انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
درود
بازی های خود آتاری که عالی بودن ، الخصوص اون که زیردریایی ها از زیر اب گذر میکردن و ما باید بمب هارو به موقع رها میکردیم که بخکره بهشون
*دزد و پلیسش هم خیلی باحال بود:D
ولی کلا یه سری بازیا خوب تو ذهنم مونده منتهی یادم نیست واسه میکرو بودن یا سگا همینطور درهم میگم:D
*یکیش بازی تانک بود ، به حالتی که توی صفحه ی بلفرض مربعی شکل ما یه تانک کوچیک بودیم و دیوار هارو بلفرض خراب میکردیم که تانک های دیگه رو بزنیم
بازی که سوباسا اینا بودن و همش ژاپنی مینوشت واسه کدوم بود؟:))
چقدر درگیر اون بودم!:D
*اون شامپانزه که بشکه پرت میداد پایین و از پله هی باید بالا میرفتیم(شایدم واسه اتاری بود:)) )
*قارچ خور که هیچ
*یکی بازی ماشین جنگی بود که اَکسل نامی هم توش بود که انگار دوتا تایر تراکتور اینور اونورش بود:))
*یکی یه بازی ماشینی بود که ۳تا ماشین فکر کنم داشت
یه ماشین پلیس ابی یه ماشین کمپرسی(یادم نیست چی بود ماشین سنگین بود) و یه پاترول گمانم:D
*یه بازی رامبو بود که پلتفرمر بود و خیلی باحال بود ، کلی نوع تیر تو مسیر میگرفتیم و دونفره میروندیمش جلو
*بازی خرگوش که هویچ میخورد وسونیک که یادمه واسه سگا بود
کمبات که هیچ اونو هنوز برتالیتی هارو حفظم:))
*یه بازی بود چندتا کرکتر داشت عین شورش درشهر ولی تو شهر نبود ، یکیش ببری بود گمانم و خیلی باحال بود
*یه بازی بود کابوی بودن و بازم حالت پلتفرمر داشت گمانم واسه سگا بود ، خیلی میچسبید:D
اقا همه اینا به کنار خواستم‌اینو بگم:D
یادتونه تو میکرو یه بازی فوتبال بود که شوت میکردی مثلا توپ چرخشی میرفت ، یا تبدیل میشد مثلا به ماهی و یا نوع های دیگه؟:D
چقدر من از داییم کتک خوردم سر اینکه اجازه بدن بازی کنم:D
به خاطر اینکه بزارن یکم بیشتر بازی کنم ، سیبیل اتشی و چَک و.. رو باید تحمل میکردم??
ولی خب برای رسیدن به عشق، ادم باید سختیارو تحمل کنه?
ولی خب خاطراتش رو تا ابد فراموش نمیکنم:D

بازیا آتاری کلا ۴ تا پیکسلن :D
کل بازیا خوبش رو هم جمع کنی ۵ تاس

عکس ۲ تا بازیا معروف آتاری

A26_03.gif

dozod.jpg

همه بازیابی که گفتی برا میکرو و سگا بودن
میکرو کنسول نسل ۳ بود
سگا جنسیس و سوپر نینتندو برای نسل ۴

کلا نینتندو با میکرو انقلاب صنعت گیم رقم زد و جهش بزرگی تو گرافیک بازیا به وجود آورد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
اینا رو یادتونه

chopper-command.png commando-raid.png enduro.png seaQuest.png tennis.png

فقط اون سومیه ،خرچنگ بازی نیست ،ماشین بازیه. اونا ماشین هستند ،چشم بصیرت میخواد ببینیدشون
عاشقان بازیهای آتاری. با stella میتونید به راحتی اینا رو اجرا کنید.

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اینا رو یادتونه

View attachment 144885View attachment 144886View attachment 144887View attachment 144888View attachment 144889

فقط اون سومیه ،خرچنگ بازی نیست ،ماشین بازیه. اونا ماشین هستند ،چشم بصیرت میخواد ببینیدشون
اخ اخ زدی تو خال!
اون زیردریایی که گفتم عکس چهارمیه اس:D
اون رفیقمونم که دوتا عکس داده ، دومیش دزد و پلیسه که اشاره کردم:D
ولی اینایی که فرستادی سومیش طلا بود پسر!!!
پ.ن:اون علی بابا که خدایگان بازی بود،چندوقت پیش تو یکی از همین تاپیکا داشتیم یادوخاطراتشو زنده میکردیم
اخرته نوستالژی بود، هووووف عمرمون چطوری گذشت!!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
اخ اخ زدی تو خال!
اون زیردریایی که گفتم عکس چهارمیه اس:D
اون رفیقمونم که دوتا عکس داده ، دومیش دزد و پلیسه که اشاره کردم:D
ولی اینایی که فرستادی سومیش طلا بود پسر!!!
پ.ن:اون علی بابا که خدایگان بازی بود،چندوقت پیش تو یکی از همین تاپیکا داشتیم یادوخاطراتشو زنده میکردیم
اخرته نوستالژی بود، هووووف عمرمون چطوری گذشت!!
این فایل بازیش.
Seaquest ROM Download for Atari 2600 - CoolROM.com
اینم لینک stella
Stella 5.0.2 , اجرای بازی‌های آتاری در کامپیوتر | آتاری | بازی کامپیوتر | دانلود نرم افزار
برو از دوران کودکی لذت ببر

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
دمتون گرم :D هر وقت میام اینجا حالم خوب میشه :D با خیلی از بازی ها که اشاره کردین خاطره دارم :x بعضیاشون مثل aladdin یا symphony of the night که رو استور کنسول های جدید هم اومدن و خوشبختانه دم دست هستند. اما خیلی ها نیستند و امیدوارم در اینده پکیج های بیشتری از این بازی ها ببینیم. پکیج های کامل نه مثلا 2 تا بازی 20$.. (یادمه رو PSone یه ماریو پارتی داشتم که احتمالا صرفا یک شبیه ساز NES بود ولی هرچی بازی NES که میشناختم و نمیشناختم توش بود و اون موقع که دیگه میکرو نداشتم این بازی برام حکم طلا رو داشت..)

---

حالا اینو یادتونه؟ :D رو میکرو یادمه مرحله هاش طبقه ای بودن و زمان خودش خیلی حال میداد..
144899 144900

اینم که اصلا هیچی نگم.. فقط یادش بخیر..
144902 144903 144904 144905

اینم یادمه خیلی خفن بود.. والیبال سگا مگادرایو
144906

هرچی بیشتر فکر میکنم بازی های بیشتری یادم میاد.. : ) واقعا یادش بخیر.. با کمترین دغدغه ( خیلی وقت ها هیچ) میشستیم پای کنسول و بازی میکردیم.. یادمه عید و تابستون برام مثل برق میگذشت اینقدر که بازی میکردم و لذت میبردم.. یادش بخیر.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دمتون گرم :D هر وقت میام اینجا حالم خوب میشه :D با خیلی از بازی ها که اشاره کردین خاطره دارم :x بعضیاشون مثل aladdin یا symphony of the night که رو استور کنسول های جدید هم اومدن و خوشبختانه دم دست هستند. اما خیلی ها نیستند و امیدوارم در اینده پکیج های بیشتری از این بازی ها ببینیم. پکیج های کامل نه مثلا 2 تا بازی 20$.. (یادمه رو PSone یه ماریو پارتی داشتم که احتمالا صرفا یک شبیه ساز NES بود ولی هرچی بازی NES که میشناختم و نمیشناختم توش بود و اون موقع که دیگه میکرو نداشتم این بازی برام حکم طلا رو داشت..)

---
ای بابا تو هم 30 رو رد کردی؟

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
اینا رو یادتونه

دانلود Stella 6.1.2
Stella 6.1.2 اجرای بازی های آتاری با بهترین کیفیت

اما مجموعه بازی هاشو از همون صفحه نگیرید چون مجموعه خیلی ناقصی داره. بجاش از اینجا بگیرید:
Atari 2600 VCS ROM Collection

بازیا آتاری کلا ۴ تا پیکسلن :D
کل بازیا خوبش رو هم جمع کنی ۵ تاس

عکس ۲ تا بازیا معروف آتاری

همه بازیابی که گفتی برا میکرو و سگا بودن
میکرو کنسول نسل ۳ بود
سگا جنسیس و سوپر نینتندو برای نسل ۴

کلا نینتندو با میکرو انقلاب صنعت گیم رقم زد و جهش بزرگی تو گرافیک بازیا به وجود آورد

البته اختلاف سلیقه تا یه حدی باشه منطقیه ولی خدایی اون قسمت که قرمز کردم رو جدی فرمودید یا دوربین مخفیه؟ :| فقط 5 بازی خوب در اون کنسول پیدا کردید؟ :D
شما احیانا Laser Gates، Time Warp، Tac-Scan، Megamania، Save our Ship، Bermuda، Space Invaders، Demon Attack، Carnival، Defender، Donkey Kong، Stargate، Atlantis، Pyramid War، Soccer، Ski Hunt، Mafia، Mario Bros، Dragon Defender، Pinball، Phantom UFO، Parachute، Frogger، Pac-Man ، Venture و خیلی موارد دیگه رو پسند نکردید و فقط به River Raid، Keystone Kapers ، Boxing و دو تای دیگه بسنده کردید؟ :-?

این نظر شما رو فقط کسی میتونه بده که اون قدیما آتاری 2600 رو نداشته و بعدها با شبیه ساز باهاش آشنا شده.
آتاری 2600 تمام مشکی Darth Vader رو خودم داشتم و در بدبینانه ترین حالت 50 تا بازی خیلی خوب و سرگرم کننده/اعتیادآور داشت.
حتی NES نصف اون تعداد هم بازی خیلی خوب نداشت. دقت کنید که نوشتم "خیلی خوب".
همه چیز که مساله "گرافیک" نیست. مهمتر از اون "گیمپلی" است. کسی که همون دوران 2600 رو بازی کرده باشه این حس رو درک میکنه.

"آتاری 2600 نسل دومی" توی زمانی که هنوز خیلی از مردم به سمت کنسول خانگی گرایش پیدا نکرده بودند و هنوز خیلی جاها اینترنت نداشت، تونست نزدیک به "Nintendo 64 نسل پنجمی" و بیشتر از "XboX و GameCube نسل ششمی" فروش داشته باشه که فروشی فوق العاده است.

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
توی این super volleyball برادرم اینقدر وارد شده بود هیچ امتیازی به cpu نمیداد. هر وقت میخواست تنهایی بازی کنه برای هیجان اول 14 امتیاز میداد بعد بازی رو 16-14 میبرد.

واقعأ موزیک بازیش محشر بود.هنوز تو گوشم.=D>

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
بهترین بازی 2600 برای من megamania بود و اولین باره که میبینم یه نفر دیگه اونو توی بازیهای تاپش میذاره. قبلا توی همین تاپیک گفتم همیشه فکر میکردیم دشمنا سفینه هستند تا بالاخره فهمیدیم ساندویچ و شیرینی هستند.

از بهترین ها بود. قبلا توی انجمن "انیمه ورلد" هم بهش اشاره کرده بودم. اصلا صداها توی بعضی از بازی های آتاری 2600 که موضوع "فضا و علمی-تخیلی" داشتند خیلی خفن بود.
مثلا میتونم به Laser Gates اشاره کنم. نسبت به سال ساختش صداهای خیلی خفنی داره. هنوزم بازی کردنش خیلی حال میده. یا مثلا صداهای بازی Atlantis.
Megamania هم تو همون دسته "صدا خفن" ها جا میگیره. این ویژگی علاوه بر "گیمپلی" عالی و هیجانی بازی هاش بود. :x

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
:x:x:x:-SSواقعأ بازیش قابل توصیف نیست جزع بهترینهای زمان خودش forbidden siren 2 البته شماره اولشم خوب ولی به پای شماره دومش نمیرس ضعفهای بازی برطرف کرده /یادم اون زمان فقط ورژن ژاپنی بازیش موجود بود ..با همون وضع تا چند چپتر بازی رد کردم ...بعد از مدتی انگلیسی شو گیر آوردم .واقعأ.شاهکار ps2 ..هنوزم تو لیست بازیهای ps2 خودم بازیش موجوده دلم نمیاد پاکش کنم ..siren 3 ps3 اونم عالی ولی به پای شماره دوم بازیش نمیرس بیشتر جنبه بازسازی عنوان اول داره..
62905_front.jpg IMG_۲۰۱۸۰۷۳۰_۲۰۳۵۳۸.jpg IMG_۲۰۱۸۰۷۳۰_۲۰۳۷۵۸.jpg

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
یادش بخیر عنوان زیبای the lover final Curse بازیش سبک اشاره کلیک بود برای ps1و pc اومد البته خودم با ps1 بازیش انجام دادم ..آخر بازی واقعأ غم انگیز تمام میشه:| .دیگه نمیتونه به آینده برگرده .پایان بازی لو دادم براتون .:D واقعأ جزع بهتربن عنواین ps1:x
IMG_۲۰۲۰۰۶۰۵_۰۸۱۸۱۱.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر