خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,725
یه هفته
آقا اینا اصلا نگفتن ایونت یا ... فقط گفتن هفته‌ی دیگه آپدیت میدیم.
از امروز تا جمعه هم هفته‌ی دیگه‌ست 😁
میتونه یه اطلاعیه متنی باشه ...
یه هفته ملت رو تو برزخ گذاشته که تهش یه توئیت بزنه بگه همه چی خوبه نگران نباشید؟

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,211
نام
آرمان
اقا چی شد پس این event?
فک کنم اسپسنر و نادلا پیش خودشون گفتن چون یه هفته گذشته و اوضاع هم یکمی اروم شده پس نیازی به event و اینا نیس و شامل مرور زمان کنیم قضیه رو بریم جلو :D

.
اینم یه آپدیت از عمو Fail :D :
nyGMpHB.png

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,413
نام
ماکان
اقا چی شد پس این event?
فک کنم اسپسنر و نادلا پیش خودشون گفتن چون یه هفته گذشته و اوضاع هم یکمی اروم شده پس نیازی به event و اینا نیس و شامل مرور زمان کنیم قضیه رو بریم جلو :D

.

حالا منهای اینکه ایونت به اون معنا وجود نداره و دوستان هم گفتن، تو آمریکا هنوز اکثرا خوابن:D از شب ما به بعد میشه منتظر بود خبری بشه، تا آخر جمعه:D

احتمالا یه بیانیه بدن، در همین حد. شایدم یه کنفرانس خبری بشه مثلا.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
حالا منهای اینکه ایونت به اون معنا وجود نداره و دوستان هم گفتن، تو آمریکا هنوز اکثرا خوابن:D از شب ما به بعد میشه منتظر بود خبری بشه، تا آخر جمعه:D

یه مصاحبه ضبط شدس اونم نادلا

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,725

اگه واقعا در بیانیه باشه خیلی زشته. حداقل ویدئو باید باشه حالا چه لایو حالت مصاحبه چه ویدئو ضبط شده

• Like
Reactions: Call me Ellie

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,619
نام
عرفان
به نظر من ایونت مهمیه، هم اینده ABK رو مشخص میکنه، هم ایندهXBOX، هم اینده Game Pass و هم استور موبایل، شاید هم بخوان وارد بازار handheld هم بشن و یک سیستمی درست کنن براش حالا که بازارش داغ شده، هم سیاست های انحصاری، امکان نداره این همه سر و صدا برای هیچ باشه و صرفا یک مطلب بره درXbox Wire :))

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,725
%D8%B4%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D9%88.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر