خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,949
نام
مهراد
یه ریمستر گیرز کالکشن بدن با فورزا هورایزن ۵.
باقی عناوینشون هم در سطح پلی استیشن نیست، مال خودشون :D
واقعا هم به جز این دوتا بقیه بازی های انحصاری شون بدرد خودشون میخوره... بلید و ایندیانا جونز حالا نیم نگاهی میشه بهشون انداخت ولی دیگه هر چیزی غیر اینایی که گفتم، ارزش هزینه کردن در مقابل اون همه انحصاری تاپ سونی رو نداره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,168
نام
حسین
واقعا هم به جز این دوتا بقیه بازی های انحصاری شون بدرد خودشون میخوره... بلید و ایندیانا جونز حالا نیم نگاهی میشه بهشون انداخت ولی دیگه هر چیزی غیر اینایی که گفتم، ارزش هزینه کردن در مقابل اون همه انحصاری تاپ سونی رو نداره.
اتفاقا اون ایندیانا جونز تابلوئه چیز داغونیه

یه ایندیاناجونز ۳۰ سال پیش رو سگا بازی میکردم، به جان خودم از این بهتر بود :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,410
نام
ماکان
اتفاقا اون ایندیانا جونز تابلوئه چیز داغونیه

یه ایندیاناجونز ۳۰ سال پیش رو سگا بازی میکردم، به جان خودم از این بهتر بود :D

بابا خیلی خفن بود:D بعد ان سال از مایکروسافت یه بازی اکشن ادونچر درست حسابی گردن کلفت داریم میبینیم، اونم شما هی هیت میورزید:D

به نظر من که یکی از بهترین انحصاری های این چند وقت اخیر مایکروسافت میشه. خیلی بازی سونی پسندی هست:D کنسول سلر میشه براشون قشنگ. مشین گیمز هم کارش خیلی درسته، قطعا بازی خفنی در میارن. خلاصه بکشید از این بیرون:D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,335
نام
شیخ صدرا
بابا خیلی خفن بود:D بعد ان سال از مایکروسافت یه بازی اکشن ادونچر درست حسابی گردن کلفت داریم میبینیم، اونم شما هی هیت میورزید:D

به نظر من که یکی از بهترین انحصاری های این چند وقت اخیر مایکروسافت میشه. خیلی بازی سونی پسندی هست:D کنسول سلر میشه براشون قشنگ. مشین گیمز هم کارش خیلی درسته، قطعا بازی خفنی در میارن. خلاصه بکشید از این بیرون:D

من معتقدم اول شخص بودن و شلاق (!) به خصوص شلاق يا خيلى بازى رو خاص ميكنه يا با مغز ميكوبدش زمين :D

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,573

You mean PS5 seller right? :D

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808

به بازی میخوره یه AA باشه بیشتر از هر چیزی.

وایب یه بازی 85+ رو نداره اصلا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر