بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
دوستان گرامی دقت کنین!!! سرویس کاهش پینگ یک کلاهبرداری بیش نیست!!!!
فقط در صورتی این موضوع می تواند بهمون کمک کنه که پورت های مخصوص رو سرور این فروشنده ها باز بزارند . که تا الان هیچ کدوم از این افراد راضی به این کار نیستند . و با بکار بردن اصطلاحات قلمبه خریدار را منحرف میکنند.
بنده تمامی پورت های مورد نیاز PS4 رو تست کردم فقط یک پورت تو این ها بازه اونم 80 هست!!!!

ممنون از توجهتون :)
کاری که گفتین رو انجام دادم ولی باز استارت رو که میزنم ارور میده ( یا کانکشن رو اجرا میکنم ارور میده )
البته نمیدونم دقیقا چطوری فعال میشه :دی
02562461068169938148.jpg

85547745675073492675.jpg

به احتمال زیاد پرت هاش بلاک شده باشه.

دوستان گرامی دقت کنین!!! سرویس کاهش پینگ یک کلاهبرداری بیش نیست!!!!
فقط در صورتی این موضوع می تواند بهمون کمک کنه که
پورت های مخصوص
رو سرور این فروشنده ها باز بزارند . که تا الان هیچ کدوم از این افراد راضی به این کار نیستند . و با بکار بردن اصطلاحات قلمبه خریدار را منحرف میکنند.
بنده تمامی پورت های مورد نیاز PS4 رو تست کردم فقط یک پورت تو این ها بازه اونم 80 هست!!!!
ممنون بابت هشدار، ولی ما که بدون هیچ مشکلی داریم دوتا2 بازی میکنیم تو بازی هم پینگمون کم میشه با کاهش پینگ

اگر میخواهید آنلاین بازی کنید کاهش پینگ و روش های دیگه رو بندازید دور فقط یک اینترنت مخابرات بگیرید و خدا رو هم شکر کنید .

ترافیک 100 گیگ دانلودی = 150 هزار تومان
ترافیگ 100 گیگ اپلودی = 40 هزار تومان

ترافیک متقارن 1:1 100 گیگ = 95 هزار تومان

مر بوط به دیتاسنتری هست که تمام سایت های کاهش پینگ سرویس میگرن ازشون

حالا هر 1 گیگ حساب کنیم میشه 950 تومان و در حالی که تا 4-5 برابر این قیمت دارن بعضی از فروشندگان سرویس رو میفروشند .

............................

به دوستان پیشنهاد میکنم اگر گروهی ( کلن و یا دوست و یا شریکی و یا هر طور دیگه ) سرور تهیه کنند بسیار اقتصادی تر و بسیار امن تر خواهد بود و هزینه تا 80% کاهش پیدا میکنه.
عاقلانه ترین راه همینه که توضیح دادم.

با تشکر.

من برای اولین بار از این سرویس های کاهش پینگ گرفتم از همین سایته که تو تبلیغات هست حالا میخوام طبق آموزش مربوطه شیر کنم رو کنسول بخش تنظیمات Sharing این ارور رو میده متوجه نمیشم چیه چون هم ویندوز عوض کردم هم ریستوری کردم اما بازم همین پیغام رو میده:

خواهشن یکی راهنمایی کنه چه باید کنم

به دوستان پیشنهاد میکنم اگر گروهی ( کلن و یا دوست و یا شریکی و یا هر طور دیگه ) سرور تهیه کنند بسیار اقتصادی تر و بسیار امن تر خواهد بود و هزینه تا 80% کاهش پیدا میکنه.
اگه اینطوری که شما باشه که خیلی مفت در میاد
من رشته ام کامپیوتره یه کم از شبکه سر در میارم شاید بتونم همچین چیزی درست کنم
لطف میکنی آدرس سایتش رو بدی
اگه بتونم راه بندازم به قیمت خرید میدم به پلیرها که لذت ببرن از گیم

من برای اولین بار از این سرویس های کاهش پینگ گرفتم از همین سایته که تو تبلیغات هست حالا میخوام طبق آموزش مربوطه شیر کنم رو کنسول بخش تنظیمات Sharing این ارور رو میده متوجه نمیشم چیه چون هم ویندوز عوض کردم هم ریستوری کردم اما بازم همین پیغام رو میده:

خواهشن یکی راهنمایی کنه چه باید کنم

1. Click the Start button (Windows XP users should then click Run).
  2. Type services.msc and press Enter.
  3. In the new window, locate and then right click on “Windows Management Instrumentation”.
  4. Click Stop.
  5. Click the Start button (Windows XP users should then click Run).
  6. Type “%SystemRoot%\System32\Wbem\Repository” without quotes and press Enter.
  7. A folder will open. Delete all of the files and folders in that folder.
  8. Restart the computer.

برای داشتن یک سرور مجزا برای این کار نیاز به یک سرور و هاست تایین شده از طرف خودتون دارید...سرور هم برای این کار باید کانفیگ کنید...کاره ساده ای هست....

1. Click the Start button (Windows XP users should then click Run).
  2. Type services.msc and press Enter.
  3. In the new window, locate and then right click on “Windows Management Instrumentation”.
  4. Click Stop.
  5. Click the Start button (Windows XP users should then click Run).
  6. Type “%SystemRoot%\System32\Wbem\Repository” without quotes and press Enter.
  7. A folder will open. Delete all of the files and folders in that folder.
  8. Restart the computer.
دوستان مشکل حل شد و متوجه شدم فقط کسی‌ میدون اینکار و انجام بدم و اون فایل‌ها رو پاک کنم واسه سیستم مشکلی‌ پیش میاد یا نه ؟

آخرین ویرایش:
ترافیک 100 گیگ دانلودی = 150 هزار تومان
ترافیگ 100 گیگ اپلودی = 40 هزار تومان

ترافیک متقارن 1:1 100 گیگ = 95 هزار تومان

مر بوط به دیتاسنتری هست که تمام سایت های کاهش پینگ سرویس میگرن ازشون

حالا هر 1 گیگ حساب کنیم میشه 950 تومان و در حالی که تا 4-5 برابر این قیمت دارن بعضی از فروشندگان سرویس رو میفروشند .

............................

با تشکر.
آدرس سایت این دیتا سنتر همون پارس پک هست آیا ؟

آدرس سایت این دیتا سنتر همون پارس پک هست آیا ؟

نه دوست عزیز پارس پک فقط یه فروشنده معمولی هست که سروهاشون ( کیس یونیت) روی تو دیتاسنترهای دیگه ای قرار میدن . و بابت کلوکیشن ماهانه مبلغی روبه دیتاسنتر میدن.
.....................
تبیان یکی از این دیتاسنترهاست و پارس دیتا هم یک سرور روم که پینگ مناسبی به اروپا میدن.
میتونید از فروشنده هایی که از این دیتاسنترها خدمات میدن سرور تهیه کنید که هزینه کمی پایین تر در بیاد .

میشه آدرس سایت بدید؟
چون من رفتم خوندم دیدم ترافیک های پارس پک گرون تر از اون 950 تومن که شما فرمودید در میاد
تو قوانینشون نوشته نسبت دانلود به آپلود 1 به 4 هست یعنی اگه 100 گیگ بخری فقط 25 گیگ استفاده میتونی کنی

نه دوست عزیز پارس پک فقط یه فروشنده معمولی هست که سروهاشون ( کیس یونیت) روی تو دیتاسنترهای دیگه ای قرار میدن . و بابت کلوکیشن ماهانه مبلغی روبه دیتاسنتر میدن.
.....................
تبیان یکی از این دیتاسنترهاست و پارس دیتا هم یک سرور روم که پینگ مناسبی به اروپا میدن.
میتونید از فروشنده هایی که از این دیتاسنترها خدمات میدن سرور تهیه کنید که هزینه کمی پایین تر در بیاد .
این آی پی های سرور های اینار که تو سایت IP Location Finder - Geolocation میزنم برای همشون Pars Parva System Co. Ltd رو معرفی میکنه.
برای مثال این نمونه آی پی
185.8.172.193

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or