امتیازات Marvel's Spider-Man 2

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    326
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir

Release Date: 20 October 2023

Developer: Insomniac Games

Publisher: Sony Interactive Entertainment

Platform: PlayStation 5

Genre: Action-Adventure

Screenshot 2023-10-16 183502.png

Screenshot 2023-10-16 183539.png

.......

پیام مدیریت: هر گونه ترول، اسپویل داستانی، بحث مقایسه ای و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

Last edited by a moderator:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
نمونه اش Uncharted 4 و Ragnarok که چیز خفنی نداشتن ولی +90 شدن.

خوب من مشکلم با همینجاست که میگی UC4 و GoW:R هیچ چیز خفنی نداشتن:D چون لحظه به لحظه شون یه تجربه خیلی خیلی خفن و تکرار نشدنی بود. همون یدونه ست پیس ماشین سواری UC4 چیزی هست که بعد ان سال مشابه و حتا نزدیک بهش رو هم تو هیچ بازی دیگه ای نداشتیم. نمیدونم به چی میگید خفن:D

ولی امیدوارم که من اشتباه بکنم و SM2 واقعا یه تجربه خیلی خفن باشه و متاشم +90 بشه همه نهایت لذت رو ببریم ازش 😍

آخرین ویرایش:

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
خوب من مشکلم با همینجاست که میگی UC4 و GoW:R هیچ چیز خفنی نداشتن:D چون لحظه به لحظه شون یه تجربه خیلی خیلی خفن و تکرار نشدنی بود. همون یدونه ست پیس ماشین سواری UC4 چیزی هست که بعد ان سال مشابه و حتا نزدیک بهش رو هم حتا تو هیچ بازی دیگه ای نداشتیم. نمیدونم به چی میگید خفن:D

ولی امیدوارم که من اشتباه بکنم و SM2 واقعا یه تجربه خیلی خفن باشه و متاشم +90 بشه همه نهایت لذت رو ببریم ازش 😍
حقیقتا من یادم نمیاد این خفن ها :D رگناروک سکانس Nornir ها ترکیب دیالوگ، موزیک و اکتینگ خفن بود. یا معرفی شخصیت و دیالوگ های Heimdall ، خود رگناروک که بارها بحث شده ناامید کننده بود (اصل کاری) آنچارتد Set-Piece های خفنی داشت ولی کلیت بازی رو من "تجربه بدون ایراد میگم" تا خفن.

نمیدانم :D شاید تعریفمون از خفن متفاوت هستش.

برای اینکه بحث شده این رو بگم، خفن من به روایت Tlou 2013 میگم یا پلات تویست GTA SA. از این ور بنظرم خیلی بازیها هستن که خوش ساخت هستن و متای نزدیک به این دو هم گرفتن، بخاطر همین بنظرم یه بازی بدون المان خفن هم میتونه +90 بشه.

مثلا تلو با متای 95 و گاد 2018 با متای 94 هردو متای نزدیک بهم دارن ولی بنظرم بین تلو 2013 و گاد 2018 "چندین پله" فاصله هست و نه فقط یک نمره. درکل بریم که یکی از خفن ترین بازیهای نسل در انتظار ماست.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
به عنوان یه sequel واقعا پیشرفت خیلی زیادی داشته، مخصوصا از لحاظ فنی که نسل نهمی ترین بازی این نسله. متای 90+ و درو کردن گوتی ها واقعا دور از دسترس نیست 8->

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
حقیقتا من یادم نمیاد این خفن ها :D رگناروک سکانس Nornir ها ترکیب دیالوگ، موزیک و اکتینگ خفن بود. یا معرفی شخصیت و دیالوگ های Heimdall ، خود رگناروک که بارها بحث شده ناامید کننده بود (اصل کاری) آنچارتد Set-Piece های خفنی داشت ولی کلیت بازی رو من "تجربه بدون ایراد میگم" تا خفن.

نمیدانم :D شاید تعریفمون از خفن متفاوت هستش.

برای اینکه بحث شده این رو بگم، خفن من به روایت Tlou 2013 میگم یا پلات تویست GTA SA. از این ور بنظرم خیلی بازیها هستن که خوش ساخت هستن و متای نزدیک به این دو هم گرفتن، بخاطر همین بنظرم یه بازی بدون المان خفن هم میتونه +90 بشه.

مثلا تلو با متای 95 و گاد 2018 با متای 94 هردو متای نزدیک بهم دارن ولی بنظرم بین تلو 2013 و گاد 2018 "چندین پله" فاصله هست و نه فقط یک نمره. درکل بریم که یکی از خفن ترین بازیهای نسل در انتظار ماست.

برای من تعریف خفن همیشه یه تجربه متفاوت و ایموشنال بوده. یعنی الزاما به گرافیک خفن یا ست پیس های عجیب غریب نمیگم پشم ریزون. برای من، و با سلیقه من، یه بازی زمانی خفن و بی نظیره که بتونه برام لحظه های تکرار نشدنی بسازه و Overall یه چیز خوش ساخت با روایت بی نقص و تاثیر احساسی بالا باشه. از این حیث UC4 و GoW:R رو تا سر حد ستایش دوست دارم. جالب اینجاست که من وقتی برای اولین بار UC4 رو بازی کردم برام یه بازی صرفا به قول تو خوش ساخت بود و خیلی حال نکردم باهاش:D در حد UC2 و UC3 مثلا. ولی بعدا که دوباره بازی کردمش، یعنی نسخه ریمستر PS5 رو، انگار تازه فهمیدم بازی چیه، چی میخواد بگه و چی ساخته و یهو برام Mind Blowing شد. حالا نه به خاطر ست پیس های فوق خفنش، یا گیم پلی عجیب غریبی که داره و اون تلفیق استثنایی از اکشن/مخفی کاری، و یا حتا داستان و شخصیت پردازی که تازه برام ملموس شد چیه، بلکه برای همون لحظه هایی که میسازه. مثلا یکی از فیوریت ممنت های بازی برای من جایی هست که نیت و النا سوار ماشین شدن، یک دیقه رانندگی میکنی میری و یه موسیقی شنیده میشه. اسم اونجا For a Better or Worse هست، که لینک YT اش رو میزارم، به نظر من کمتر بازی هست که تونسته باشه صرفا با شخصیت پردازی و یه موسیقی، رانندگی رو انقدر خفن بکنه که من نوعی دوست نداشته باشم اون لحظه تموم بشه.

از دیقه 2 به بعد اینو ببینید لطفا:

یا در خصوص GoW:R، باز برای من یه تجربه خفن الزاما یه چیز عجیب غریب استثنایی نیست، در آوردن یه تجربه بدیع و تکرار نشدنیه. GoW:R صرف نظر از اینکه از نظر اکشن و گیم پلی و مبارزات جلوتر از هر بازی دیگه ای هست، همینطور World Design، من عاشق رابطه بین کریتوس و اتریوسم. لحظه به لحظه این رابطه پدر و پسری، حسی که کریتوس به پسرش داره، فداکاری که براش میکنه و سفری که برای زنده موندن با هم میرن... یه چیزیه که بعید میدونم بهتر که هیچی، نزدیکش رو کس دیگه ای بتونه بسازه و من شانس تجربه اش رو داشته باشم. حالا نمیدونم واقعا چرا برای شماها ناامید کننده بود، سلیقه است و بحثی ندارم. ولی امتیازات هر جفتشون و میزان فروش و محبوبیتی که دارن نشون میده نظر عموم مخالف با کساییه که براشون صرفا یه چیز خوش ساخت یا ناامید کننده بوده:D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
من از خدامه بازی شبیه به آنچارتد 4 باشه ست پیس هاش . هنوزم وقتی بهشون فکر میکنم موهای تنم سیخ میشه .
در ضمن حس میکنم جدی جدی بازی دارک تر شده و این خیلی خوبه . هر چی از فضای لوس مارولی فاصله بگیرن بهتره .

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
793
نام
Reza
نمره 8 اج از الان مشخصه، نسخه اول که اون همه خوب بود 88 شد، اینک همون دوربر 85 و اینا میچرخه
نمره زرد stevivor و دوستان هم که از الان مشخصه :D اگر بتونه هم متا نسخه اول بشه با وضعیت امتیاز دادن الان یعنی پیشرفت خیلی بزرگی نسبت به نسخه اول کرده .

• Like
Reactions: PPPPPishrOOOOO

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,764
نام
مراد حلیمی
متای بازی 85 تا 88 میشه
بازی تو نمایش هایی که ازش دیدیم خیلی فان و باحال و سرگرم کنندس ولی wow و حیرت انگیز نبودن ( مگر پیسینگ و داستان بازی خیلی درگیر کننده و بی نقص باشه که اونوقت میشه به 90 امیدوارم بود)

.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
تو ردیت اسپویلر های بازی دیدم (I don't care about spoils)
فایت ها جذاب تر شده
گرافیک بازی بشدت پیشرفت کرده بنظر یک شهر متفاوت از نسخه قبلی میاد تو نگاه اول و قطعا بعد انتشار ویدیو های مقایسه ای جالبی از دو بازی منتشر خواهد شد
داستان بازی گسترده تر و متنوع تر از نسخه اوله
انتقاداتی که نسبت به نسخه اول داشتم بنظرم حل شده(مخصوصا بحث داستان) و انتظاراتی که نسبت به این نسخه داشتم برآورده شده تا حدودی

پیش بینی متا:
۸۷-۹۱

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
بازی بسیار پتانسیل بالایی نشون میده که از لحاظ نمرات عالی و چه بسا بالای ۹۰ بشه اما احساس میکنم از اون بازی هاس که همه تعریف میکنن، از پیشرفتش میگن‌ و کلی مدح و ستایش میشه اما میبینی نمرات بین ۸و۹ می‌چرخه :D

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
بالای 90 که نمیشه همون 88 اینا باید بشه برای بالای 90 شدن باید از AC بهتر باشه که شک دارم بازی سوپرهیرویی ای دیگه پیدا بشه در حد اون جواهر باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر