خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
جز گوردن بود فکر کنم، میگفت فرست هند شینده Spiderman هم قراره برای Xbox بیاد، نینتندو هم داره Xenoblade هارو آماده میکنه تا برای کنسول های دیگه بیان:D

امیدوارم تا جای ممکن انحصار از بین بره و بتونیم دستکم بیشتر بازی هارو رو پلتفرم یا اکوسیستم مورد علاقه خودمون بریم.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
جز گوردن بود فکر کنم، میگفت فرست هند شینده Spiderman هم قراره برای Xbox بیاد، نینتندو هم داره Xenoblade هارو آماده میکنه تا برای کنسول های دیگه بیان:D

امیدوارم تا جای ممکن انحصار از بین بره و بتونیم دستکم بیشتر بازی هارو رو پلتفرم یا اکوسیستم مورد علاقه خودمون بریم.
دیدن Xenoblade 3 با اون دنیای حماسی و بزرگش با گرافیک خیلی بهتر روی Ps5 از همون روز اولی که بازیش کردم رفت تو ویش لیستم :D اولا که امیدوارم واقعیت داشته باشه بعدشم پیشرفت گرافیکیش خفن باشه

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
793
نام
Reza

جز کوردن اینم گفت :

اینکه بازیا ps و نینتندو برای xbox بیان و راه xbox رو برن copium ی برای xbox فن ها هست که ترد پارتی شدن xbox براشون قابل تحمل تر شه .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دیدن Xenoblade 3 با اون دنیای حماسی و بزرگش با گرافیک خیلی بهتر روی Ps5 از همون روز اولی که بازیش کردم رفت تو ویش لیستم :D اولا که امیدوارم واقعیت داشته باشه بعدشم پیشرفت گرافیکیش خفن باشه

امدن بازی های Xbox رو PS برای من مهم نیستن، چون همشون رو روی خود XSX بازی میکنم:D اما به شدت از عرضه بازی های Switch روی PS استقبال میکنم، اونم به خاطر همین اختلاف گرافیکی. Xenoblade ها که کلا جزو بهترین بازی های زندگی من محسوب میشن. و به نظر من به خاطر سخت افزار شاهکار سوییچ خیلی آسیب دیدن. بخصوص زینوبلید 2، که فریم ریت به شدت می افتاد، یا رزولوشن که از بس افت میکنه بازی پیکسلی میشه! یه ریمستر درست حسابی بدن بیرون که این مشکلات رو نداشته باشه من میتونم بدون عذاب وجدان مجدد 300 ساعت رو صرف بازی کردن یک تا سه بکنم:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,542
اما به شدت از عرضه بازی های Switch روی PS استقبال میکنم، اونم به خاطر همین اختلاف گرافیکی. Xenoblade ها که کلا جزو بهترین بازی های زندگی من محسوب میشن. و به نظر من به خاطر سخت افزار شاهکار سوییچ خیلی آسیب دیدن. بخصوص زینوبلید 2، که فریم ریت به شدت می افتاد، یا رزولوشن که از بس افت میکنه بازی پیکسلی میشه! یه ریمستر درست حسابی بدن بیرون که این مشکلات رو نداشته باشه من میتونم بدون عذاب وجدان مجدد 300 ساعت رو صرف بازی کردن یک تا سه بکنم:D
روی حرفای جز که مرتب برای دمیج کنترل جلزو ولز می کنه حساب باز نکن:D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان

اومدن انحصاری های ایکس باکس برای پلی استیشن و بالعکسش، به نظر من واقعا چیز خوبیه.
طرف میدونه که مثلا بعد ۱ یا ۲ سال، اون بازی ای که میخواد روی سخت افزاری که داره منتشر میشه و نیازی نداره بره سخت افزار جدید بخره و وارد یه اکوسیستم جدید بشه.
کسی که مثلا چندین سال متمادی هست روی پلی استیشن بازی میکنه،نمیتونه وارد اکوسیستم استیم/ایکس باکس بشه چون همه دوستاش روی پلی استیشن هستن و کلی بازی پلت کرده و......
حالا یه نفر عجله داشته باشه و بخواد همه بازیا رو روز لانچ بره، میتونه هر دو/سه کنسول رو بگیره و همرو اول کار بازی کنه...

خلاصه به امید اینکه بساط انحصاری توی همه پلتفرما برچیده بشه.

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
اومدن انحصاری های ایکس باکس برای پلی استیشن و بالعکسش، به نظر من واقعا چیز خوبیه.
طرف میدونه که مثلا بعد ۱ یا ۲ سال، اون بازی ای که میخواد روی سخت افزاری که داره منتشر میشه و نیازی نداره بره سخت افزار جدید بخره و وارد یه اکوسیستم جدید بشه.
کسی که مثلا چندین سال متمادی هست روی پلی استیشن بازی میکنه،نمیتونه وارد اکوسیستم استیم/ایکس باکس بشه چون همه دوستاش روی پلی استیشن هستن و کلی بازی پلت کرده و......
حالا یه نفر عجله داشته باشه و بخواد همه بازیا رو روز لانچ بره، میتونه هر دو/سه کنسول رو بگیره و همرو اول کار بازی کنه...

خلاصه به امید اینکه بساط انحصاری توی همه پلتفرما برچیده بشه.
این حرف مثل اینه یه نفر بوگاتی داره یه نفر پیکان بعد بگه داداش بیا ماشینامون اشتراکی استفاده کنیم چیه آخه انحصار طلبی توام گاهی پیکان منو برون منم بوگاتی تورو :-j

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
مایکروسافت هاردکور گیمینگ با کنسول خانگی اولویت اصلیش نخواهد بود و پیشرو بودن در تکنولوژی و پی بردن به چیزای جدید هست که هدفشه. اوج گیم کنسولی برای مایکروسافت همون زمان ۳۶۰ با انحصاری های درجه یکش بود که متاسفانه الان به فکر ساختن بازی باکیفیت نیست. با شناختی که از مایکروسافت دارم گیم پس و کنسول رو هم بعد چند سال تبدیل می کنه به کلود گیمینگ تا به تجربه ی بازی هایی با سطح متوسط بپردازیم.
عرض نکردم دوستان؟ :D

FOX VS XOF

کاربر سایت
Feb 26, 2022
169
یدونه کوانتوم بریک و سری گیرز و ایویل ویدین ۳ و دیس آنرد ۳ و دووم رو بدن کافیه فعلا سفارش دیگه ای نمیخوام:-":D تا سفارش های بعدی به درود:-":-":-"
فقط واسه خاطر همینا میخواستم یه سری اس بخرم که فعلا با این جریان ها احتمالا منتفی بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر