اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
امروز با خبر شدم مخابرات استان چهارمحال و بختیاری هم سرویس های نامحدود رو حذف کرده ... در حالی که شما مشغول پینگ و تایم اوت هاش هستید توی 4 ماه گذشته بیش از 12 ( شایدم بیشتر ... ) استان سرویس های نامحدود رو در یک بازه زمانی کوتاه حذف کردن ... به دوستان اطلاع داده شده و قول پیگیری دادن . انشاا.. که جواب داده بشه چون دیگه مشکل ما پینگ و پورت UDP نیست ، مشکل اصلی خود اینترنت هست که از دستمون خارج شده ... :(

ای کاش یه تاپیک هم بود هماهنگ میشد بریم صفحه وزیر همین سوال رو می کردیم ؟ اینطور که من تا حالا اطلاعات به دست اوردم خود ایشون باعث شده مخابرات در بیشتر استان ها مجبور به حذف این سرویس ها بشه !

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,365
نام
مهدی
چه وضعشه بابا اصلا داغونه نت من !
یه سایت رو هم بزور بالا میاره!
قبلا فقط روی بازی انلاین مشکل داشتیم حالا اصلا مرور وب ها رو هم نمیتونیم بکنیم:|
فقط از 8 صبح تا 12 ظهر یه کمی بهتره.

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :آیت الله محمدرضا نکونام، از مدرسین برجسته ی حوزه علمیه قم معتقد است: ایجاد محدودیت و مانع برای کاهش سرعت ارتباطات معمول، مناسب اسلام و چهره ی انقلاب اسلامی نیست.

پاسخ این استاد درس خارج به پرسش شرعی در پی می آید:

پرسش:
با توجه به اینکه بسیاری از محققین و پژوهشگران جهت تحقیقات علمی از اینترنت استفاده می کنند و سرعت پایین اینترنت باعث اتلاف وقت و زمان افراد را دارد در صورتی که وزارت ارتباطات امکان افزایش سرعت اینترنت و جلوگیری از اتلاف وقت این افراد را داشته باشد آیا از بیم استفاده نامطلوب و ناصواب بعض افراد، ایجاد محدودیت در سرعت اینترنت از نظر حضرتعالی مجزی است و آیا محدود کردن استفاده از اینترنت از روی عمد موجب ضمان نمی باشد؟

پاسخ دفتر آیت الله محمد رضا نکونام:

با سلام. پاسخ استفتاء شما به شرح زیر است:
ایجاد محدودیت و مانع برای کاهش سرعت ارتباطات معمول، مناسب اسلام و چهره ی انقلاب اسلامی نیست. این کار موجب انزجار و بی رغبتی مردم؛ به ویژه دانشیان و محققان کشور می شود. البته برای در امان ماندن از آسیب ها، باید فرهنگ سازیِ استفاده ی مطلوب و آگاه سازی جامعه را پیش گرفت. هم چنین تمامی عملکردهای افراد مرتبط، پی آمدها و پیگردهای آثاری آن را همراه دارد.

با آرزوی موفقیت برای شما

منبع: انصاف نیوز

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
به خدا قسم من از اینا نمیگذرم زدن دهن ما رو سرویس کردن همیشه که صبح ها نمیتونم پاشم برم آنلاین بازی کنم :| الان دارم بازی می کنم پر از لگه قبلاً نمیدونم چرا میتونستم تحمل کنم اما الان کاسه ی صبرم دیگه داره لبریز میشه

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
من که یه چند وقتی هست بازی آنلاین رو بوسیدم گذاشتم کنار منتظرم مهر بشه ببینم وضع بهتر میشه یا نه دهن مارو مسواک زدن زنگ میزنی مخابرات چهارتاچرندیات برات میبافه توندی هم تلفن ها رو قطع میکنن اعصاب مال ما دیگه نگذاشتن:|

musketeer

کاربر سایت
May 16, 2008
382
آقا اگه یکم به فکر اعصاب خودتون هستید از مخابرات بکشید بیرون برید از یه ISP دیگه نت بگیرید. اگه روی خطی که دارید فقط مخابرات ADSL میده یه خط دیگه بگیرید و موقع نصب خط شیتیلش رو بدید که خط نرمال بدن بهتون.

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
آقا خواهشا یکی راهنمایی کنه. نتم توی تمام بازیا واسه خودش تایم اوت میشه اصلا انگار مشکل از خطمه. قبلا پی سی ام بود درستش کردم. جطوری میتونم از کیفیت خطم با خبر سم؟ - شاتل رشت

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,127
نام
شایان
مخابرات بهتر شده از جمعه شب دیگه مشکلی نداشته تا الان منطقه 12 تهران
هر روز دارم Dota 2 بازی میکنم با پینگ 150
یکی یه تخته بیاره تا چش نخورده بزنم به تخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر