اینترنت GPRS همراه اول و ایرانسل

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اینم تست امروز!
دوستانی که mw2 آنلاین بازی میکنن منو میشناسن.پینگم نسبت به بقیه بدتره اما زیاد محسوس نیست و خیلی وقت ها حتی اول هم میشم با این پینگ!
دوستانی که به این دلیل مردد هستن بهتره بگیرن چون پشیمون نمیشن! البته اولش یه تست سرعت بگیرید تا بعد به من بد و بیراه نگین! :d چون همه جا سرعت یکی نیست!
برای من که خیلی عالی جواب داده! 256 نامحدود ماهی 10 تومن!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
شدم یگانه سخنور اینجا! :D!
به آموزش توپ برای دوستان!
من الان سرعت دانلودم 28 هست! با یک سیم کارت!
میشه به وسیله دستگاه روتر میکروتیک میتونید از دوتا مودم جی اس ام که با NAT به کامپیوتر وصل میشه بگیری میتونی همزمان دوتا سیم کارت ایرانسلت رو توش بذاری! بعد با نرم افزار مدیریت میکروتیک او دو تا رو بعنوان ورودی انتخاب میکنی ..
بعد با یه کابل LAN کامپیوتر رو به سوییچ روتر میزنی و براش یوزر تعریف میکنی ..
در نهایت اون کامپیوتر همزمان از دو تا اینترنت استفاده میکنه
حالا سرعت ها: 28 +28 = 56 کیلوبایت دانلود کنید! b-)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خداییش از ایرانسل وایمکس میگیرید که چی؟
ارزانترین اینترنت حال حاضر ایران!
256 نا محدود ماهی 10 هزار تومان!
سرعت و پینگ رو هم که میبینید!
من با این پینگ هر شب آنلاین MW2 بازی میکنم.
دوستان هم بیان اینجا تست بذارن از اینترنتشون!

cyb0rg

کاربر سایت
Aug 8, 2010
99
منم edge رو راه انداختم با اون برنامه که دکل بهتر رو بتونی انتخاب کنی و این نتیجشه
فکر کنم برای یه دکل توی خوزستان اونم ماهشهر خوب باشه نه ؟ :d

i228796_untitled.JPG

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بله هم گوشی شما edge ساپورت میکنه و هم دکل!
اما چون احتمالا فاصله دکل از شما یکم زیاده و هم بار ترافیکی سنگینی روش هست در حد 128 سرعت دارید!
وگرنه باید ثابت 28 دانلود میکردید!
Erfan9O دوست عزیز میتونید به نحوی اینترنت گوشی رو به دستگاه مربوط کنید؟ اگر بتونید بله! قطعا میشه لایو بازی کرد!

ali_gamer_2007

کاربر سایت
Aug 28, 2007
119
من گوشیم edge داره ولی سرعت دانلودم از 4 بالاتر نمیره
گوشیم هم n73 هست و موقع وصل شدن به اینترنت کنار آنتن یه E مینویسه ولی سرعتم از 4 بالاتر نمیره!
اون برنامه هم که دکل رو انتخاب میکنیم رو گوشیم نصب نمیشه
ورژنی ار اون برنامه یا مشابهش برای گوشی من نیست؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من گوشیم edge داره ولی سرعت دانلودم از 4 بالاتر نمیره
گوشیم هم n73 هست و موقع وصل شدن به اینترنت کنار آنتن یه E مینویسه ولی سرعتم از 4 بالاتر نمیره!
اون برنامه هم که دکل رو انتخاب میکنیم رو گوشیم نصب نمیشه
ورژنی ار اون برنامه یا مشابهش برای گوشی من نیست؟
هم گوشیتون و هم دکل edge ساپورت میکنه!
شما محل زندگیتون کجاست؟ چون فقط یک دلیل میمونه اونم اینه که از اون دکل دارن بیش از حد از اینترنتش در محله شما استفاده میشه!
باور میکنید خیلی جاها کافی نت ها هم وصل کردن اینو؟! خدا به اون دکل و مردم اون محل صبر بده!

الان تست گرفتم خدارو شکر مشکل اینترنت منو حل کرده!
قبلا adsl 128 نامحدود با سرعت 12 گرفته بودم 40 تومن الان 256 نامحدود با سرعت 28 دارم 10 تومن!

ساعت 10:25 دقیقه شب! اوج ترافیک!

Last edited by a moderator:

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
سلام دوستان من گوشیم w595 هست سیم کارتمم همراه اوله ولی من از edge سر در نمیارم یه کم توضیح بدید؟؟؟؟؟؟ این برنامه ای که برای انتخاب بهترین دکل هست ایا فرمت جاوا نداره؟ بعد میخواستم بدونم که گوشی من خاصیت edge داره یا نه؟؟؟؟؟:-/

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
دوستان یه وسیله بگید بشه سیم کارت رو باهاش به کامپیوتر وصل کرد و از gprs استفاده کرد

چون در حال حاظر یه گوشی n95 چینی دستمه و پول گوشی ندارم سیمکارتم همراه اول دائم من تست کردم دائم سرعتش از اعتباری خیلی بیشتره(مرورو صفحات وب)سیم کاتمم نسبتا قدیمیه ولی با همین گوشی چینی هم اینتر نت میره و لی با صفحه های دانلود(گوشی)مشکل داره edge هم این چون چینیه نشون نمیده ولی گوشی یکی بود انگار نشون میداد اینجا نباشه خونه یکی از اقوام اج رو کامل پشتیبانی داره فققط وسیله گرون نباشه ها
خداحافظ
یاعلی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر