خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
897
نام
Reza
چند دونه بازی به ظاهر خوب مایکروسافت گیمینگ باقی مونده که انحصاری زمانین و خود این عناوین در حال حاضر تاریخ انتشار ندارن! بقیه از دم مولتی یا همزمان روی همه پلتفرم ها ریلیز می شه، با بیانیه های روزانه ای که اسپنسر در مورد PS5 می ده! و سارا مدام تو بغل PSـفن ها غش می کنه با اون قلب خوجل آبی :D و همچنین تمام وقت استودیوهاش در حال کار روی Dev Kitـهای PS5 هستنو لوکیشنشونو به PS5 تغییر می دن، همزمان اومدن عناوین که بماند،چند وقت دیگه باید یک تاپیک ایجاد بشه با این عنوان "اخبار عرضه عناوین مایکروسافت بر روی ایکس باکس" :D

اگر خواستید می تونید تاپیک جداگانه ای ایجاد کنید که پست اول دست خودتون باشه برای بروز رسانی، ولی همونژور که گفتم اینا مسیر ناشر شدنو پیش گرفتنو تفاوتی با یوبی سافتو EA ندارن
نیازی به تاپیک جدید نیست اینجا بچه ها ۱۰۰ ص بحث کردن نظراتشون درباره پروژه Latitude به اشتراک گذاشتن اسم تاپیک عوض شه کافیه.

دست @Adam هم درد نکنه بابت زدن این تاپیک اگر وقت ندارن تاپیک اپدیت کنن میتونن تاپیک رو‌به من واگذار کنن تا بروزرسانی انجام بدم‌.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,778
دست @Adam هم درد نکنه بابت زدن این تاپیک اگر وقت ندارن تاپیک اپدیت کنن میتونن تاپیک رو‌به من واگذار کنن تا بروزرسانی انجام بدم‌.
@AMIN-1399F لطفا نام تاپیک رو به " اخبار عرضه بازی های اکس باکس بر روی پلی استیشن"تغییر بده، اگر امکانش هست پست اولم واگذار کن به این دوستمون که آپدیتش کنه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,637
نام
امین
@AMIN-1399F لطفا نام تاپیک رو به " اخبار عرضه بازی های اکس باکس بر روی پلی استیشن"تغییر بده، اگر امکانش هست پست اولم واگذار کن به این دوستمون که آپدیتش کنه

بهتره یه تاپیک ایجاد کنید و اخبار مرتبط به این مورد رو اگه موثق بود با ذکر منبع و اگه حدس و گمان بود با ذکر شایعه داخلش قرار بدید.

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
386
بهتره یه تاپیک ایجاد کنید و اخبار مرتبط به این مورد رو اگه موثق بود با ذکر منبع و اگه حدس و گمان بود با ذکر شایعه داخلش قرار بدید.
چرا همینجا که خوبه 😁 ۱۱۲ صفحه هم رفته جلو
اسمش همینکه بچه ها میگن
“اخبار انتشار انحصاری های مایکروسافت گیمینگ بر روی پلی استیشن”
دیگه با تایید فیل اسپنسر قراره شاهد عرضه بیشتر بازی های مایکروسافت گیمینگ باشیم اینطوری خیلی راحت می تونیم اخبار مرتبط رو دنبال کنیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر