بازیهای موجود در بازار برای PC

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Milad : Blood Money

نوشته شده توسط sanandreas:
بازی هیتمن 4 اطلاعاتی که درباره اش دارم این که نیاز به یک سیستم فوق العاده داره و با قوی ترین ها هم به کندی اجرا می شه . گرافیکش نسخه ی پی اس 2 و ایسک باکس متاسفانه تغییر نکرده اما در نسخه ی 360 و کامپیوتر گرافیک بالایی داره . احتمالا هم آخرین سری از بازی های هیتمن خواهد بود
سلام میلاد جان
بله حرفتون کاملا درست است ! روی کارت گرافیک 128 مگا بایت FX 5200 من اجرا نشد.
منم که میشناسی ! اصفهانی بازی درمیارم و بخاطر یه بازی کرات گرافیک عوض نمی کنم.;) منتظر می مانم تا اومدن دایرکت ایکس 10 و اونوقت یک کارت گرافیک 512 مگا بایت می خرم.تابستون برنامه های دیگری در پیش دارم.:cheesygri
گفته بودم گرافیک PS2 چنگی به دل نمی زند.
اگر آخرش آلبینو ، هیتمن را بکشد ؛ اونوقت بله :((

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط حامد:
سلام
نسخه ای که من از داوینچی کد دارم مال تکین است.
نمی دونم چرا بگیر نگیری دارد !
مثلا میره توی بازی بعدش که رفتی سراغ سیو هات و یکی شون رو لود کردی و بعد از اون صفحه ی مربوط به اون سیو باز شد ، چه بروی روی Start Game کلیک کنی یا چه بروی سراغ Missions و از اونجا مرحله ات را انتخاب کنی بیشتر مواقع همین طوری برمی گردد به ویندوز و اون پنجره رو خودکار می بندد !
در ضمن ایمیج اش رو نصب می کنی و بعدش از روی اون بازی را نصب می کنی.
مقدار فضایی هم که می خواهد ( هم ایمیج هم بازی ) 3.35 گیگ است.
من یکبار توانستم اجراش کنم که تا اونجا رفتم که با سوفی نویو باید Stealth عمل کنی.
منوی Inventory اش واقعا زیباست و قابلیت ترکیب اشیای جمع آوری شده را دارد.
معمای اولش با برگرداندن کارتی که سوفی به لنگدان داده و گرفتن اون شماره تلفن حل می شود و معمای بعدی اش مربوط به رمزنگاری و مرتب کردن کلمه ی THE MONALISA است.
قسمت مخفی کاری اش چیزی توی مایه های Shadow of Rome است.
در مواقع حساس باید دکمه هایی که پایین صفحه نقش می بندد را بزنی تا عکس العمل مناسب را اجرا کنی.میشه گفت کاملا مثل Farenheit : Indigo Prophesy
برای من برای تکین است ولی این مشکلات رو نداره فقط یه مشکل داره اینم است که نمیتونم کنترل بازی رو عوض کنم و باید با دکمه هایی که خودش گفته بازی کنم

نوشته شده توسط حامد:
سلام میلاد جان
بله حرفتون کاملا درست است ! روی کارت گرافیک 128 مگا بایت FX 5200 من اجرا نشد.
منم که میشناسی ! اصفهانی بازی درمیارم و بخاطر یه بازی کرات گرافیک عوض نمی کنم.;) منتظر می مانم تا اومدن دایرکت ایکس 10 و اونوقت یک کارت گرافیک 512 مگا بایت می خرم.تابستون برنامه های دیگری در پیش دارم.:cheesygri
گفته بودم گرافیک PS2 چنگی به دل نمی زند.
اگر آخرش آلبینو ، هیتمن را بکشد ؛ اونوقت بله :((
دوست من با گرافیک FX 5200 128mb و با رم 256mb و با cpu amd 2.8 cemperon به راحتی داره این بازی رو میکنه البته خیلی راحت که نه ولی با رزولیشن 800 در 600 و با جزئیات High
پس به این نتیجه میرسیم که دستگاه زیاد خفنی هم نمیخاد
---------------------
در مورد بازی درسته باید حوصله زیادی داشته باشی که من ندارم بخاطر همین بیخیالش شدم
در مورد اون کرک هم تست شده درسته من خودم ریختمش مشکلی نداره اگه مشکل داشت که برای شما نمیزاشتم

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
سلام

اقا بازی جدید تو مایع های اکشن چی اومده بازار
SinEpisodes هست البته خیلی جدید نیست اما خیلی قشنگ است انگار داری هاف لایف 2 بازی میکنی البته با یه داستان دیگه

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
دیروز رفتم سرزمین دیدم بازی اورده من اینو گرفت

Cross Racing Championship

اینم عکس جلد بازی

خیلی باحال بود باش خیلی حال کردم

اینارم گرفتم

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
بازی sin رو حواستون باشه که سه سی دیش رو نگیرید چون تکین اول تو سه سی دی داد بیرون که تو اوایل بازی گیر میکرد.
بازی city life رو کسی گرفته؟ قشنگه؟ 4 تا سی دی هست.

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
Sin Episode

سلام به دوستان
ببخشيد كسي در اين بازي با مشكل روبرو شده
من بعد از يك ساعت كه بازي كردم هنگ كرد دوباره از اول شروع كردم بازم به همونجا كه رسيده هنگ كرد
كسي پيشنهادي انتقادي نداره

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
نه بابا بازی Half Life :episode 1 اومده ایول
تو سایت تکین و مدرن که نزده هنوز;)
احتمالا به خاطر اینکه امروز جمعه هست تعطیل بودن ایشالله فردا...

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
میگم این Hl رو کی میخواد بازی کنی . گرافیکه بالایی میخواد
هالف لایف 2 که مینیموم کارت گارفیکی که میخواست 16 مگابایت بود. اینم یه اکسپنژن برای همون بازیه ...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر