اینترنت GPRS همراه اول و ایرانسل

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,277
دوستان درایو ها رو یه جوری پیدا کردم و درست شد تونستم به اینترنت وصل شم. چون فعلا بسته ای رو فعال نکردم و همچنین الان کیلوبایتی 8 ریال هست فعلا موفق به دانلود فایلی نشدم ولی حالا شما بگید که با چه سرعتی برای کامپیوتر دانلود می کنه؟؟؟؟؟:-/:-/

اگه گوشي شما EDGE رو ساپرت كنه و تو منطقه اي باشي اونجا هم EDGE رو ساپرت كنه

سرعت دانلود بين 30-25 هست اگه با GPRS كانكت شه 7-5

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
اگه فقط قصد چت کردن دارین من سایت زیر رو پیشنهاد میکنم :
www.omegle.com
برای من که راحت میاد
اکثرا هم خارجی هستن

من ایرانسل دارم و گوشیم هم خاصیت اج داره ولی هر کار میکنم سرعت دانلود از 4 بالاتر نمیره
متوسط که روی 2 و 3 هست
هیچ راهی وجود نداره(اون نرم افزاره که معرفی شد رو گوشیم نصب نمیشه n73)
همراه اول بگیرم چی ؟
من به سرعت 6 الی 7 هم راضیم ولی از این دیگه کمتر نشه

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
من نمیدونم این خاصیت رو داره یا نه ولی من که با موبایلم با سرعت 30 تا 35 کیلو بایت در ثانیه دانلود میکنم سیم کارتم همراه اول هستش

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
من نمیدونم این خاصیت رو داره یا نه ولی من که با موبایلم با سرعت 30 تا 35 کیلو بایت در ثانیه دانلود میکنم سیم کارتم همراه اول هستش
:-o
گوشیت چیه؟

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
گوشیم w595 هستش. ولی شاید یه دلیل دیگه ای هم داره اونم اینه که خونه ی ما نزدیک انتن های مخابراتی همراه اول هست. البته من نمیدونم این ربطی داره یا نه!!!!

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام دوستان گوشی من نوکیا 6300 هست با سیمکارت همراه اول دائمی وقتی برای فعال کردن GPRS اس میزنم بعد میگه برای تایید گزینه 1 رو بزنم وقتی میفرستم دیگه چیزی نمیاد و برای دریافت تنظیمات وقتی اس میزنم میگه دیتای شما فعال نیست . دیتا چی هست ؟ چطوری فعال میشه ؟

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
سلام دوستان گوشی من نوکیا 6300 هست با سیمکارت همراه اول دائمی وقتی برای فعال کردن GPRS اس میزنم بعد میگه برای تایید گزینه 1 رو بزنم وقتی میفرستم دیگه چیزی نمیاد و برای دریافت تنظیمات وقتی اس میزنم میگه دیتای شما فعال نیست . دیتا چی هست ؟ چطوری فعال میشه ؟
از طریق سایتش اقدام کن خودت رو خلاص کن;)

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed

پیامک خالی بزن . لازم نیست چیزی توش بزنی

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
آخرش از بن در اومدیم! #:-s
دوستان کسی مشکلی با اینترنتش داره اینجا بگه.
من خودم که کاملا ازش راضی هستم! برای من سرعت دانلود ثابت روی 28 هست و بعضی وقتها سرعت لحظه ای بسیار بالا میره! این عکس رو هم چند دقیقه پیش از کامپیوترم گرفتم:

7643caa91282486380f7.png

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
والا من با 2700 وصل میشم و سرعت تا به حال از 15kb بیشتر نشده!بقیش رو نمیدونم!!!
خوب هم گوشی شما و هم دکل منطقه شما edge داره به همین دلیل این سرعت رو دارید!
اگه سرعتتون مثلا مثل من نیست دلیلش ترافیک بالایی هست که اون دکل ایرانسل در منطقه شما داره.
یک برنامه وجود داره که روی گوشی نصب میکنید و دکل هایی رو که بهترین سرعت رو به شما میدن چک میکنه و از این به بعد از اون دکل دیتا دریافت میکنید.
برای اطلاعات بیشتر به این تاپیک مراجعه کنید:
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?t=75557

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان وضعیت اینترنت چطوره؟ سرعت دانلود؟ آپلود؟ پینگ؟ حد اکثر سرعتی که دیدید؟
من تا 85 هم باهاش دانلود کردم! (با ایرانسل) اما سرعت ثابت معمولا 28 کیلوبایت هست برای دانلود و آپلود هم 14 کیلوبایت!
من بدون لگ باهاش MODERN WARFARE 2 رو بازی میکنم! اما پینگ بده خوب!

883991581.png

afffe65cbbc9469bac69.png

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دوستان وضعیت اینترنت چطوره؟ سرعت دانلود؟ آپلود؟ پینگ؟ حد اکثر سرعتی که دیدید؟
من تا 85 هم باهاش دانلود کردم! (با ایرانسل) اما سرعت ثابت معمولا 28 کیلوبایت هست برای دانلود و آپلود هم 14 کیلوبایت!
من بدون لگ باهاش MODERN WARFARE 2 رو بازی میکنم! اما پینگ بده خوب!

883991581.png

afffe65cbbc9469bac69.png
چه شانسی داری !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوب بستگی به مکانی داره که هستی! و بخصوص دکلی که ازش استفاده میکنی! که چقدر ترافیک روشه؟! edge چی؟ فعال هست یا نه؟ هم روی دکل هم گوشی! ورژن gprs ؟ با همون کلاسش؟ 10 هست یا 32 ؟ و....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر