امتیازات FINAL FANTASY VII REMAKE

متای بازی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    105
  • نظرسنجی بسته شده است .

Vagabond

کاربر سایت
Oct 21, 2019
137
ولی پایه همین استاندارد با xv هست

ریمیک vii خودش 2 تا 3 قسمت هست که تازه یکیش منتشر شده، حالا کو تا بعدی :D ولی واقعا شماره ها viii و x ارزش بازسازی شدن رو دارن
بنظرم نسخه ششم از اونایی که نام بردی برای ریمیک شدن پتانسیل بیشتری داره البته بعید میدونم دیگه بعد از ریمیک هفت شماره دیگه ای ریمیک شه چون خیلی پر هزینه و زمانگیره

• Like
Reactions: Play4Fun_0

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
مشکل همینجاست که فکر می کنید ساخت این چند تا قاره که توی هر کدومش چند شهر و دهاته! اونم با این حجم از جزییات و کیفیت نزدیک به CGI توی این وسعت طبیعیه!! عزیزم آجرو سیمان نیست که همیطور بچینن فقط بره بالا :Dمعمولا بازی ای رو تا انجام ندم نظرمو نمی گم، ولی شما با توجه به بازخوردهای خیلی مثبتی که داشته عجیبه سعی در له کردنش داری :D بحث قیمتی رو گفتم موافقم می تونست پایینتر باشه، ولی بحث کیفیتی رو به هیچ عنوان باهاتون موافق نیستم :D چون دمو رو بازی کردم پشمام ریخته!! و همون چیزی که بازی کردمو در مقیاس بزرگش دارن نقطه قوت بازی می دونن. من پول به بازی خیلی خوب میدم، مگه چند تا بازی خیلی خوب AAA در سال میاد؟ کار ندارم بازیش اپیزودیه، کار به این دارم چه محتوایی داره ارائه میده که مشخصا عالی عمل کرده.
ببین اپن ورلدیش این شکلیه که یه دشتی بیابونی چیزی هست چند تا ژله ای چیزیم سرراهت باید بکشی:D
نه از npc خبریه نه چرنده و پرنده:D
اگه بخواد به بازی اصلی وفادار باشه و مثل بقیه فاینالای قدیمی، همینه. انتظار زیادی درکل از اپن ورلدش نداشته باش من صرفا تو مپ شماره هفت و هشت و نه که هر سه ورلد مپشون یه شکل بود سیستمش، تنها کاری که میکردم میدویدم مقصد بعد مگه اینکه مورد خاصی بود مثلا دشمن خاص یا جای مخفی خاص. اینم فکر نکنم چیز خاصی ارائه بده تو اون بخش و ورلد مپ بیشتر یه جاست برای فارم کردن.
بزرگترین شهر بازی همین میدگاره که اپیزود اول درش میگذره. ولی شهر کوچیک و روستا و دانجن و جاهای دیگه زیاد هست.
عوض اینکه بیان یک سوم بازیو با میدگار پر کنن، میشد بازی کامل بدن گیم پلی رو همه جاها پخش کنن. اینطوری دو سوم دیگه احتمالا در حد میدگار نیست، اینم بگم اصل حالش برای وقتیه از میدگار میری بیرون و تقریبا یک سوم پایانی یه جا هست ژانر بازی کلی بشه وحشتناک:D حالا باید دید رو جاهای دیگه هم مانور میدن یا نه. یادمه حضرات فرموده بودن قسمت شهربازی رو شاید کامل نسازن:|
در کل من صبر میکنم همه اپیزودها اومد میگیرم شایدم نگیرم اگه داستان بازی رو تغییر بدن.
در کل این کارم یه بدعته، اگه بازی گرافیک ادونچر بود یه چیزی. امیدوارم روزی نرسه GTA رو اینطوری بهمون بدن اپیزود اول چهار تا محله باز با‌شه:)) که البته بعیدم نیست فعلا منتقدا تشویق کردن:D
درمورد محتوای بازیم بگم کلا محتوای بالا برای jrpg های ps1 دست گرمی بوده رو سه دیسک چهار دیسک عرضه شن:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: dark souls

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
ولی پایه همین استاندارد با xv هست

ریمیک vii خودش 2 تا 3 قسمت هست که تازه یکیش منتشر شده، حالا کو تا بعدی :D ولی واقعا شماره ها viii و x ارزش بازسازی شدن رو دارن
بعید میدونم فاینال دیگه ای ریمیک شه...
7 هم پر اینکه محبوب ترین نسخه سریه و بعد از انیمیشن ac هر روز در خواست ریمیک با ویژوال انیمیشن بیشتر شده این کار رو کردن...

ولی اگه تصمیم بگیرن بازم ریمیک کنن از اونجا که الان میشه گفت کیتاسه همه کاره اسکواره، همون 8 و 10 بیشترین احتمال ریمیک رو دارن... البته فن ها بیشتر 6 رو میطلبن...

خودمم بیشتر از همه دوست دارم 9 ریمیک بشه.... نمیتونم برای دیدن گارنت الکساندروس هفدهم ^:)^تو گرافیک امروزی صبر کنم...

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
7 هم پر اینکه محبوب ترین نسخه سریه و بعد از انیمیشن ac هر روز در خواست ریمیک با ویژوال انیمیشن بیشتر شده این کار رو کردن...

ولی اگه تصمیم بگیرن بازم ریمیک کنن از اونجا که الان میشه گفت کیتاسه همه کاره اسکواره، همون 8 و 10 بیشترین احتمال ریمیک رو دارن... البته فن ها بیشتر 6 رو میطلبن...

خودمم بیشتر از همه دوست دارم 9 ریمیک بشه.... نمیتونم برای دیدن گارنت الکساندروس هفدهم ^:)^تو گرافیک امروزی صبر کنم...
10 ریمیک نمیخواد. جاش باید اپیزود ۳ش رو بسازن.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم

شماره 6 و 8 و 9 و 10 رو چون نمیشه اپیزودی کرد فکر نکنم بسازن. شهری به بزرگی میدگار هم ندارن که نصف بازی داخل اون بگذره و همش به گشت و گذاره مخصوصاً شماره 6.
=========================
من نمیدونم آخه چهار تا روستا ساختن و با یه جاده بهم دیگه وصل کردنشون مگه چقدر زحمت داره که برداشتن شماره 7 رو تقسیم بندی کردن. اگه قرار بود همه JRPG ها همچین کاری بکنن که دیگه واویلا میشد. مثلاً فکرشو بکنین sora no kiseki هم میومد هر کدوم از شهرهاش رو میکرد یه بازی، خودتون ببینین چقدر مسخره میشد، اصلاً همه حس ماجراجوییش از بین میرفت.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
در کل من صبر میکنم همه اپیزودها اومد میگیرم شایدم نگیرم اگه داستان بازی رو تغییر بدن.
در کل این کارم یه بدعته، اگه بازی گرافیک ادونچر بود یه چیزی. امیدوارم روزی نرسه GTA رو اینطوری بهمون بدن اپیزود اول چهار تا محله باز با‌شه:)) که البته بعیدم نیست فعلا منتقدا تشویق کردن:D
درمورد محتوای بازیم بگم کلا محتوای بالا برای jrpg های ps1 دست گرمی بوده رو سه دیسک چهار دیسک عرضه شن:D
منتظر اون روز نباش که کاملشو بگیری! اون روز شاید در زمان حیات ما نباشه :)) نویسنده بازی نوجیمائه و باید اعتماد کردو سنگ تموم گذاشتن (فاز فن بودن برداشتم:))) بعد از 20 سال انتظار، اولین FFیه که می خوام بازی کنمو از ابتدا دلم نسبت بهش خیلی روشن بود، کارکترهای بازی فوق العاده، دنیای بازی پویا، سیستم کامبت بازی کامل، مکانیزم های گیم پلی متنوع، کیفیت مراحل هم کلی ازش تعریف کردن، 40 ساعت گیم پلی رو من نصفه و نیمه نمی بینم، مشکل شما قیمتو اپیزودی شدنشه، اگر بتونن در هر نسخه همین روندو ادامه بدن همراه با جزییات جدید.. باو شل کنید:D ، ترجیح میدم یک بازی اپیزودی بازی کنم با کلی جزییات، تا اینکه اسم یک بازی کامل روش باشه ولی از لحاظ محتوا ناقص. البته با 4 پارته شدنش هم موافق نیستم! عمرمون قد نمیده پارت چهارمو ببینیم :D در مورد زمان هم که عجله ندارید، تخفیف تپل می خوره آخرسال، بزنید بر بدن.

پ ن:
اگه @Cloud Strife بود کاربری مثل من نیاز نبود کامنت بده! ماکان به قدری که به نام تو در بازیسنتر در این چند وقت اشاره کردم..نام خدا رو تو عمرم انقدر زمزمه نکردم :|:D از مدیران خواهش می کنم رسیدگی کنن، عملا به پشمش گرفته و توهین داره می شه بهمون :D اگه یه نفر اومد بنت کرد، اون یک نفر مقصره، ولی 10 تا کاربر ازت خواستن برگردی، یعنی اون یک نفر، به این 10 تا کاربر می چربن؟؟؟ همین جواب منو لطفا بده بعد نخواستی دیگه کامنت نده.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
منتظر اون روز نباش که کاملشو بگیری! اون روز شاید در زمان حیات ما نباشه :)) نویسنده بازی نوجیمائه و باید اعتماد کردو سنگ تموم گذاشتن (فاز فن بودن برداشتم:))) بعد از 20 سال انتظار، اولین FFیه که می خوام بازی کنمو از ابتدا دلم نسبت بهش خیلی روشن بود، کارکترهای بازی فوق العاده، دنیای بازی پویا، سیستم کامبت بازی کامل، مکانیزم های گیم پلی متنوع، کیفیت مراحل هم کلی ازش تعریف کردن، 40 ساعت گیم پلی رو من نصفه و نیمه نمی بینم، مشکل شما قیمتو اپیزودی شدنشه، اگر بتونن در هر نسخه همین روندو ادامه بدن همراه با جزییات جدید.. باو شل کنید:D ، ترجیح میدم یک بازی اپیزودی بازی کنم با کلی جزییات، تا اینکه اسم یک بازی کامل روش باشه ولی از لحاظ محتوا ناقص. البته با 4 پارته شدنش هم موافق نیستم! عمرمون قد نمیده پارت چهارمو ببینیم :D در مورد زمان هم که عجله ندارید، تخفیف تپل می خوره آخرسال، بزنید بر بدن.

پ ن:
اگه @Cloud Strife بود کاربری مثل من نیاز نبود کامنت بده! ماکان به قدری که به نام تو در بازیسنتر در این چند وقت اشاره کردم..نام خدا رو تو عمرم انقدر زمزمه نکردم :|:D از مدیران خواهش می کنم رسیدگی کنن، عملا به پشمش گرفته و توهین داره می شه بهمون :D اگه یه نفر اومد بنت کرد، اون یک نفر مقصره، ولی 10 تا کاربر ازت خواستن برگردی، یعنی اون یک نفر، به این 10 تا کاربر می چربن؟؟؟ همین جواب منو لطفا بده بعد نخواستی دیگه کامنت نده.

امیر من که نمیدیدم منشن هاتو:D لاگ اوت بودم، الان بچه ها اسکرین شات فرستادن بخاطر تو امدم:D

پ.ن: سهیل بدو برو خونتون.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
امیر من که نمیدیدم منشن هاتو:D لاگ اوت بودم، الان بچه ها اسکرین شات فرستادن بخاطر تو امدم:D

بنظر من که نمرات راضی کنندست...
بالاخره هرچی از فاینال رسد، نکوست...

=======

من از بدو ورودم همیشه با ماکان حال میکردم...
اسمش و عکس پروفش و حرفاش...

مرسی ک‌ اومدی ماکان... >:D<

@Cloud Strife

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525

بازگشتتو از طرف همه کاربران خوش آمد میگم:x مشکلی که دیگه پیش نمیاد ولی اگه یک درصد از این به بعد هم مشکلی پیش اومد لطفا درجا لاگ اوت نکن :| مهلت بده که بعد از پستت ما هم حرف بزنیم، خیلی خوشحال شدم، منتظر نقدت در مورد بازی هستیم.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
من این مجموعه رو بازی نکردم. نقد DualShockers رو می خوندم. نسخه ی اوریجینال بازی هم مثل این ریمیک حدود 45 ساعت گیم پلی داشته ؟ سال 1997 و چهل و پنج ساعت گیم پلی؟ چه بازی فوق العاده ای بوده. تو اکثر نقدها گفتن که تقریباً 0 تا 100 همون خاطراتی که با نسخه اورجینال داشتید رو براتون بازسازی کردن. نوش جون هواداران.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
کجا برم رفیق قدیمی:D
اون میتینگ آق بانو که ویتا اورده بودی یادته؟ :D من اون سهیلما! :D
به سایت خوش برگشتی:D

پ ن:
به مناسبت بازگشت ماکان تغییر نظر دادم، بازی بعدی میگیرمش همراه رد دد2 که نرفتم تا الان:D
ولی در کل انتقاداتم کماکان هست:D
امیدوارم حداقل ریمیک بعدیشون اپیزودی نباشه و کلا این شل بازیا که بهdevelopment hell مدام ختم میشه و تغییر دادنای اساس بازیا رو کنار بذارن:D که حتی تو ریمیکم الان میایم میبینیم رکب خوردیم:D
یه زمانی SE فاینال هفت و هشت و نه با اون کانتنت پشت سرهم میساخت و لاشم همزمان باز چند تا jrpg دیگه میساخت ما الان انتقاد میکنیم سر شل اومدنشونه بیشتر:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
شماره 6 و 8 و 9 و 10 رو چون نمیشه اپیزودی کرد فکر نکنم بسازن. شهری به بزرگی میدگار هم ندارن که نصف بازی داخل اون بگذره و همش به گشت و گذاره مخصوصاً شماره 6.
=========================
من نمیدونم آخه چهار تا روستا ساختن و با یه جاده بهم دیگه وصل کردنشون مگه چقدر زحمت داره که برداشتن شماره 7 رو تقسیم بندی کردن. اگه قرار بود همه JRPG ها همچین کاری بکنن که دیگه واویلا میشد. مثلاً فکرشو بکنین sora no kiseki هم میومد هر کدوم از شهرهاش رو میکرد یه بازی، خودتون ببینین چقدر مسخره میشد، اصلاً همه حس ماجراجوییش از بین میرفت.
مگه 7 رو میشد اپیزودی کرد... صرفا با پشتوانه محبوبیت 7 میخوان پول پارو کنن...
اگه 9 رو بخوان اپیزودی کنن که هیچی... ولی با فراز نشیبی که داستان 9 داره راحت میشه 2 یا 3 اپیزود ازش در اورد

• Like
Reactions: ce7en44

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر