خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

• Thread starter Thread starter Adam
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
چقدر اینجا سوت و کوره از وقتی خبرش اومده تو ریست ارا 14 صفحه تا الان جلو رفته .البته معلوم بود دیگه از وقتی خود مایکروسافت اعلام کرد ناشر میشه و 4 تا بازی رو هم روی ps پورت کرد یهو یه سکوت خبری عجیبی رفتیم حالا استارتش از هفته دیگه شروع میشه :D
ولی اگه فورزا باشه حتی بهینه سازی ps 5 pro هم نداشته باشه به لطف دوال سنس 10 هیچ جلوییم B-) B-) B-) B-)
به نظرم دیگه هر پستی به جز خود خبر درمورد پورت بازیای مایکروسافت زده بشه واسه کل کله وگرنه از همون چند ماه پیش دیگه مشخص بود مایکرو قراره تبدیل به ناشر مالتی پلتفرم بشه. :D مثلا مانستر هانتر که معرفی شد فقط خبرش لایک خورد اینم مثل همون :D

مطمئنا به زودی حتی خود بازیای اکس باکس گیم استدیوز هم دی وان رو تمام پلتفرم ها میان.

به نظرم دیگه هر پستی به جز خود خبر درمورد پورت بازیای مایکروسافت زده بشه واسه کل کله وگرنه از همون چند ماه پیش دیگه مشخص بود مایکرو قراره تبدیل به ناشر مالتی پلتفرم بشه. :D مثلا مانستر هانتر که معرفی شد فقط خبرش لایک خورد اینم مثل همون :D

مطمئنا به زودی حتی خود بازیای اکس باکس گیم استدیوز هم دی وان رو تمام پلتفرم ها میان.
برنامه از همون اول همین بوده. منتها یک شبه اعلام نمی‌کنند که برند رو بکشند فعلأ. سخت افزار بعدی هم صرفاً یه مینی پی سی OEM هست و خودش نمی‌سازه.

• Like
Reactions: He!n3ger
فکر کنید اگه از روز اول مولتی پلتفرم بود، چقدر در نهایت این بازی موفق تر ظاهر میشد، چقدر امروز کامیونیتیش بزرگ تر بود؟

مایکرو داره بهترین کار رو میکنه، برای شرایط مایکرو و اکس باکس، بهترین کار همین مولتی پلتفرم شدنه تا هم مایکرو به اندازه کافی سود کنه تا هم بازی ها به خوبی ساخته شند هم ما استفاده کنیم...

فکر کنید اگه از روز اول مولتی پلتفرم بود، چقدر در نهایت این بازی موفق تر ظاهر میشد، چقدر امروز کامیونیتیش بزرگ تر بود؟

مایکرو داره بهترین کار رو میکنه، برای شرایط مایکرو و اکس باکس، بهترین کار همین مولتی پلتفرم شدنه تا هم مایکرو به اندازه کافی سود کنه تا هم بازی ها به خوبی ساخته شند هم ما استفاده کنیم...
ماکرو به عنوان یک ناشر کمپانی بدی نیست
منم یک جمله انگیزشی بگم!
مایکروسافت گیمینگ درسته که در رقابت با اون 3 پلتفرم دیگه فرسنگ ها عقب افتاد ولی به عنوان ناشر از تماشای مسیر در جایگاه چهارم، حس پیروزی رو در پلتفرم اول بدست میاره

عجب شاهکاری بود این فورزا هوریزون ۵

دوستانی که بازی نکردن به هیچ عنوان از دستش ندن...این بازی با این آزادی عمل و سبک نیمه شبیه ساز آرزوی هر ریسینگ بازیه

امیدوارم بچه‌ها حسابی از دوال سنس استفاده کنن. همین الان توی موتورفست، تاثیر تریگر و هپتیک فیدبک کاملا مشخصه توی گیم‌پلی و به مقدار زیادی بازی رو لذتبخش‌تر میکنه. هورایزن ۴ بهترین ریسینگ نسل قبل من بود. خیلی دوس دارم ببینم مکزیک رو چطور طراحی کردن.

امیدوارم بچه‌ها حسابی از دوال سنس استفاده کنن. همین الان توی موتورفست، تاثیر تریگر و هپتیک فیدبک کاملا مشخصه توی گیم‌پلی و به مقدار زیادی بازی رو لذتبخش‌تر میکنه
یقینا از تمامی قدرت محرک های دسته بچه ها استفاده خواهند کرد تا تجربه ای فراموش نشدنی رو رقم بزنن!

سبک چند بستره شدن بازیهای مایکروسافت شبیه انتشار عناوین پلی‌استیشن روی ویندوزه. با فاصله و بدون سر و صدا تا واکنش‌های شدیدی در پی نداشته باشه و امروز عناوین اصلی پلی استیشن یکی دو سال بعد روی PC در دسترسن بدون اینکه شورشی از سوی دارندگان PS5 صورت بگیره.
اگرچه شخصا به سبک ریسینگ علاقه ای ندارم اما روی هم رفته برای ما هواداران پلی استیشن خبر خوبیه که دوباره یادمون بیوفته کنسولی هم داریم و میتونیم در سالهای بسیار خلوتی مانند 2024 ازش استفاده کنیم.

امیدوارم بچه‌ها حسابی از دوال سنس استفاده کنن. همین الان توی موتورفست، تاثیر تریگر و هپتیک فیدبک کاملا مشخصه توی گیم‌پلی و به مقدار زیادی بازی رو لذتبخش‌تر میکنه. هورایزن ۴ بهترین ریسینگ نسل قبل من بود. خیلی دوس دارم ببینم مکزیک رو چطور طراحی کردن.
فکر کنم ماکروسافت یه پدرکشتگی با یوبیسافت داره :D سر skull and bones سی او تیوز رو پورت کرد الانم که واکنش گیمر ها به crew motorfest خوب بوده میخواد فورزا هورایزن رو مولتی پلتفرم کنه کلا خاکش کنه :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or