انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یادمه یه بازی جکی جان بود قشنگ روش کراش زده بودم:D
کمبوهای باحالی داشت
با هرچی هم که دستش میومد میشد انمی هارو بزنیم یعنی از ماهی و ماهی تابه و..

پ.ن:اقا شینوبی رو یادتونه؟؟؟/؟؟
:D

144980

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
یادمه یه بازی جکی جان بود قشنگ روش کراش زده بودم:D
کمبوهای باحالی داشت
با هرچی هم که دستش میومد میشد انمی هارو بزنیم یعنی از ماهی و ماهی تابه و..

پ.ن:اقا شینوبی رو یادتونه؟؟؟/؟؟
:D

این که خوراکمه نینجا سگی :D ونسخه شینوبی که داستان برادرشه :x:x

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
:x:x:x:-SSواقعأ بازیش قابل توصیف نیست جزع بهترینهای زمان خودش forbidden siren 2 البته شماره اولشم خوب ولی به پای شماره دومش نمیرس ضعفهای بازی برطرف کرده /یادم اون زمان فقط ورژن ژاپنی بازیش موجود بود ..با همون وضع تا چند چپتر بازی رد کردم ...بعد از مدتی انگلیسی شو گیر آوردم .واقعأ.شاهکار ps2 ..هنوزم تو لیست بازیهای ps2 خودم بازیش موجوده دلم نمیاد پاکش کنم ..siren 3 ps3 اونم عالی ولی به پای شماره دوم بازیش نمیرس بیشتر جنبه بازسازی عنوان اول داره..
View attachment 144957View attachment 144958View attachment 144959
یادش بخیر siren 2 به قدری رو مخم بود که اصلا نتونستم تمومش کنم.
من کلی بازی ترسناک تموم کردم ولی واقعا جرات نکردم این یکی رو تموم کنم اون شیبوتوهای لعنتی ....

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
یکی از خاطره انگیزترین بازی های دوران بچگی برای من اینه یادش بخیر

CZ01.png

بعدش هم فوتبال 97 که واسم یاد اور بعد از ظهرهای تابستونه میرفتیم تو کوچه با بچه ها فوتبال بازی میکردیم بعدش جمع میشدیم تو خونه ما شرطی فوتبال مجازی هم می زدیم \m/
دوتا باگ داشت این بازی یکیش این بود که ی نقطه وسط زمین بود که اگه از اونجا شوت بلند میزدی 100% گل می شد ی باگ دیگه ام داشت وقتی توپ رو مینداختی بالا سریع ی قدم بر میگشتی عقب دوباره برمیگشتی جلو توپ غیب میشد
واقعا یاد اون دوران بخیر

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
میشه گفت یه بازی که همه گیمر ها دنیا ( البته اون دسته گیمرا سن بالا :D ) باهاش کلی خاطره دارن
بازی super mario bros 1 هستش
که ارزش تکرار دوباره و تجربه دوباره رو همیشه داره :Lovestruck:

البته میکرو ۳ نسخه mario bros داشت ۱ ، ۲ ، ۳
چنتا ماریو متفرقه مثل ماریو تنیس و .... هم داشت

ماریو براس ۱ همه میشناسیم
ماریو براس ۲ کلا متفاوت بود و زیاد محبوب نشد ( حتی عکسا ببینید تعجب میکنید )
ماریو براس ۳ عالی بود بهترین و سخت تمرین گیم پلی تو بازیا کلاسیک داره
حتما تجربه اش کنید

? همون طور که میدونید میکرو کنسول ۸ بیتی نسل ۳ بود
و سگا مستر سیستم هم ۸ بیتی بود که تو نسل ۳ اومد

? سگا جنسیس و سوپر نینتندو کنسول ۱۶ بیتی نسل ۴
بازی super mario world برای سوپر نینتندو هم محشره اونم میتونید با شبیه ساز تجربه کنید

? کلا بازیا کنسول ها ۱۶ بیتی بیشتر میپسندم و بهترن

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دانلود Stella 6.1.2
Stella 6.1.2 اجرای بازی های آتاری با بهترین کیفیت

اما مجموعه بازی هاشو از همون صفحه نگیرید چون مجموعه خیلی ناقصی داره. بجاش از اینجا بگیرید:
Atari 2600 VCS ROM Collection

البته اختلاف سلیقه تا یه حدی باشه منطقیه ولی خدایی اون قسمت که قرمز کردم رو جدی فرمودید یا دوربین مخفیه؟ :| فقط 5 بازی خوب در اون کنسول پیدا کردید؟ :D
شما احیانا Laser Gates، Time Warp، Tac-Scan، Megamania، Save our Ship، Bermuda، Space Invaders، Demon Attack، Carnival، Defender، Donkey Kong، Stargate، Atlantis، Pyramid War، Soccer، Ski Hunt، Mafia، Mario Bros، Dragon Defender، Pinball، Phantom UFO، Parachute، Frogger، Pac-Man ، Venture و خیلی موارد دیگه رو پسند نکردید و فقط به River Raid، Keystone Kapers ، Boxing و دو تای دیگه بسنده کردید؟ :-?

این نظر شما رو فقط کسی میتونه بده که اون قدیما آتاری 2600 رو نداشته و بعدها با شبیه ساز باهاش آشنا شده.
آتاری 2600 تمام مشکی Darth Vader رو خودم داشتم و در بدبینانه ترین حالت 50 تا بازی خیلی خوب و سرگرم کننده/اعتیادآور داشت.
حتی NES نصف اون تعداد هم بازی خیلی خوب نداشت. دقت کنید که نوشتم "خیلی خوب".
همه چیز که مساله "گرافیک" نیست. مهمتر از اون "گیمپلی" است. کسی که همون دوران 2600 رو بازی کرده باشه این حس رو درک میکنه.

"آتاری 2600 نسل دومی" توی زمانی که هنوز خیلی از مردم به سمت کنسول خانگی گرایش پیدا نکرده بودند و هنوز خیلی جاها اینترنت نداشت، تونست نزدیک به "Nintendo 64 نسل پنجمی" و بیشتر از "XboX و GameCube نسل ششمی" فروش داشته باشه که فروشی فوق العاده است.
دقیقا. عاااالی.
یاد اولین گیم نت افتادم! البته گیم نت که نه یه تلویزیون و یه آتاری 2600. مجوز و اینا هم اصلا خبری نبود. کلی بچه ذوق کرده! همه دور طرفی که بازی میکرد جمع میشدن.
تو خونه هم که همه بچه های خانواده چه پسر چه دختر با آتاری سرگرم میشدن. چقدر دسته شکستیم. یادش بخیر

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
اومدید جلو .یه تم فیفایی بزنیم

2020-06-05_11-33-42.jpg maxresdefault.jpg 2020-06-05_0-58-40.jpg 2020-06-05_0-59-08.jpg 2020-06-05_1-00-49.jpg

فیفا ورلد کاپ 98 هست. و بازی ایران-استرالیا.توجه کردید به اینکه فامیلی دایی اشتباه بوده.
اول راهنمایی بودم. معراج اندیشه کرج میرفتم.خونمون حصارک بود. با سرویس برگشتیم وسط بازی رسیدیم خونه. گل دوم رو خوردن خاموش کردم.دلم نیومد .روشن کردم. و بعد اون پاره شدن تور و زدن دو گل.
از گل دوم خداداد تا پایان 8 دقیقه. واقعا ایستاده بودم.کل مردم ریخته بودن بیرون.

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
یادش بخیر عنوان زیبای the lover final Curse بازیش سبک اشاره کلیک بود برای ps1و pc اومد البته خودم با ps1 بازیش انجام دادم ..آخر بازی واقعأ غم انگیز تمام میشه:| .دیگه نمیتونه به آینده برگرده .پایان بازی لو دادم براتون .:D واقعأ جزع بهتربن عنواین ps1:x

درود

تشکر بابت معرفی این بازی و حتما بزودی بازی میکنمش. >:D<
tp3r_ltfc.jpg

اما اون Lover که نوشتید در واقع Louvre است.
اسم صحیح بازیش اینه: Louvre: The Final Curse که ترجمه اون میشه "موزه لوور: آخرین نفرین"

صحبت از Forbidden Siren 2 کردید و ناخودآگاه یاد "Silent Hill 2" ، "Fatal Frame 2" و "Silent Hill 3" بهترین عناوین وحشت در PS2 افتادم.

واقعا یادشون بخیر :x

v6ei_rg13.jpg

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یکی از بازیهای پرخاطره اون دوران مخصوصا برای خودم و برادرم که دو سال از من کوچکتره روی کنسول میکرو (کلون NES). بهش می گفتیم فرار از پادگان. البته اسم واقعی بازی "اسیران جنگ" هستش ولی خوب دیگه اسم گذاری های اون دوران این جوری بود :Laughing:
الان بچه های خودمون همسن اون موقعی هستند (شاید هم بزرگتر) که ما از این بازیها لذت میبردیم ولی با سلایق این دوره که خوب کاملا طبیعی هستش. برادرم دیگه مثل من بازی رو دنبال نکرد ولی من هیچ وقت نتونستم دنیای بازی ها رو فراموش کنم.
آهنگ عنوان ابتدای این بازی خدمت دوستانی که از این بازی خاطره دارند:

POW Title Soundtrack

NES_01.gif

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
اومدید جلو .یه تم فیفایی بزنیم

View attachment 144985View attachment 144986View attachment 144987View attachment 144988View attachment 144989

فیفا ورلد کاپ 98 هست. و بازی ایران-استرالیا.توجه کردید به اینکه فامیلی دایی اشتباه بوده.
اول راهنمایی بودم. معراج اندیشه کرج میرفتم.خونمون حصارک بود. با سرویس برگشتیم وسط بازی رسیدیم خونه. گل دوم رو خوردن خاموش کردم.دلم نیومد .روشن کردم. و بعد اون پاره شدن تور و زدن دو گل.
از گل دوم خداداد تا پایان 8 دقیقه. واقعا ایستاده بودم.کل مردم ریخته بودن بیرون.

خوبی هم شهری :D
من طرفا مشکینم ;))

کلا اون زمانا تو کرج مغازه کنسول فروش بندرت بود حتی جاها مرفه تر مثل عظیمیه . گوهر دشت و ....
چه برسه طرفا ما
می‌رفتیم از تهران خرید میکردیم اونم خودش یه سفر بود :-j مترویی نبود و ...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
خوبی هم شهری :D
من طرفا مشکینم ;))

کلا اون زمانا تو کرج مغازه کنسول فروش بندرت بود حتی جاها مرفه تر مثل عظیمیه . گوهر دشت و ....
چه برسه طرفا ما
می‌رفتیم از تهران خرید میکردیم اونم خودش یه سفر بود :-j مترویی نبود و ...
مرسی ،شما خوب هستید. خارج از تاپیک رو بستن ،فرستادنمون اینجا رو بکنیم خارج از تاپیک.
بازی آذر 76 بود تو اسفند 77 مترو اومد و بعدا 78 که مترو تهرانم ،فکر کنم بهش وصل شد. من بابام میخرید چون خودشم الکترونیک خونده بود و به خاطر شغلش و دوره های مختلفی که تو حوزه ماهواره و اینا دیده بود،میگفت باید کامپیوتر رو یاد بگیرید.کامپیوتر پانچی ها اگه یادتون باشه ،از اونا داشت،اولش
یه رفیق داشت تو حصارک بالا.کامپیوتر رو همیشه میبرد پیش اون. دو روز بعد دوباره مشکل داشتیم.بعدا که رفتیم کارمندان شمالی یه معراج رایانه هست ،بردمش پیش اون و اون ردیفش کرد . رمها با هم نمیخوند. بعدا بجای یکی از 16 ها یه 64 گذاشتم و شد 80 مگ و اولین ارتقا رو اونجا دادم.
منم کم نیارم ،گفتم آره. این خط عوض کردنش ،چقدر سخته . کلی پیاده روی داشت. من چه میدونستم .اینور سکو خط کرج وایمیسته و اونورش خط صادقیه.گفت کدوم مسیر ،گفتم منظور همین یه مقدار بود.بعدا که رفتم ،فهمیدم چه سوتی ای دادم.
گفتم بیماری دروغ میگی. اسمش آریانه . از اونموقع فهمیدم که تا حد ممکن دروغ نگم ،چون باعث میشه ،آدم یه همچین سوتی هایی بده،الانم میگم با مترو رفتم . میگه خسته نشدی ،خط عوض کردی.
درود به همه پیر گیمرها. ...
با 40 سال سن هنوز از گیم لذت میبرم
اینجا یکی از بچه ها 50 به بالا هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر