بازیهای موجود در بازار برای PC

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط mohandes_register:
جدا نصب میشه این بازی و من که باهاش حال کردم..
سلام
یه کم توضیح بده در مورد بازی گرافیک بازی تغییر کرده یا نه البته از عکسهایی که ازش دیدم به نظر تغییر نکرده
انجین بازی به نظر همون قبلی میاد نه؟
داستان بازی چجوری ادامه قبلی است؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
پس اين evil 4 كي مياد يا dmc3:SE اين دوتا بازي ديگه حتي تو ليست ubi هم نيستن؟
راستي ميشه كرك sc 3 رو روي ايميج هم استفاده كرد؟ تا ديگه اينsc 3 رو نخرم!!!!!!!!!!!!! برا من وقتي سريالش رو ميزدم ارور ميداد البته اون موقع استار فورس داشت يكي جواب بده لطفا!!:blushing: ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط HL2-GF:
پس اين evil 4 كي مياد يا dmc3:SE اين دوتا بازي ديگه حتي تو ليست ubi هم نيستن؟
راستي ميشه كرك sc 3 رو روي ايميج هم استفاده كرد؟ تا ديگه اينsc 3 رو نخرم!!!!!!!!!!!!! برا من وقتي سريالش رو ميزدم ارور ميداد البته اون موقع استار فورس داشت يكي جواب بده لطفا!!:blushing: ;)
سپتامبر 2006 یعنی شهریور ماه میان.
از اون کرک هم میشه استفاده کرد و دیگه احتیاجی به امیج نیست:)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
امين جون(چايي نخورده پسر خاله شديم:p ) منظورم اينه كه من بازي sc 3 رو از hrbقبلا خريدم كه ايميج داشت حالا اين بازي رو اگه ايميج رو ريختم تو هارد بعدا نصب اصليشو كردم و كركشو ريختم ديگه شماره سريال نميخواد يا ميخواد يا اصلا بازي اجرا ميشه؟(كاملتر توضيح بده لطفا:blushing: )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط HL2-GF:
امين جون(چايي نخورده پسر خاله شديم:p ) منظورم اينه كه من بازي sc 3 رو از hrbقبلا خريدم كه ايميج داشت حالا اين بازي رو اگه ايميج رو ريختم تو هارد بعدا نصب اصليشو كردم و كركشو ريختم ديگه شماره سريال نميخواد يا ميخواد يا اصلا بازي اجرا ميشه؟(كاملتر توضيح بده لطفا:blushing: )
سلام.
نه مشکلی پیش نیماد چون اون امیج بازی هست و تو فقط بازی رو از روی اوننصب کردی:D نصبش کن و کرک رو بریز.
تموم.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
انجینش که همون سورسه که تقویتش کردن گرافیکش هم همون چیزیه که تو بازیه HL2:LOST COAST شاهدش بودیم:)
کلا فوق العادست:cheesygri
امین lost coast بازی نبود بلکه یه دموی کوتاه از همین e1 بود;)
دقیقا.در گرافیکش شما هیچ چیزه جدیدی نمیبینین.ولی واقعا فیزیک رو تو بازی در سراسر نقاط حس میکنی...
رامین جان من نمی دونم سیستمت چیه ولی اگه یه کارت خوب داشته باشی واقعا میبینی که گرافیک چه قدر فرق کرده واقعا این HDR برای خودش عجب چیزیه اصلا بازی رو زیرو رو کرده آخرین بسته مکملی که گرافیکش از بازی اصلی بالاتر بود چی بود؟;)
واقعا منو که شگفت زده حتی از خود هاف لایفم قشنگتره مخصوصا داستانش و شخصیت پردازیش تنها ایرادش اینه که خیلی خیلی کوتاه بود;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
امین lost coast بازی نبود بلکه یه دموی کوتاه از همین e1 بود;)

پیر عزیز ( شرمنده حسین عزیز:cheesygri ) خودم میدونم بازی نبود ولی چون تو ایران به عنوان یه بازی فروخته شده بود منم گفتم بازی....

hosein1363

کاربر سایت
May 29, 2006
12
سوال

با درود به همه دوستان گرامی آقا ما که همه بازار را پنجشنبه گشتیم نتوانستیم بازی splinter cell 3 را پیدا کنیم می خواستم دوستانی که این بازی را پیدا کردند یک آدرسی هم به ما بدهند و اگر امکان دارد توضیح دهید که شرکت پردیس این بازی را عرضه کرده یا تکین ؟؟؟ با سپاس از همه دوستان گرامی و بدرود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر