خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
میگم مطمئنین این Fail Spencer جاسوس جیمبو نیست؟ :D قشنگ ایکس باکس رو محو کرد از صحنه روزگار :))
فکر کن کلی منتظر شوکیس ایکس باکس باشی تا نمایش ایندیانا جونز رو ببینی، بعد الان خبر بیاد که بازی قراره برای پلی ۵ هم منتشر بشه :lol:
جیمبو خودش جاسوس نینتندو بود

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
399
اگر تمام این اخبار درست باشه، اتفاق بسیار بدی در حال افتادنه.‌ سونی بدون رقیب میمونه تو بازار کنسول و این قطعا رو کیفیت کارش تاثیر خواهد گذاشت.‌ اصلا بدون رقابت پیشرفت واقعا امکان ناپذیره‌. حیف واقعا، مایکروسافت بعد از ۳۶۰ و موفقیتش یک فرصت طلایی داشت که یک جوری گند زدن تو اون نسل که دیگه نمیشه جمعش کرد.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,804
نام
مراد حلیمی
اگر تمام این اخبار درست باشه، اتفاق بسیار بدی در حال افتادنه.‌ سونی بدون رقیب میمونه تو بازار کنسول و این قطعا رو کیفیت کارش تاثیر خواهد گذاشت.‌ اصلا بدون رقابت پیشرفت واقعا امکان ناپذیره‌. حیف واقعا، مایکروسافت بعد از ۳۶۰ و موفقیتش یک فرصت طلایی داشت که یک جوری گند زدن تو اون نسل که دیگه نمیشه جمعش کرد.
خیلی هم خوب شد اتفاقا.
مگه مایکرو رقابت درست و حسابی میکرد که حالا سونی بی رقیب شده باشه؟ خرید کل صنعت بازی، انحصاری کردنشون و خیرات بازی به قیمتی که هیچ رقیبی نتونه انجامش بده کجاش یه رقابت سازندس؟؟؟
وقتی بدون رقیب موندن بد که همه رقبا بهترین محصولاتشون رو ارائه بدن و با عرضه بهترین کیفیت، مشتری رو جذب کنن- اینی که ما دیدیم اسمش هر چیزی بود جز رقابت

.

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
خیلی هم خوب شد اتفاقا.
مگه مایکرو رقابت درست و حسابی میکرد که حالا سونی بی رقیب شده باشه؟ خرید کل صنعت بازی، انحصاری کردنشون و خیرات بازی به قیمتی که هیچ رقیبی نتونه انجامش بده کجاش یه رقابت سازندس؟؟؟
وقتی بدون رقیب موندن بد که همه رقبا بهترین محصولاتشون رو ارائه بدن و با عرضه بهترین کیفیت، مشتری رو جذب کنن- اینی که ما دیدیم اسمش هر چیزی بود جز رقابت

.
دقیقا.جالبه که فن هاش هم با همین خریداش داشتن چشمون رو درمیاوردن و نه با بازیای با کیفیتش.چه دورانی بود،قرار بود ددی پولدار بیاد سونی رو هم بخره :))

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,413
نام
ماکان
من معتقدم اول شخص بودن و شلاق (!) به خصوص شلاق يا خيلى بازى رو خاص ميكنه يا با مغز ميكوبدش زمين :D

به نظر منم اول شخص بودن بهترین دیزاین دسژن بازی هست، هم باعث یونیک شدن بازی میشه، و هم دیگه تو سیاه چاله قیاس با UC نمیفتن. قشنگ یه دایرکشن متفاوت به بازی داده.

You mean PS5 seller right? :D

If Microsoft wants to do this (going multiplatform), it will probably be a time exclusive title. So my words are still true :D

به بازی میخوره یه AA باشه بیشتر از هر چیزی.

وایب یه بازی 85+ رو نداره اصلا.

AA؟ بیخیال بابا:D

فقط منم كه به نظرم ولفنشتاين ها صرفا شوتراى خوبى بودن نه بيشتر نه كمتر :D

آره فقط تویی:D

آخه مثل اینکه انحصاری نیست. اینجور که می گن دو سه ماه بع برای پلی استیشنم میاد

در بدترین حالت انحصاری زمانی که هست:D به هر صورت مایکروسافت به این زودی که بیخیال کنسول نمیشه، همینطور پلتفرم اصلیش که گیم پس هست، و سعی میکنه از این بازی ها برای جذب حداکثر مخاطب استفاده کنه. پس حتا اگه انحصاری زمانی هم باشه، با توجه به کیفیت احتمالیش کارو در میاره:D

والا ماکان با توجه به اول شخص بودن تو این سبک و اون مدل مشت زدن و شلاق، بعید میدونم چیز تاپی در بیاد.

بعدشم پشت بازی مایکروئه :D فورزا هم عقبه خفنی داشت، ولی تر زد. استارفیلد هم قرار بود کار هیلو رو بکنه و کنسول سلر باشه و ... ولی اونم تر زد :D

کامل متوجه حرفت هستم، اما گود نیوز اینکه این بازی جزو استدیوهای خود مایکروسافت نیست و مال بتزدا هست. تاد هاوارد هم شخصا ایشون رو خیلی دوست داره و به نظرم تا اینجا هم ویژن بسیار درستی پشت این بازیه. برعکس من همونطور که بالاتر گفتم اول شخص بودنش رو دوست دارم و USP بازی میدونم )یعنی Unique Selling Point بازی). مشین گیمز هم تبحرش رو تو ساخت بازی اول شخص داستان محور با ولف ها به خوبی نشون داده و ولف 2 به نظر من جزو بهترین شوترهای نسل قبل بود. یعنی من ولف 2 و تایتن فال 2 و CoD:IW رو بهترین شوترهای نسل قبل میدونم. ولف 2 چون روایت و داستان خفنی داشت برام جایگاه ویژه ای داره. پس به نظرم باید بدبینی رو گذاشت کنار و با خیال راحت منتظر یه بازی خوب بود. من یه چیز +85 تو بازی دیدم. و باز میگم، به نظرم درست ترین بازی چند سال اخیر مایکروسافته. با سلیقه خودم منظورمه. داستان محوری که میتونه فن های رقیبو قلقلک بده بیان سمت Xbox یا گیم پس. عرضه شدنش برای PS5 هم اقدام خیلی درستیه، با یه تاخیر زمانی بدن، همه برد کردن.

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
596
نام
S O |-| E I L
ایکس باکس از همون زمانی که بازیهاشو رو pc زد خودشو کشت.
سونی هم اینکارو کرد ولی اتفاقی نیوفتاد

مساله سیاست و نوع اجرای چنین کاریه که این اسپنسر اصلا تو باغ نیست داره چکار میکنه...

میتونست مثه سونی بازیاش رو با فاصله زمانی 1 الی 2 سال رو پی سی عرضه کنه. البته خیلیا میگن خب پی سی هم یجورایی برای خود مایکروسافته، اما ما اینجا داریم درباره برند ایکس باکس و بقاش صحبت میکنیم برای همینه که این استراتژی و اجراش مهمه...

• Like
Reactions: Siavash_MH

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
561
نام
AMIR
سونی هم اینکارو کرد ولی اتفاقی نیوفتاد

مساله سیاست و نوع اجرای چنین کاریه که این اسپنسر اصلا تو باغ نیست داره چکار میکنه...

میتونست مثه سونی بازیاش رو با فاصله زمانی 1 الی 2 سال رو پی سی عرضه کنه. البته خیلیا میگن خب پی سی هم یجورایی برای خود مایکروسافته، اما ما اینجا داریم درباره برند ایکس باکس و بقاش صحبت میکنیم برای همینه که این استراتژی و اجراش مهمه...
یادم رفت بگم دی وان رو استیم

• Like
Reactions: SHAYAN1999

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر