اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
چون فرض اونها همیشه اینه که تجهیزات سراسری شبکه ی اینترنتی کشور استاندارد هست و هیچ تاثیر خاصی رو داده های اینترنتی کاربران نداره و برای همین ترفندهایی اینچنینی رو گزارش می کنن، اما در کشور ما قضیه کاملا عکس این هست و تجهیزات نامتعارف و غیر استانداردی در شبکه ی زیرساخت استفاده شده که به منظور مقابله با نفوذ و تهاجم سایبری اما با اثر تخریب و اختلال در ارتباطات حساس اینترنتی بکارگیری شدن و در کنار قطعیهای مکرر و کمبود پهنای باند، عامل اصلی 90 درصد مشکلات ما هستن.

دوستان پستهای آف تاپیک نزارید!

4.2.2.4 رفته روو تایم اوت،معلوم نیس با این نت چی کار میکنن،یه ساعت ثبات نداره.

توو بتل وحشت ناک لگ داره،یه چیزایی دارم میبینم که خوده dice هم ندیده تا حالا به لطف نت خوبمون !!

آخرین ویرایش:
افتخاری دیگر برای این مرزو بوم
پینگ داخلی 150
پینگ گوگل 120 :دی
واقعا چیکار دارن میکنن

26015434918054294375.png

من سایت به زور وا میکنم. همین بازیسنتر نزدیک 5 دقیقه طول کشید وا شه. چه وضعشه اخه. میبینن هیچ کس اعتراض نمیکنه هر کاری دلشون میخواد انجام میدن. فکر میکنن کارشون خیلی هم درسته.

چند وقتیه سرعت منم بهم ریختس
کلا دانلود از سایت های خارجی مختل شده و سایت های خارجی بزور باز میشه مثل گوگل ! سرعت دانلود از سروز های داخلی خیلی خوبه ولی سرور های خارجی عملا غیر ممکن شده دانلود
دوستان دیگه هم مشکل منو دارن ؟

اه آخر تابستون شده نمیذارن راحت بازی کنیم همش لگه دارم روانی میشم بیاین دوباره اعتراضی چیزی بزنیم بهشون دیگه طاقت فرسا شده
دوتا ۲ - تهران پر لگ - شاتل

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or