر بنده سرویس کاهش پینگ بدرد نمیخوره و بنده اصلا اینجور سرویس هارو پیشنهاد نمیکنم به هیچ وجه. فقط سعی کنید Isp اتون مناسب باشه دیگه همین کار فقط باید بکنید . به نظرم بهترین Isp مخابرات هستش .

من پینگم همیشه بالای 270ـه !
:d
دوستان من کانکشن سیستک (تست) رو دانلود کردم وقتی روش کلیک میکنم ارور زیر رو میده !
تصویر :
26291512731997513993.jpg

البته هر کانکشنی دانلود میکنم همین ارور رو میده ! کسی میدونه مشکل چیه ؟

آقا منم این مشکل رو دارم چیکار کنم

آقا منم این مشکل رو دارم چیکار کنم
توی خود ارور توضیح داده دیگه
شما باید بری به این مسیر:
control panel - administrative tools - services
و سرویس remote access connection manager رو فعال کنی یا در حالت auto قرار بدی
در ضمن cpr امروز یه اکانت جدید اضافه کرده به سایت 3 گیگ 10 تومن خیلی به صرفه اس واسه کسائی که دنبال کاهش پینگ ارزون میگردن

آخرین ویرایش:
توی خود ارور توضیح داده دیگه
شما باید بری به این مسیر:
control panel - administrative tools - services
و سرویس remote access connection manager رو فعال کنی یا در حالت auto قرار بدی
در ضمن cpr امروز یه اکانت جدید اضافه کرده به سایت 3 گیگ 10 تومن خیلی به صرفه اس واسه کسائی که دنبال کاهش پینگ ارزون میگردن
ممنون از توجهتون :)
کاری که گفتین رو انجام دادم ولی باز استارت رو که میزنم ارور میده ( یا کانکشن رو اجرا میکنم ارور میده )
البته نمیدونم دقیقا چطوری فعال میشه :دی
02562461068169938148.jpg

85547745675073492675.jpg

دیگه اینجاشو من نمیدونم D:
احتمالاً باید یه بار ویندوز عوض کنی تا فیکس شه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or